Beyazrusça Tercüme

Beyazrusça Tercüme

Beyaz Rusya son yıllarda yaygın kullanım adı olan Belarus ya da resmî adıyla Beyaz Rusya Cumhuriyeti bu ülkede kullanılan dile Beyaz Rusça veya Belarusça denmektedir. Beyaz rusça dilinde tercüme taleplerinin ofisimizce karşılanmaktadır. Belarusça dilinde yeminli çevirmen imzalı, noter yeminli tasdikli ve apstilli çeviri hizmeti tarafımızca sunulmaktadır.

Belarusça Yeminli Tercüme

Bu dilde firmamız sizlere bir çok alanda ve konuda çeviri hizmeti sunmaktadır.

 • Ticari
 • Hukuki
 • Medikal
 • Tıbbi
 • Ekonomi gibi bu alanları veya evrak olarak pasaport, kimlik, diploma vb. olarak çoğaltabiliriz. Bu dilde yeminli tercüman imzalı olarak sizlere destek vermekteyiz.

Belarusça Noter Onaylı Çeviri

Bu dilde sizlere ihtiyacınız olduğunda noter onayı aşamasında da destek vermekteyiz. Noter onaylı tercüme için ofisimizden destek alabileceğiniz gibi internet üzerinden online fiyat alırken de noterli çeviri talebinde bulunabilirsiniz.

Belarus Ülkesine Apostil ve Konsolosluk Hizmetleri

Belarus ülkesinde ülkemize evrak getirildiğinde eğer resmi kurumlarda kullanılacaksa evrakların apostilli olması gerekir. Apostil istenen belgeler genelde şunlardır.

 • Bekarlık belgesi
 • Doğum belgesi
 • Diploma
 • Sabıka kaydı gibi evraklar özellikle yurt dışından ülkemize getirilirken apostil istenmektedir. Bunun yanında Türkçe evraklarda yine eğer bu ülkede kullanılacaksa tercüme ve noterin ardından bu ülke için kaymakamlık ve valilik üzerinden apostil alınmasında yarar vardır.

Belarusça Çapraz Tercüme

Belarusça tercümede sadece Türkçe’ye veya Türkçe’den Belarusça’ya hizmet sağlamıyoruz. Bir çok dilde Belarusça tercüme desteği bizden. Ör: İngilizce – Belarusça, Almanca – Belarusça, Fransızca – Belarusça vb. 120 dil ve lehçede hizmet vermekteyiz.

Beyazrusça Tercüme Ücretleri

Beyazrusça dilinde firmamız tercüme talebi geldiğinde veya tercüme ihtiyacınız olduğunda size şu şekilllerde hizmet verir.

 • Mail
 • Telefon
 • Whatsapp gibi yöntemlerin yanında tercüme büromuz sizlere internete girerek online fiyat alma şansı fırsatı tanımaktadır. Sitemize girdiğinizde evrak yükle veya metin girerek gerekli alanları doldurduktan sonra teklif alabilir bu teklif sonrası EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak işlem yapabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında teklif almanız ve Belarusça tercüme ücretini öğrenmeniz sadece 30 saniyenizi alacaktır.

Belarusça Sözlü ve Simultane Tercüman

Belarusça sözlü veya simultane tercüman için desteğimiz mevcuttur. Sözlü alanda örnek olarak tapuya, notere, adliyeye, bilirkişi işlerine, hastaneye, iş toplantılarına, fabrika gezilerine vb. bir çok alanda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Belarusça simultane alanında ise simultane tercüman ve simultane ekipman hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. Ayrıca simultane teknisyen hizmeti de tarafımızca verilmektedir.

Belarusça çeviri için tercüme büromuzdan yeminli Beyazrusça tercüman imzalı, noter tasdikli çeviri hizmetini mail, whatsapp veya online sitemizden alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Beyazrusça Tercüme/
4 5
İmge Tercüme