Online Sipariş Oluştur →

Keçiören, Ankara başkent olarak nüfus yoğunluğu büyük illerimize oranla çok yüksek sayılmasa da ciddi bir potansiyele sahiptir. Bu yoğunluğun en fazla olduğu yerlerden biri de Keçiören ilçemizdir. Keçiören ilçemizde genelde sigorta, hizmet sektörü, bilişim ve inşaat firmaları ağırıktadır. Bizlerde hem vatandaşlarımıza hemde firmalara Keçiören tercüme bürosu sizlere online tercüme hizmeti sunmaktayız.

Keçiören’de Online Tercüme Hizmetini Nasıl Alacaksınız?

 • Sitemize girerek elinizdeki dokümanı yükleyerek veya sitemizdeki online sekmeden metin gir bölümünü metin ekleyerek.
 • Metin veya dosya sonrası kaynak ve hedef dil belirleyin.
 • Uzmanlık alanını seçin (medikal-ticari)
 • Sonrasında onay isteyip istemediğinizi belirtin. (Yeminli - Noter onaylı – Apostilli)
 • Ardından kelime sayımı yaptırarak ödeme sayfasındaki tutarı ödeyerek hızlıca çeviri hizmeti satın alabilirsiniz. (EFT-Havale-Kredi Kartı)

Tercüme Size Nasıl Ulaşacak?

İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy merkezli ofisimizden hizmet aldığınızda eğer tercümeniz;

 1. Yeminli
 2. Noter Onaylı
 3. Apostil tasdikli

Değilse mail ile veya sistemimizden hemen indirerek kullanabilirsiniz. Tercüme için onay talep etmiş iseniz şu aşamalarla tercüme tarafınıza ulaşır.

 • Yeminli tercüme: Gönderdiğiniz evrak tercüme aşamalarından geçtikten sonra İmge Tercüme ve tercümanın kaşe ve imzaları metne eklenir ve ıslak imzalı olarak 1 iş gününde tarafınıza kargo ile ulaştırırılır.
 • Noter onaylı tercüme: Eğer tercümesini istediğiniz belge vereceğiniz kurum tarafından yeminli tercümenin yanı sıra noter tasdikli isteniyorsa evraklarınız noterde (sayfa başı en düşük 90 TL olarak) ücretlendirilerek noter onayı alınır ve kargo ile 1 iş gününde tarafınıza ulaşır.
 • Apostil tasdiki: Çeviriler eğer yurt dışında kullanılacaksa ofisimiz sizin için ilgili ülke için valilik veya kaymakamlıktan apostil onayı evraklarınıza alır. Belgeleriniz yine 1 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir.

Keçiören’de Diploma Tercümesi

Online tercüme hizmeti veren ofisimiz Keçiören ilçemizde sizlere diploma tercümelerinde de destek sağlamaktadır. İstediğiniz dilde hizmet için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.