Boşnakça Tercüme

Boşnakça Tercüme

Boşnakça bize toplum olarak çok yakın bir dildir. Tarihten gelen dostluklar sonrası ikili ilişkilerin ticari olarak yoğunlaşması ile Boşnakça Türkçe - Türkçe Boşnakça tercüme istekleri bir hayli fazlalaştı. Tercüme şirketimiz anadilde çevirmenlerle sizlere yıllardır Boşnakça tercüme hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır. İstanbul ve tüm Türkiye’de Boşnakça tercüme için adresiniz İmge Tercüme Bürosu olsun.

Boşnakça Yeminli Çeviri Hizmetlerimiz

Boşnakça'da bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Bir kaç örnek vermek gerekirse;

 • Ticari
 • Teknik
 • Medikal
 • Hukuki
 • Sözleşme vb. bir çok alanda bizlerden tercüme desteği talep edebilirsiniz. Boşnakça çeviri ihtiyaçlarınız için yeminli çevirmen kadromuz 24 saat yanınızda. Tercüme için evraklarınız bize ulaştıktan sonra noter yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılır. Bu çevirilerin tercüman tarafından imzalanması ve tercüme bürosu kaşeleri ile size teslim edilmesine Boşnakça yeminli tercüme denir.

Evraklara Boşnakça Noter Onaylı Tercüme

Boşnakça tercüme yaptırdınız ardından noter onayı istendi sizden. Bu durumda yine ofisimiz evraklarınızı noter hazırlar ve noter tasdiki yaptırarak sizlere teslim eder. Noter tasdiklerinde;

 1. Sayfa başı
 2. Kelime sayısı
 3. Satır sayısı gibi kriterlere bakarak noter onayı için ücret ortaya çıkar. Noter onayları ücretli yapılmaktadır.

Bosna Hersek İçin Apostil ve Konsolosluk Onayı

Boşnakça 3. Onay ise noter sonrası kaymakamlık ve valiliklerden belgelere alınan apostildir. Boşnakça evraklara apostil firmamız tarafından sizin için alınmaktadır. Ayrıca Bosna Hersek Konsolosluğu için onay alınması gerekiyorsa bu durumda 3 onay alındıktan sonra konsolosluktan randevu alınarak son onay olan konsolosluk onayı alınır. Konsolosluk onayları da ücretlidir.

Boşnakça Çapraz Tercüme

Boşnakça çapraz tercüme denilince akla Türkçe dışında diğer dillere yapılan tercümeler gelir. Boşnakça’da özellikle firma olarak İngilizce Boşnakça ve Boşnakça İngilizce tercüme yönlerinde deneyimimizle sizlerin yanındayız.

Boşnakça Tercüme Ücretlendirmesi

Boşnakça konulu bir tercüme talebi geldiğinde fiyatlandırma şu şekilde yapılır. Normalde firmamız mail veya telefon ile gelen evraklara kaynak hedef dil, uzmanlık ve karakter sayısına bakılarak tercüme ücreti veriliyordu. Ama son dönemde online Boşnakça tercüme için kurduğumuz sistem sayesinde hızlıca sisteme evrakınızı yükleyerek Boşnakça evrak ve belgelerinize fiyat teklifi alabilirsiniz.

Boşnakça Tercüman Hizmeti

Boşnakça yazılı çeviri dışında bu dilde sözlü tercüme dediğimiz ve simultane tercüme dediğimiz iki alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin başında resmi tercüme dediğimiz;

 • Tapu
 • Noter
 • Adliye
 • Nikah
 • Ehliyet sınavı
 • Bilirkişi gibi resmi tercüman gerektiren konular başta olmak üzere toplantı, makine kurulumu, eğitim vb alanlarda da sizlere Boşnakça sözlü tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca simultane tercüme dediğimiz profesyonel tercümanlık diye bilinen;
 • Boşnakça simultane tercüman
 • Ekipman
 • Teknisyen gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Boşnakça tercüman ücretlendirmesine gelince ise;
 1. Yer
 2. Konu
 3. Konuşmacı sayısı
 4. Süre gibi kriterlere bakarak Boşnakça tercüman fiyatını ortaya çıkarabiliriz. İstanbul’un en büyük simultane firması olarak binlerce referansımızla sizlere desteğe devam ediyoruz.
Boşnakça çeviride kaliteli tercüme için doğru adrestesiniz. Hızlı ve zamanında teslim. Teknolojiye ayak uyduran ofisimiz 24 saat kesintisiz online sipariş sekmesi sayesinde sizlere Boşnakça yeminli ve noter tasdikli tercüme hizmeti vermektedir.
www.imgetercume.com
Boşnakça Tercüme/
4 5
İmge Tercüme