Online Sipariş Oluştur →

Elmadağ ismi aslına bakarsanız Ankara'nın bir ilçesi olmakla birlikte aynı zamanda İstanbul Şişli'nin de bir mahallesidir. Her iki Elmadağ'da da sizlere tercüme hizmeti vermekteyiz. Elmadağ tercüme bürosu olarak sizlere online tercüme hizmeti sunmaktayız.

Elmadağ’da Online Tercüme Hizmetini Nasıl Alacaksınız?

 • Sitemize girerek elinizdeki dokümanı yükleyerek veya sitemizdeki online sekmeden metin gir bölümünü metin ekleyerek.
 • Metin veya dosya sonrası kaynak ve hedef dil belirleyin.
 • Uzmanlık alanını seçin (medikal-siyasi-ekonomik)
 • Sonrasında onay isteyip istemediğinizi belirtin. (Yeminli-Noter onaylı – Apostilli)
 • Ardından kelime sayımı yaptırarak ödeme sayfasındaki tutarı ödeyerek hızlıca çeviri hizmeti satın alabilirsiniz. (EFT-Havale-Kredi Kartı)

Tercüme Size Nasıl Ulaşacak?

İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy merkezli ofisimizden hizmet aldığınızda eğer tercümeniz;

 1. Yeminli
 2. Noter Onaylı
 3. Apostil tasdikli

Değilse mail ile veya sistemimizden hemen indirerek kullanabilirsiniz. Tercüme için onay talep etmiş iseniz şu aşamalarla tercüme tarafınıza ulaşır.

 • Yeminli tercüme: Gönderdiğiniz evrak tercüme aşamalarından geçtikten sonra İmge Tercüme ve tercümanın kaşe ve imzaları metne eklenir ve ıslak imzalı olarak 1 iş gününde tarafınıza kargo ile ulaştırırılır.
 • Noter onaylı tercüme: Eğer tercümesini istediğiniz belge vereceğiniz kurum tarafından yeminli tercümenin yanı sıra noter tasdikli isteniyorsa evraklarınız noterde (sayfa başı en düşük 90 TL olarak) ücretlendirilerek noter onayı alınır ve kargo ile 1 iş gününde tarafınıza ulaşır.
 • Apostil tasdiki: Çeviriler eğer yurt dışında kullanılacaksa ofisimiz sizin için ilgili ülke için valilik veya kaymakamlıktan apostil onayı evraklarınıza alır. Belgeleriniz yine 1 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir.

Elmadağ’da İngilizce Pasaport Tercümesi Yaptıracağım

Belgeler veya evraklar olarak bakarsak tercüme de en fazla talebi olan belge pasaporttur. Pasaportun da tercümesi en fazla İngilizce diline ve İngilizce dilinden Türkçeye yapılmaktadır. Her iki alanda da bizlerden tercüme desteği alabilirsiniz.