Online Sipariş Oluştur →

Filipince tercümede noter yeminli tercüme bürosu olarak siz müşterilerimizin yanında yıllardır yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Filipince Türkçe tercüme veya Türkçe Filipince çeviri hizmeti için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Filipince Tercüme Fiyatları ve İndirimler

Filipince tercümede İstanbul’da hizmet veren tek tercüme ofisi olarak sizden talepler geldiğinde şu noktalara bakarak karşılama yaparız.

  1. Filipince tercümenin kaynak ve hedef dili.
  2. Filipince çevirinin içeriği
  3. Karakter olarak sayısı
  4. Teslim tarihi ve son olarak ta resmi onay durumlarına bakılarak

tercüme için bir fiyat aralığı belirlenir.İndirimlerimize gelince çeviri şirketi olarak eğitim gören ve eğiticilere özel indirimlerimiz mevcuttur. Ayrıca firma olarak yıllık çalışma anlaşması imzalayan kurum ve kuruluşlara bunun yanında aylık ve proje bazlı çalışmalarda da indirimlerimiz mevcuttur. Hem tercüme ücretleri hem de indirimlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Filipince’de kadromuzdaki yeminli çevirmenlerle bir çok alanda tercüme desteği sağlıyoruz. Ticaret, ekonomi, tıp, hukuk, evrak, pasaport vb. bir çok konuda Filipince çeviri desteğimizle yanınızdayız. Tercüme sonrası Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ofisimiz ücretsiz kargomuzla çevirilerinizi adrese teslim ediyor.

Filipince Çapraz Tercüme

Filipince çeviride Türkçe dışında bir çok dilde de hizmetinizdeyiz. Öncelikle İngilizce ve Almanca olmak üzere 120 dile kadar çeviri hizmetimiz mevcuttur.

Filipince Simultane ve Sözlü Tercüman

Filipince dilinde sözlü veya simultane tercüme konusunda ekibimiz hizmete devam ediyor. Sözlü veya simultane ihtiyaçlarınızda teknisyen, tercüman, ekipman hizmeti bizden.