Portekizce Simültane Ve Sözlü Tercüme

Portekizce Simultane Ve Sözlü Tercüme

 

            Ülkemizde pek az kişinin bildiği bir dil olan Portekizce alanında çeviri hizmetleri en iyi şekilde tercüme bürosundan alınabilir. İspanya ile komşu ülke olan Portekiz, Türklerin genellikle tatil için tercih ettikleri bir ülkedir. Bunun yanı sıra bu ülkeyle ithalat ve ihracat ilişkileri de bulunmaktadır. Özellikle turizm alanında gerek duyulan tanıtım hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülebilmesi için Portekizce tercüme yapan uzmanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

imgelogo

Portekizce ayrıca dünyanın en canlı ekonomilerinden biri olan ve kalabalık nüfusu ile ticaret yapanların ilgisini çeken Brezilya’da da resmi dil olarak kullanılmaktadır. Bu da Portekizceyi  dünya çapında önemli bir dil haline getirmektedir. Sadece Portekiz ile irtibat sağlamak için değil aynı zamanda Brezilya’yla da ilişkiler geliştirmek için Portekizce tercüme önemlidir.

 

Brezilya’nın tüm dünya tarafından izlenen futbol ligi ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Futbol ile ilgili gelişmeleri daha yakından takip etmek isteyen, bu konuda çeşitli çalışmalar yapan kişiler ve futbolseverler için Portekizce tercüme hizmetleri konunun uzmanı tercümanlar tarafından verilmektedir. Bu hizmetlerden gazeteler, dergiler ve internet siteleri ve futbol yorumcuları da etkin şekilde yararlanmaktadır.  Ülkemize gelen Portekizli ve Brezilyalı futbol adamlarının simultane tercümanlık işleri de tercüme bürosu tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilir.

Portekizce tercüme işlerinde tüm diğer dillerde olduğu gibi bilgi güvenliği ve gizliliğine azami derecede dikkat edilmektedir. İş anlaşmalarının, futbol anlaşmalarının ve özel yazışmaların gizliliği ilkesi esastır. Bu durum özellikle mali konularda firmaların ve iş adamlarının birinci önceliği durumundadır. Çeviri hizmetlerinin bitiminde iş sahiplerine teslim edildikten sonra bu konu ile ilgili kayıt tutulmaz ve gizlilik sözleşmesi ile tercüme işi güvence altına alınır.

 

Portekizce tercüme hizmetlerinin aksamadan en kısa zamanda sonuçlandırılması, tam ve doğru bir çevirinin yapılması, gerektiğinde de simultane çeviri olanaklarından yararlanmak için bir tercüme bürosundan daha iyi bir partner düşünülemez. Bu alanda eğitim almış uzmanların çalışmaları ile iş anlaşmaları da daha hızlı ve iyi şekilde sonuçlandığından sürekli çeviri hizmetlerinde profesyonelleri tercih etmek mali kayıpları da azaltan bir etkiye sahiptir.

İmge Tercüme

Tel: 0212 217 55 41 Fax: 0 212 381 79 66   Cep: 0544 741 10 71 –  0546 7619561

E-Posta: info@imgetercume.com   E-Posta: imgetercume@gmail.com        www.imgetercume.com