Online Sipariş Oluştur →

Ödemiş İzmir'in ekonomisi tarım üzerine kurulu ve geniş düzlüklere sahip ilçesidir. Ürünler çok çeşitli olup bazıları şunlardır. Patates, incir, zeytin, karpuz, susam, kestane, tütün, üzüm ve yaş sebzelerdir. Ödemiş tercüme bürosu olarak online tercümeyi ayağınıza getirdik.

Ödemiş’te Evinizden Ofisinizden Çıkmadan Online Çeviri Desteği Veriyoruz

 • Sitemize girerek elinizdeki dokümanı yükleyerek veya sitemizdeki online sekmeden metin gir bölümüne metin ekleyerek.
 • Metin veya dosya sonrası kaynak ve hedef dil belirleyin.
 • Uzmanlık alanını seçin (tarım, sözleşme, pazarlama, ticaret)
 • Sonrasında onay isteyip istemediğinizi belirtin. (Yeminli-Noter onaylı – Apostilli)
 • Ardından kelime sayımı yaptırarak ödeme sayfasındaki tutarı ödeyerek hızlıca çeviri hizmeti satın alabilirsiniz. (EFT-Havale-Kredi Kartı)

Ödemiş'te Tercüme Size Nasıl Ulaşacak?

İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy merkezli ofisimizden hizmet aldığınızda eğer tercümeniz;

 1. Yeminli
 2. Noter Onaylı
 3. Apostil tasdikli

Değilse mail ile veya sistemimizden hemen indirerek kullanabilirsiniz. Tercüme için onay talep etmiş iseniz şu aşamalarla tercüme tarafınıza ulaşır.

 • Yeminli tercüme: Gönderdiğiniz evrak tercüme aşamalarından geçtikten sonra İmge Tercüme ve tercümanın kaşe ve imzaları metne eklenir ve ıslak imzalı olarak 1 iş gününde tarafınıza kargo ile ulaştırırılır.
 • Noter onaylı tercüme: Eğer tercümesini istediğiniz belge vereceğiniz kurum tarafından yeminli tercümenin yanı sıra noter tasdikli isteniyorsa evraklarınız noterde (sayfa başı en düşük 90 TL olarak) ücretlendirilerek noter onayı alınır ve kargo ile 1 iş gününde tarafınıza ulaşır.
 • Apostil tasdiki: Çeviriler eğer yurt dışında kullanılacaksa ofisimiz sizin için ilgili ülke için valilik veya kaymakamlıktan apostil onayı evraklarınıza alır. Belgeleriniz yine 1 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir.

Ödemiş'te Pazarlama Tercümesi

Ödemiş'te özellikle tarımsal üretim bir hayli fazla olduğundan pazarlama tercümelerine bir hayli ihtiyaç duyulmaktadır. Ürünlerin pazarlanmasında tanıtımında bir çok yol izlenir. Bunlar çeşitli broşür ve kataloglar hazırlanarak alıcıların talep etmeleri için çeşitli dillere tercüme edilir. Bizlerde bu aşamada sizlere destek vermekteyiz.

Kredi sözleşme tercüme hizmeti mi almak istiyorsunuz Ödemiş'de tüm dillerde ve sözleşme alanındaki tercümelerimizle sizlere tam destek sağlamaktayız. Tercüme bürosu olarak sizlerin hizmetindeyiz.