Online Sipariş Oluştur →

Çince tercüme özellikle Çin Devleti’nin 2000’den sonra dünya ekonomisindeki hakimiyeti bu dile olan ihtiyacı da bir hayli artırdı. Tam bu noktada Çince tercümede firmamız kadrosunda bulunan en az beş yıllık deneyimli ve anadilde tercümanlarla sizlere kaliteli, hızlı ve uygun bütçeli tercüme desteği vermeye devam ediyor.

Çince Çapraz Tercüme

Ülkemizde Çince gerçekten çok yaygın bir dildir. Çince tercüme hem yazılı alanda hem de sözlü ve simultane de çok fazla etken olsa da tercüme de en fazla iş akışımız Türkçe Çince ve Çince Türkçe arasındadır. Fakat müşteri talepleri doğrultusunda da çapraz tercümede de sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Ör: Çince – İngilizce, Çince – Fransızca, Çince – Korece, Çince –Japonca vb. dillerde Çinceden bu ve diğer dillere tercüme hizmetimizle yanınızdayız.

Çince Tercüme Aşaması ve Ücretler

 1. Çince tercüme talebi bize müşterilerimizden ulaştığında öncelikle tercüme incelenir ardından fiyatlandırması yapılır. Sizler için Çince tercüme fiyatını nasıl belirliyoruz açıklayalım.
 2. Çince çevirisi yapılacak tercümenin kaynak ve hedef dillerini belirleriz.
 3. Çince tercümeye konu olacak evrakın içeriği nedir ona bakarız.
 4. Çince çeviri dokümanının müşteri tarafından istenen teslim süresi belirlenir.
 5. Sonrasında Çince tercüme dosyasının karakteri ortaya çıkar.
 6. En son ise Çince tercümesi yapılacak dosyanın resmi onay ve müşteri notu dikkate alınarak bir fiyat belirlenir.
 7. Ortaya çıkan fiyat teklifi onaylandıktan sonra ilgili dosya konunun uzmanı tercümana devredilir.
 8. Tercüman belirlenen zamanda çalışmayı bitirir ve çeviri şirketimizin kontrol ekibi devreye girer.
 9. Çeviriye son şekil verildikten sonra yeminli tercüman imzalı veya noterli istenmesi dikkate alınarak kargo hazırlanır ve şirtketimiz tarafından ücretsiz olarak adresinize teslimi sağlanır.

Amaç kaliteli tercümelerle işlerinizi kolaylaştırmak ve işinizde bir adım önde olmanıza destek vermektir.

Çince Tercüme ve İndirimlerimiz

 • Yıllık çeviri anlaşması indirimi
 • Proje bazlı tercüme anlaşması indirimi
 • 50 sayfa ve üzeri çeviri anlaşması indirimi
 • Simultane ve sözlü çalışmalarda özel indirimler

Çince dilinde sizi bekliyor.Çinçe Yeminli ÇeviriÇeviri şirketimiz Çince çeviride sizlere daha iyi hizmet verebilmek için konularının uzmanı tercümanlarla çalışmayı tercih ederek sizlere kaliteli tercümeler sunmayı ilke edinmiştir. Bunun dışında çeviri firmamız bir çok alanda sizlere Çince’de yeminli çeviri desteği sağlamaktadır. Tercüme konularımız arasında ticaretten ekonomiye, medikalden tıp konularına, akademiden sözleşmelere kadar bir çok alanda yanınızdayız.

Çinçe Tercüme Alanlarımız

Çince'de tercümanlarımızla verdiğimiz hizmetler arasında ticari, teknik, simultane, medikal, yerelleştirme, edebi, akademik, sözleşme, tez, ödev, pasaport, resmi evrak tercümeleri, ehliyet, mail yazışmaları, makine, elektrik, elektronik, mühendislik, finansal, sağlık, diş, çevre, spor, ilaç, gıda, patent, reçete, sağlık raporları, gemi,uçak vb. alanlarda yetişmiş tercümanlarımız ile sınırsız destek vermekteyiz. Makale içinde yer almayan çalışmalarımız ile ilgili bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de Çince yazılı, sözlü ve simultane tercüme ihtiyaçlarınızı biz karşılıyoruz.

Çince Sözlü ve Simultane Tercüman Fiyatları

Çince tercümede iş akışı bakımından sözlü tercüme çok önde gelmektedir. Bu anlamda sizlere mümkün olduğunca her alanda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çalışma alanlarımızdan birkaç örnek vermek gerekirse;

 1. İş görüşmesine Çince Sözlü Tercüman
 2. Toplantılara Çince Sözlü Çevirmen
 3. İş takiplerine Çince Sözlü Tercüman
 4. Eğitimlere Çince sözlü Çevirmen
 5. Makine kurulumlarına Çince Sözlü Tercüman
 6. Notere,tapuya Çince Sözlü Çevirmen Fabrikalara Çince Sözlü Tercüman

vb. bir çok alanda hizmetimiz mevcuttur. Aynı şekilde tercüme ofisimiz Çince Simultane Tercüman, Çince Simultane Ekipman ve Çince Simultane Teknisyen hizmeti toplantı ve konferanslarınızda tarafımızca sağlanmaktadır. Çince sözlü ve simultane tercüman fiyatlarına gelince; Çince tercümenin yapılacağı yer, saati, çeviri konusu, kaç kişiye tercüme yapılacağı dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Çince sözlü ve simultane fiyatlarımız için 0544 741 1071 nolu telefondan 7/24 bilgi alabilirsiniz.