Azerice Tercüme

Kardeş ülkemiz Azerbaycan’ın son yıllarda gösterdiği büyüme ve ticari ilişkilerinin artması ile Azerice tercüme talepleri de artış göstermiştir. Çeviri büromuz Azerice dilinde anadilde tercüman kadrosu ile çalışarak Türkçe Azerice ve Azerice Türkçe yönlerinde sorunsuz çevirilerle sizleri buluşturmaktadır. Türkçe'den Azerbaycan diline veya diğer yöne tercüme talepleriniz tarafımızdan 4 aşamalı kontrol sistemimizle karşılanmaktadır.

Azerice Çeviri Talebi ve Fiyatlar

Azerice çeviri isteği müşterimizden geldikten sonra fiyatlandırma için bazı bilgilere ihtiyaç duyarız. Normalde mail veya telefon ile hizmet verirken tercüme dili, konusu, karakteri gibi bir çok bilgiye ihtiyaç duyarken Azerice online tercüme sistemimiz sayesinde bu bilgilere gerek duymadan 1 dakika içinde tercüme için fiyat teklifi alabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken sadece internete bağlanıp sitemizi ziyaret etmek.

 • Azerice sayfamıza giriniz.
 • Tercüme olacak evrak veya metni sisteme yükleyiniz.
 • Dil seçimi ve uzmanlık belirleyiniz.
 • Müşteri çeviriye dair onay istiyorsa belirtiniz.
 • Özel istek ve kargo bilgilerini yazın.
 • EFT, Kredi Kartı ve Havale ile ödeme yaparak hemen tercümenizi başlatın. Sistem size bu aşamaları tamamlayınca tutar bilgisi verecektir. Ödeyerek dilediğiniz saatte hem mail , hem sitedeki üyeliğiniz ve panelinize tercüme gönderilecektir. Burada merak edilen konu Azerice tercüme ücreti otomatik olarak site tarafından sizlere sunulmaktadır.

Azerice Yeminli Tercümeyi Nerede Yaptırabilirim?

Tercüme zor ve meşakkatli bir iş olduğundan sonrasında da sıkıntı yaşamamak için özellikle Azerice çeviride kaliteli hizmet veren çeviri ofisi bulmak gerçekten zordur. Türkiye, Azerbaycan ve İran'daki Azerilerin çok sık kullandığı bu dilde firma olarak donanımlı tercümanlar ile çalışmaktayız. Ticari çeviriden tekniğe, teknikten medikale kadar bir çok alanda sizlerin yanında olan firmamız deneyimli ve konularının uzmanı tercümanlarla çalışmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız işlerle yüzlerce referans kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz. Azerice’de yeminli çeviri istediğinizde evrak bize ulaştıktan sonra noter yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılır. Ardından bu çeviri tercüman ve tercüme bürosu yetkilisi tarafından imza ve kaşelenerek sizlere teslim edilir. Biz bu tercümeye yeminli Azerice tercüme diyoruz. Yeminli çeviri için ofisimize gelemden dünyanın her noktasından hizmet alabileceğiniz gibi merkez ofisimiz Mecidiyeköy ve şubemiz Bulgurlu Üsküdar şubelerimizle sizlere destek olabiliriz.

Azerice Tercümeli Evraklara Noter Tasdiki

Tercümede Azerice dilinde yapılan çevirilerde bazen yeminli tercüme dışında noter onayı da talep edilir. Bu durumlarda tercüme notere hazırlanır ve sonrasında noter tasdiki alınır. Azerice tercümeye noter tasdikinin alınması için notere ek ücret ödenir. Noterler;

 1. Sayfa başı
 2. Satır sayısı
 3. Karakter ve kelime sayısına göre ücret alır. Noterden onay aldığınız evraka Azerice noter onaylı tercüme deriz. Tercüme bürosu olarak çeviri ve noter onay aşamalarını sizler adına yapmaktayız.

