İtalyanca Tercüme

İtalyanca Tercüme

İtalyanca tercüme veya İtalyanlarla tarihten günümüze çok yakın ilişkiler içinde olduk. Kültürel olarakta bir çok ortak noktası olan iki toplumuz. Bu anlamda baktığımızda İtalyanca bize çok uzak bir dil değildir. Gerek İtalya ile olan ticari ilişkiler gerekse de eğitim sektörü ve turizm işbirlikleri sayesinde İtalyanca tercüme ihtiyaçlarına da sık ihtiyaç duyulur olmuştur. İtalyanca Türkçe veya Türkçe İtalyanca tercümede deneyimlerimizle yanınızdayız.

İtalyanca Tercümede Hız ve Kalite Bir Arada

Tercüme bürosu olarak hizmet ağımız özellikle İtalyanca dilinde oldukça geniştir. Bu geniş yelpaze bize hem zamanı iyi kullanmayı hem de müşteri memnuniyeti açısından kaliteli iş çıkarma konusunda ciddi bir ivme kazandırdı. Farkımız;

 • İtalyanca hizmet almak isteyenler ev ve iş yerlerinden çıkmadan bizden tercüme hizmeti alabilir.
 • www.imgetercume.com adresine girerek online tercüme talebinde bulunabilirsiniz.
 • Dil ve uzmanlık seçebilir
 • Özel istek ve resmi onay talebinde bulunabilirsiniz.
 • Son olarak EFT, Havale ve Kredi Kartı seçenekleri ile ödeme yaparak 24 saat kesintisiz İtalyanca tercüme desteği alabilirsiniz. İmge Tercüme'den İtalyanca hizmeti alanlar zaman kaybetmez, maille telefonla uğraşmaz internete girerek tercüme siparişi verir belirlenen zaman diliminde çeviri dosyası mail veya kargo ile adresinde olur.

İtalyanca Tercüme'de Mail ve Telefon Trafiğine Son

Eski usul tercüme evrakını mail at, maile cevap gelsin olmadı telefon et gibi bir çok uğraşa son veren ofisimiz sizlere online sipariş ve online ödeme sistemi ile hizmet vermektedir. Bu sistem ile bizlerden şu hizmetleri alabilirsiniz.

 1. İtalyanca yeminli tercüman imzalı tercüme
 2. İtalyanca noter onaylı tercüme
 3. Apostilli tercüme
 4. İtalya konsolosluğu için gerekli belge tercümeleri

gibi hizmetleri ofisimizden alabilirsiniz. Uygun fiyatların yanında müşteri temsilcisi ve 24 saat canlı destek hattımızla sınırsız çeviri hizmeti sizleri bekliyor.

İtalyanca Yeminli Tercüme Nasıl Hazırlanır?

İtalyanca dilinde 3 birde konsolosluğu sayarsak yazılı tercüme alanında 4 onay şekli vardır. Bunlardan ilki İtalyanca yeminli tercüme meselesidir. Bazı kurumlar İtalyanca noter yemin zaptı olan tercümanın ve tercüme bürosu kaşesi ile tercümeyi geçerli sayarken bazıları bu tercümelere ek olarak noter onayı talep ederler. Tercüme bize ulaştıktan sonra konusuna göre tercüman ve editör kontrolü sonrası çeviri tamamlanınca yemin zaptı olan tercüman ıslak imzalı olarak tercümeyi kendisinin yaptığını beyan eder. Ardından büro kaşeleri basılır ve buna İtalyanca yeminli tercüme deriz.

İtalyanca Noterli Tercüme Ne Kadar Tutar?

İtalyanca'da yeminli tercüman imzalının ardından sonraki onay noter onaylı tercümedir. İtalyanca noterli çeviri işinde bilinmesi gereken vereceğiniz kurumun sizden evrakı hangi onayla talep ettiğidir. Kurumdan kuruma tercüme kabul şekli ve istenen onaylar farklıdır. Peki İtalyanca tercüme de noter onayı ve ücretlendirmesi nasıl yapılmaktadır.

