Moğolca Tercüme

Moğolca Tercüme

Moğolca Altay dil grubunun sondan eklemeli dilleri arasında yer alır. Moğolca dili bugünkü Moğolistan ve Çin Devleti'nin belli bir kısmında aktif olarak konuşulmaktadır. Moğolca tercüme ve çeviri bürosu olarak kadromuzdaki yeminli tercümanlarla çalışmaktayız. İstanbul Şişli merkezli ofisimizde ve şubemiz Üsküdar Bulgurlu'da çalışma arkadaşlarımızla birinci sınıf tercüme hizmeti sizi beklemektedir.

Moğolca Yeminli Çeviri

Moğolca yeminli tercüme bürosu olarak yıllardır ana dili Moğolca olan konularında uzman tercümanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Moğolca dilinde hazırlanmış,

  1. Ticari
  2. Teknik
  3. Hukuki
  4. Edebi
  5. Makale
  6. Tıbbi
  7. Medikal tercümesi gibi bir çok alanda tercüme bürosu olarak sizlere her türlü doküman ve belgelerinizin tercümesi için hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla sunduğumuz tercüme hizmetlerimizdir. Yeminli tercümede tercüman ve tercüme bürosu imzalı çevirilere yeminli Moğolca çeviri diyoruz.

Moğolca Noterli Çeviri

Moğolca dilinde tercüme sonrası noter ihtiyaçlarınızda tarafımızca karşılanmaktadır. Evrak veya dökümanlarınıza noter tasdiki istediğinizde ekibimizden bilgi alarak hızlı bir şekilde çeviri sonrası noter onayı desteği alabilirsiniz. Noter yapılan evraklara ayrıca ücret ödenir. Noter tutarları her yıl devletin belirlediği oranlarda artırılır. Evraklarınıza noter talebiniz olduğunda yaklaşık fiyat konusunda çeviri ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Moğolca noter onaylı tercüme ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Moğolca Online Tercüme Ücreti

Moğolca dili için size gerekli tercüme, noter ve sonrasında apostil hizmetleri desteği de veren firmamız sizlere 24 saat online olarak Moğolca çeviri desteği sunmaktadır. Online internet üzerinden sitemize girerek evrak veya metin girdiğinizde dilediğiniz saat EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme imkanı bulabilir ve ardından da çeviri işleminizi başlatabilirsiniz. İnternet yolu ile Moğolca çeviri ücreti öğrenmek sadece 30 saniyenizi alacaktır.

Moğolca çeviri gerektiren evraklarınızı online olarak sitemize yükleyin fiyat alın çeviriniz başlasın. EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak yeminli çeviriden noter onayına kadar tüm hizmetlerimizden faydalanın.
www.imgetercume.com
Moğolca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme