Online Sipariş Oluştur →

Galce tercüme için 10 yılı aşkın deneyim sizi bekliyor. Noter yeminli tercüme ofisi olarak kadromuzdaki yeminli Galce tercümanlarla hizmet vermekteyiz. Galce dilinde hangi alanda tercüme ihtiyacınız olursa olsun müşteri danışman ve destek ekibimiz yanınızda.

Galce Çapraz Çeviri Hizmeti

Galce dilinde İstanbul’da yeminli tercüme veren tek çeviri şirketi biziz. Bu doğrultuda firmamız Galce’den diğer dillere de çeviri desteği sağlayarak çapraz çeviri hizmeti de sunmaya devam ediyor. Ör: Galce İngilizce, Galce Almanca, Galce Fransızca vb.

Galce Çeviri Talebi ve Tercüme Aşaması

Galce çeviri yaptırmak istediğinizde öncelikle ofisimize ya internet sitemiz üzerinden online sohbet ile veya mail adresimizle sabit cep telefonu hatlarımızla yada whatsapp ile olmadı faks ile ulaşır tercüme talepleri. Bu talepler geldikten sonra proje yöneticimiz görevlendirilir ve tercüme fiyatlandırması yapılır. Müşteri onayından sonra tercüman görevlendirilir. Tercüman müşteri notu varsa bu bilgiler ışığında tercümeyi tamamlar ve kontrol kısmına geçilir. Tercüman kökenli editörlerimiz kontrolleri sağlar ve artık tercüme için talep edilen resmilik kısmına geçilir. Ya tercüme yeminli tercüman onaylı veya noterli istenirse apostilli şekilde hazırlanarak müşterimize ücretsiz kargomuzla teslim edilir. Galce çeviri yapan şirketimiz bir çok alanda uzmanları ile hizmetinizde. Türkçe’den Galce’ye veya tersi yönde; ticari, ekonomi, sözleşme, medikal, tıp, akademik gibi bir çok konuda kaliteli ve sorunsuz çevirilerle yanınızdayız.

Galce Ardıl ve Simultane Tercüman

Galce dilinde de çeviri şirketi olarak yazılı tercüme dışında sözlü ve simultane alanda da hizmetlerimiz devam etmektedir. Sözlü tercümanlarımızla noter, tapu, hastane, bilirkişi, adliye, toplantı, iş görüşmesi vb. alanlarda Galce tercümanlarımızla destek vermekteyiz. Sözlü alan dışında simultane gerektiren daha büyük çaplı işlerde de hem simultane tercüman hem ekipman ayrıca teknisyen desteğimizle konferanslarınızda sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Galce Tercüme Fiyatları

Galce tercümede sizden gelen taleplere fiyat teklifi verirken bazı kriterleri göz önünde bulundururuz. Bunlardan bazıları ise şunlardır.

  1. Galce tercümenin kaynak ve hedef dili.
  2. Galce çevirinin içeriği
  3. Karakter olarak sayısı
  4. Teslim tarihi ve son olarak ta resmi onay durumlarına bakılarak

tercüme için bir fiyat aralığı belirlenir. Galce tercüme yaptırmaya karar verdiğiniz de bu bilgiler dışında net fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.