Online Sipariş Oluştur →

Etimesgut Ankara’nın tarihi semti. Ankara'nın geçmişini bu ilçemizde dolaşarak veya tarihi olarak bir analiz yaparak anlamak mümkündür. Bizlerde bu güzel semtimize hizmet sektörü anlamında bir katkı vermek için burada Etimesgut tercüme bürosu olarak sizlere online tercüme hizmeti vermekteyiz.

Etimesgut’ta Online Tercüme Hizmetini Nasıl Alacaksınız?

 • Sitemize girerek elinizdeki dokümanı yükleyerek veya sitemizdeki online sekmeden metin gir bölümüne metin ekleyerek.
 • Metin veya dosya sonrası kaynak ve hedef dil belirleyin.
 • Uzmanlık alanını seçin (edebiyat-kültür-bilişim-tıp)
 • Sonrasında onay isteyip istemediğinizi belirtin. (Yeminli-Noter onaylı – Apostilli)
 • Ardından kelime sayımı yaptırarak ödeme sayfasındaki tutarı ödeyerek hızlıca çeviri hizmeti satın alabilirsiniz. (EFT-Havale-Kredi Kartı)

Tercüme Size Nasıl Ulaşacak?

İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy merkezli ofisimizden hizmet aldığınızda eğer tercümeniz;

 1. Yeminli
 2. Noter Onaylı
 3. Apostil tasdikli

Değilse mail ile veya sistemimizden hemen indirerek kullanabilirsiniz. Tercüme için onay talep etmiş iseniz şu aşamalarla tercüme tarafınıza ulaşır.

 • Yeminli tercüme: Gönderdiğiniz evrak tercüme aşamalarından geçtikten sonra İmge Tercüme ve tercümanın kaşe ve imzaları metne eklenir ve ıslak imzalı olarak 1 iş gününde tarafınıza kargo ile ulaştırırılır.
 • Noter onaylı tercüme: Eğer tercümesini istediğiniz belge vereceğiniz kurum tarafından yeminli tercümenin yanı sıra noter tasdikli isteniyorsa evraklarınız noterde (sayfa başı en düşük 90 TL olarak) ücretlendirilerek noter onayı alınır ve kargo ile 1 iş gününde tarafınıza ulaşır.
 • Apostil tasdiki: Çeviriler eğer yurt dışında kullanılacaksa ofisimiz sizin için ilgili ülke için valilik veya kaymakamlıktan apostil onayı evraklarınıza alır. Belgeleriniz yine 1 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir.

Etimesgut’ta Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Özellikle nüfus kayıt örneği tercümeleri vize işlemleri yurt dışında eğitim ve ticaret yaparken ortaklıklarda talep edilmektedir. Amaç aile ile ilgili diğer kişilerin bilgilerine ulaşmaktır. Nüfus kayıtlarda tercüme bürosu olarak hızlıca noter tasdikli tüm dillerde sizlere hizmet vermekteyiz. Kalite ve hız için bir tık ötenizdeyiz.