Bengalce Tercüme

Bengalce Tercüme

Bengalce – Assamca tercümede ofis olarak yılların tecrübesiyle sizlere yeminli tercüme hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Güneydoğu Asya’da konuşulan dilimizde anadilde tercümanlarla hizmet veriyoruz.

Bengalce Çapraz Tercüme

Bengalce dilinde Türkçe ve Bengalce dışında geniş tercüman kadromuz sayesinde Bengalce – İngilizce, Bengalce – Almanca, Bengalce – Fransızca, Bengalce – Çince vb. bir çok dilde tercüme desteğimizle yanınızdayız.

Bengalce Noter Onaylı Tercüme

Bengalce tercümede noter onaylı İstanbul’da hizmet veren tek tercüme bürosuyuz. Bengalce çeviri alanında yeminli veya tercüman imzalı olarak bir çok tercüme projesine imza attık. Çalıştığımız alanların başında ticari, teknik, finans, sözleşme, hukuk, medikal ve tıp alanları gelmektedir. Ülkemizin her noktasına Belgalce çeviri hizmetini ulaştırmaya devam ediyoruz.

Bengalce Sözlü ve Simultane Tercüman Hizmeti

Bengalce dilinde çeviri ofisi olarak sözlü ve simultane tercüman desteği de sağlıyoruz. Desteklerimizin başında özellikle alanda;

 1. İş görüşmelerine
 2. Toplantılara
 3. Konuk ağılamaya
 4. İş takiplerine
 5. Şirketlere danışmanlık için
 6. Şantiye ve daire gezilerine
 7. Fabrikalara
 8. Makina Kurulumuna
 9. Telefon görüşmelerine
 10. Açılış ve davetlere
 11. İş gezilerine
 12. Ülke ziyaretlerine
 13. Fuarlara Ürün lansmanlarına
 14. Basın toplantılarına
 15. Telekonferanslara
 16. Hastaneye
 17. Hukuk bürosuna
 18. Adliyeye
 19. Davalara

vb. alanlarda sizlere Bengalce sözlü tercüme desteği veriyoruz. Yine aynı şekilde Bengalce dilinde simultane gerektiren işlerinizde simultane tercüman, simultane ekipman ve simultane teknisyen hizmeti de tarafımızca sağlanmaktadır.

Bengalce Fiyatlarımız

Bengalce tercümede en fazla merak edilen bir konu da fiyatlandırmadır. Tercüme ücretleri hedef ve kaynak dil, karakter sayısı, tercüme konusu, teslim süresi ve resmi onay durumlarına bakılarak belirlenir. Ayrıntılı Bengalce tercüme fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bengalce veya Assamca çeviri alanında sizlere online olarak destek sağlamaktayız.
www.imgetercume.com
Bengalce Tercüme/
4 5
İmge Tercüme