Azerice Evraklara Apostil ve Konsolosluk Onayı

Azerice dilinde yapılan tercümelerde yapmanız gereken eğer Türkiye’de bu işlemi yaptıysanız ve Azerbaycan’da vereceğiniz kurum sizden apostil ve konsolosluk onayı istiyorsa şu yolları takip etmelisiniz. Öncelikle tercümeli evraka apostil almak için noter onayı yaptırmalısınız. Noter sonrası ilgili kaymakamlık ve valiliklerden evrakınıza apostil alabilirsiniz. Konsolosluk onayı içinse Azerbaycan Konsolosluğu’na başvuru yaparak evrakınıza belli bir ücret ödeyerek onay alabilirsiniz. Hem apostil hem de konsolosluk işlemlerinde sorun yaşamamak için deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. http://istanbul.mfa.gov.az/ bu adresten gereken bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz.Ayrıca müşterilerimizin sık sorduğu Azerbayncan'dan hangi evraklara apostil almalıyım sorusunu da cevaplamak istiyoruz. Burada iki belge özellikle evlilik ve nufüs kayıt işlemlerinde ön plana çıkar.

 1. Bekarlık Belgesi: Bekarlık belgesi kişi Türkiye'de evlenecekse ve Azeri ise apostil alınması şarttır. Kendi ülkesinden almadı ise Türkiye'deki konsolosluktan konsolosluk onayı alıp işlemini yapabilir.
 2. Doğum Belgesi: Doğum evrakı da apostil olmadan geçerli olan bir belge değildir. Ya Azeri vatandaş ülkesinden alacak yada Türkiye'deki Azeri Konsolosluğu'ndan evraka mühür alarak işlemlere devam edecektir.

Azerice Çapraz Tercüme

Azerice dilinden Türkçe dışında da diğer dillere hizmet vermekteyiz. Azerice çapraz tercüme istekleriniz için 24 saat hizmetinizdeyiz. Azerice İngilizce veya İngilizce Azerice tercüme isteklerinizde yüzlerce referansımızla hizmetinizdeyiz. Ofisimiz yılların tecrübesi ile bir çok alan ve konuda farklı uzman kadrosu ile Türkiye'nin çapraz tercüme merkezi olmaya devam etmektedir.

Azerice Yeminli Tercüman Fiyatları

Azerice dilinde ofisimiz yeminli tercümanlarla hizmet vermektedir. Tercümanlarımız sözlü çeviri dediğimiz bir çok alanda sizlere destek olmaktadır.

 • Notere
 • Adliyeye
 • Hastane
 • Tapu işlerine
 • Sağlık kurulu
 • Bilirkişi işleri
 • Nikaha
 • Ehliyet sınavına gibi işlemlere ya yeminli tercüman zaptı bulunan çevirmenlerimiz ile yada adli yemin zaptı bulunan tercümanlarımızla sizlere destek olmaktayız. Yukarıda belirtilen resmi devlet kurumlarında yapılan tercümanlıkların yanında toplantı ve görüşmelere çevirmenlik desteğimiz vardır. Ayrıca simultane çevirmenlik dediğimiz konuda da hem tercüman, hem teknisyen dilerseniz de ekipman desteği de verebilmekteyiz. Simultane tercüme için ayrıntlı bilgiyi https://www.imgetercume.com/simultane-tercume sayfamızdan alabilirsiniz. Yine sözlü tercüme ücretleri ile alakalı bilgi için "sözlü tercüme" sayfamıza bakarak geniş anlamda bilgi alabilirsiniz. Azerice dilinde tercüman ücretlerini çevirmenin çalışma koşulları işin konusu ve yeri belirler. Proje ekibimizi arayarak tercüman revizesi yapabilirsiniz.
Azerice tercümede tıp, teknik vb. bir çok alan terminolojisine hâkim yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile uygun ücretli belge, evrak, doküman ve video gibi hizmetlerin çevirisi Azeri ve İran asıllı tercümanlarla sizlerin hizmetinde.
www.imgetercume.com
Azerice Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.