 • Sayfa başı
 • Satır sayısı
 • Kelime veya karakter sayısına

göre noterler onay için ek ücret talep ederler. Evraklarınız bize ulaştıktan sonra net noter fiyatları ile ilgili tarafınıza bilg vermekteyiz.

İtalyanca Evraklara Apostil Almak

İtalyanca veya İtalyanca'dan tercüme ettirdiğiniz evraklara birde apostil isteniyor. O zaman yapmanız gereken

 1. Kaymakamlık
 2. Valilik

oanyı alarak evraklarınızı istenen şekilde kurumlara sunmaktır. Tercüme büromuz bu 3 onayı da sizler adına takip etmektedir. Dilerseniz bu işlemleri bize bırakarak tam istenen seviyede tercüme hizmeti ofisimizden alabilirsiniz.

İtalya Konsolosluğu İçin Tercüme Hizmeti Nereden Alabilirim?

İtalya Konsolosluğu için tercüme hizmeti almak için öncelikle firmanın konsolosluğu tanıması ve evrakların hazırlanış şekline hakim olması gerekir. Bazı kurallar ve prosedürler vardır. Bu konuda 20'ye yakın konsoloslukla çalışan ofisimiz size sorunsuz bir tercüme hizmeti sunar. Konsolosluk onayı almak için şu sıraların takibi şarttır.

 • Tercüme
 • Noter
 • Apostil ve son olarak konsolosluk onayı alınır. Konsolosluk onayları da ücetlidir. Ücretler şu şekilde hesaplanır.
 1. Sayfa olarak
 2. Dosya olarak

bu şekilde bir ücretlendirme yapılır. Konsolosluk onayı almak için ilgili konsolosluktan randevu alınır. Sonrasında evraklar teslim edilir ve onaylı olarak geri alınır. Konsolosluklarda bireysel başvurular veya vekaleten başvurular kabul edilir.

İtalyanca'da Yazılı Tercüme Dışında Diğer Hizmetlerimiz

İtalyanca dilinde ofisimiz ayrıca biri yazılı olmak üzere 3 hizmet daha vermektedir.

 • İtalyanca sözlü tercüme
 • İtalyanca simultane tercüme
 • İtalyanca çapraz tercüme

İlk olarak sözlü tercüme için bir çok yerde ve alanda İtalyanca hizmet tarafımızdan alabilirsiniz.

 1. Notere tercüman
 2. Adliyeye
 3. Tapu
 4. Hastane
 5. İş görüşmesi vs. gibi dilediğiniz alanda İtalyanca tercüman desteği bizden. Ayrıca sözlü tercümenin daha profesyonel olanı olarak bilinen simultane çeviride ise toplantı ve konferanslarınıza simultane ekipman, tercüman ve teknisyen hizmeti sağlamaktayız.

Son olarakta Türkçe İtalyanca veya İtalyanca Türkçe dışında İtalyanca'ya veya İtalyanca'dan diğer dillere yapılan tercüme hizametine İtalyanca çapraz tercüme diyoruz. Bu alanda da sizlere tam destek vermekteyiz. Özellikle İtalyanca İngilizce dillerinde sayısız firma iş ortağımızdır.

İtalyanca Alan Tercümeleri ve Ücretler

İtalyanca dilinde bir çok alanda tercüme hizmetimiz mevcuttur.

 • Teknik
 • Tıp
 • Diploma
 • Pasaport
 • Hukuk
 • Medikal vb. bir çok alanda sizlere firmamız hizmet vermektedir.

İtalyanca tercüme fiyatlarına gelince sitemize girerek online sipariş oluştur bölümünden 30 saniye içinde tercüme hizmeti alabilirsiniz.

İtalyanca dilinde online ve noterli tercüme bu adreste. İmge Tercüme olarak, İtalyanca çeviri ve tercüme için 24 saat kesintisiz hem sitemizden hemde mail ile bizlerden proje ekibimizden destek alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
İtalyanca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme