Online Sipariş Oluştur →

Adalet Bakanlığı’nın ana dilde savunma için attığı adımlar sonrası tercümanların adli yeminli olması için çalışmalar sürüyor. Adalet Bakanlığı tercümanlar başvuru belgelerini de açıklarken artık davalarda tercümanlar görev alabiliyor. İmge Tercüme Bürosu olarak bizde özellikle İstanbul’un 3 büyük adliyesi

  1. Çağlayan
  2. Bakırköy
  3. Kartal adliyelerinde

yeminli ve adli yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Çağlayan Adliyesi’ne Tercüman

Tercüme büromuz özellikle İstanbul’daki adliyelerde adli yeminli tercüman kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Çağlayan bölgesinde hukuk büroları ve avukatlara hem yazılı tercüme alanında hem de adli yeminli tercüman desteğimizle hizmet sağlıyoruz. Hukuki tercüme ve tercüman ihtiyaçlarınız tarafımızca karşılanmaktadır.

Kartal Adliyesine Çevirmen

Anadolu yakasında çeviri firmamız yine hukuk ofisleri ve avukatları yalnız bırakmayarak deneyimli ve hukuk kökenli tercümanlarla hizmete devam ediyor. Kartal Adliyesi’nde tercüman talepleriniz tarafımızca karşılanmaktadır.

Bakırköy Adliyesi’ne Tercüman İstekleri

İstanbul Şişli merkezli çeviri şirketimiz tüm Türkiye’ye verdiği hizmetlerin dışında sizlere daha iyi destek olabilmek için adli yeminli çevirmen ve tercüman kadrosu ile davalarda yanınızda. Hukuk alanında her türlü tercümeye imza atan firmamız sözlü alanda da güzel işlere imza atarak sizlerin takdirini kazanmaya devam ediyor. Adli yeminli tercüman talepleriniz için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Adliye Yeminli Tercüman Şartları

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  2. Başvuru tarihinde fiil ehliyetine sahip olmak
  3. En az ilkokul mezunu olmak
  4. Başvuru tarihinde 18 yaşını tamamlamış olmak

gibi belli başlı şartlar getirildi. İmge Tercüme Bürosu olarak, şahıs ve firmalara yönelik hukuki tercüman desteğimiz devam ediyor. Adliyelerdeki hukuki işlerinizde ihtiyaç duyduğunuz hukuki tercümanlar şirketimiz tarafından kısa sürede sağlanır. 7/24 sizlere hizmet için proje sorumlularımız hizmetinizde.

Adliyelere Gönderdiğimiz Tercüman Dil Listemiz

Afrikanca, Almanca, Almanca (İsviçre), Arapça, Arnavutça Azerice, Baskça (Euskara), Belarusça, Bengalce, Birmanca, Boşnakça Bretonca, Bulgarca, Cavaca, Çekçe, Çince (geleneksel), Çince (modern) Danca, Endonezce, Ermenice, Esperanto, Estonca, Faroece Farsça, Filipince/Tagalogca, Fince, Fransızca (Fransa), Fransızca (Kanada) Galce, Galiçyaca, Gujarati, Gürcüce, Habeşistan dili (Amharca) Haiti Kreyolu, Hawaii dili, Hırvatça, Hintçe, Hollandaca (Belçika) Hollandaca (Hollanda), İbranice, İngilizce (ABD), İngilizce (İngiltere) İrlandaca, İskoçça, İspanyolca (ABD), İspanyolca (İspanya) İspanyolca (Latin Amerika), İsveççe, İtalyanca, İzlandaca Jamaika Kreyolu, Japonca, Kannada, Karadağca, Katalanca, Kazakça Keçuva dili, Kmerce, Korece, Kürtçe Kurmanji (latin alfabesi) Kürtçe Sorani (arap alfabesi), Latince, Lehçe, Letonca Litvanca, Lüksemburgca, Macarca, Makedonca, Malayalam Malayca, Maltaca, Maori, Marathi, Moğolca, Nepalce, Norveçce Özbekçe, Pencapça, Peştuca, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz) Romence, Rundice, Rusça, Sabuanca, Seylanca, Sırpça, Slovakça Slovenc, Somalice, Svahili, Tacik dili, Tamilce, Tayca, Telugu dili Tibetçe, Tigriyanca, Türkçe, Türkmence, Ukraynaca, Urduca Vietnamca, Yorubaca, Yunanca (klasik),Yunanca (modern), Zuluca gibi bir çok dilde adli yeminli tercüman kadromuz ile yanınızdayız.