Online Sipariş Oluştur →

İzlanda ülke olarak bize çok uzak gibi dursa da özellikle eğitim ve turizm sektörü ile çok yakın ilişkiler kurulmaya başlandı. Bu noktada İzlandaca tercüme ihtiyaçları artış gösterdi. Ana dilde tercüman kadromuzla İzlandaca yeminli tercüme hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İzlandaca’dan Diğer Dillere Çeviri

İzlandaca dilinden Türkçe dışında diğer dillere de çeviri desteği veriyoruz. Ör: İzlandaca İngilizce, İzlandaca Almanca vb.İzlandaca Tercüme Ücretleri İzlandaca tercüme isteği sizlerden geldiğinde firma olarak sizlere tercüme fiyatlandırması ile geri dönüş yaparız. Bu fiyatlandırmada temel etkenler şunlardır.

  • Tercüme edilecek evrak veya dokümanın kaynak ve hedef dili (İzlandaca – Türkçe)
  • Tercüme edilecek dosyanın konusu içeriği (Ticari – Hukuki)
  • Tercüme edilecek evrakın karakter sayısı ( bin karakter – on bin karakter)
  • Tercüme teslim tarihi (acil veya standart teslim)
  • Tercümenin resmi onayları (yeminli tercüman onay – noter onayı – apostil)

gibi faktörleri göz önüne alarak bir teklif verilir. Teklifin onayından sonra tercüme başlar kontroller yapılarak onaydan sonra tarafınıza teslim edilir. İzlandaca dilinde yeminli tercümanlarımızla çeviri gereksinimi duyduğunuz gerek noterli gerekse apostilli tercümeleriniz tarafımızca yapılmaktadır. İzlandaca çeviri hizmet alanımız içinde bir çok konu varken örnek olarak şunları sayabiliriz. Yeminli, ticari, akademik, hukuki, medikal vb.

İzlandaca Sözlü ve Simultane Tercüman

İzlandaca tercüman ister sözlü isterseniz de eş zamanlı çeviri dediğimiz simultane alanında olsun İmge Tercüme’den bu hizmeti alabilirsiniz. Sözlü çeviri alanında bir çok konuda sizlerin yanında olmaya devam ederken ofisimiz bünyesinde simultane ekipman ve teknisyen desteği de sağlanmaktadır.

İzlandaca Tercüme İndirimler

İzlandaca dilinde tercüme taleplerine çeşitli indirimlerimizle de destek vermeye devam ediyoruz. İndirimlerimiz arasında, Yıllık çalışmalara indirim Aylık çalışmalara indirim Proje bazlı çalışmalardan indirim 100 sayfa ve üzeri çevirilerde indirim ve bunların dışında eğitim sektörü ile ilgili özel indirimlerimiz şirket ve şahıs müşterilerimizi beklemektedir. Ayrıntılar için bizimle bağlantıya geçiniz.