Online Sipariş Oluştur →

Almanya'daki vatandaşlarımıza tercüme desteği veren ofisimiz yıllardır kazandığı birikimleri sizlerle paylaşarak yurt dışında olsanız bile sizlere tercüme desteği sağlamaya devam ediyor. Ofisimizden hizmet alabileceğiniz diller arasında başta Almanca - Türkçe arasındaki çeviriler olmak üzere 120 dilde yeminli tercüme, noter tasdikli çeviri ve ihtiyacınız halinde evraklarınıza apostil alınmaktadır. Tercümanlarımız kaynak dil hedef dil üzerine işe göre planlanmakta olup ana dilde en az lisans mezunu ve konularında uzman arkadaşlardan oluşmaktadır.

Almanya'da Çeviri Ücretleri

Almanya için tercüme desteği verirken öncelikle fiyatlandırmalar hakkında kısa bir bilgi verelim. Her hangi bir evrak hakkında fiyat almak istediğinizde sitemize girerek;

  1. Online tercüme sekmesini tıklatın.
  2. Evrak ve dosya yükleyin veya metin girin
  3. Dil ve uzmanlık seçin
  4. Karakter sayılsın
  5. Resmi onay varsa belirtin (yeminli - noterli- apostilli)
  6. Ödeme yapın (EFT - Havale- Kredi Kartı)
  7. Tercüme başlasın.

bu aşamaları uygulayarak online olarak tüm evraklarınızın fiyatını öğrenmiş olursunuz. Almanya'da tercüme hizmeti almak için ofisimizle bağlantıya geçmeniz ve yukarıdaki aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır. En uygun Almanca tercüme diğer dillerdeki fiyatlar için 24 saat hizmetinizdeyiz.