Online Sipariş Oluştur →

Kardeş ülkemiz Azerbaycan’ın son yıllarda gelişmesi ve ticari ilişkilerinin artması ile Azerice tercüme talepleri de artış göstermiştir. Çeviri büromuz Azerice dilinde anadilde tercüman kadrosu ile çalışarak Türkçe Azerice ve Azerice Türkçe yönlerinde sorunsuz çevirilerle sizleri buluşturmaktadır. Azerice’de isteğiniz ister yeminli ister noterli olsun anında hızlı geri dönüşlerimizle hizmetinizdeyiz.

Azerice Çeviri Talebi ve Fiyatlar

Azerice çeviri isteği müşterimizden geldikten sonra fiyatlandırma için bazı bilgilere ihtiyaç duyarız. Sizlerin de genel olarak bilgi sahibi olmanız için bu bilgilere sayfamızda yer verelim istedik. Sizlerden;

 1. Azerice çeviri isteği gelmesi
 2. Gelen Azerice çevirinin çeviri yapılacağı hedef dil (Azerice – Türkçe)
 3. Azerice tercümenin konusu ve karakteri (Medikal – 10 bin karakter)
 4. Müşterinin çeviriyi istediği süre (acil olarak – standart teslim)
 5. Azerice çevirinin onay durumu
 6. Müşterinin çeviri üzerinde ek kontroller istemesi

gibi durumlar baz alınarak fiyatlandırma ortaya çıkar. Net bilgi için Azerice tercüme ihtiyacınız olduğunda proje ekibimizden bilgi alınız.

Azerice Simultane Tercüme ve Ekipman Desteği

Azerice dilinde çeviri bürosu olarak yazılı tercüme işleri dışında sizlerin toplantı konferans vb. işlerinizde simultane eş zamanlı tercüme hizmeti de veriyoruz. Bir çok konuda yetişmiş tercüman kadromuzla sizlerin yanındayız.

 1. Hukuk
 2. Tıp
 3. Medikal
 4. Eğitim
 5. Spor
 6. Çevre
 7. Bilişim
 8. Ekonomi

gibi bir çok alanda tercümanlarımız yanınızda. Simultane tercüme de bir diğer hizmetimizde tercüman desteğinin yanında ekipman hizmeti de sağlamaktadır.

 • Simultane Sistem
 • Kulaklık
 • Ses Sistem
 • Kabin
 • El Telsiz
 • Yaka Telsiz
 • Kürsü
 • Dvd player+arşiv
 • Nevigator
 • Teknisyen

istekleriniz doğrultusunda tarafımızca karşılanmaktadır. Simultane tercümanlarımız en az beş yıllık deneyimli ve konularında eğitim görmüş kişilerden oluşmaktadır.

Azerice Tercüman İstekleri

Azerice dilinde simultane ve sözlü işlerde bir hayli tercüman talebi gelmektedir. Bu talepler doğrultusunda çevirmenler yönlendirilmekte ve belli bir fiyat politikası oluşmaktadır.

 1. Tercümenin yapılacağı diller (Azerice – İngilizce)
 2. Tercümenin konusu (eğitim- ticari)
 3. Tercüme yapılacak süre veya tercümanın çalışacağı süre (1 saat – yarım gün - tam gün)
 4. Tercümenin yapılacağı yer (İstanbul – şehir dışı – yurt dışı)

bu ve benzeri kriterler ışığında tercümanlarımız görevlendirilir ve fiyatlandırma ortaya çıkar.

Azerice Tercüme İndirimlerimiz

Azerice dilinde yine eğitim amaçlı tercümelerde özel indirimler sağlıyoruz. Bunların dışında bizimle yıllık çalışmak isteyen firmalara, proje bazlı işlerde ve 50 sayfa üzeri çevirilerde özel fiyatlarımızdan yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tercüme isteklerinizi karşılamak için gerek sitemizden online hizmet alabilir gerekse de 7/24 açık telefon hattımızdan bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Azerice Tercümeyi Nerede Yaptırabilirim?

Tercüme zor ve meşakkatli bir iş olduğundan sonrasında da sıkıntı yaşamamak için özellikle Azerice çeviride kaliteli hizmet veren çeviri ofisi bulmak gerçekten zordur. Piyasadaki bu boşluğu gören firmamız Azerice tercümede kurduğu sağlam ekibi ile sizlere sorunsuz hizmet sunmaktadır. Ticari çeviriden tekniğe, teknikten medikale kadar bir çok alanda sizlerin yanında olan firmamız deneyimli ve konularının uzmanı tercümanlarla çalışmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız işlerle yüzlerce referans kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz.

Azerice Çapraz Tercüme

Azerice dilinden Türkçe dışında da diğer dillere hizmet vermekteyiz. Azerice çapraz tercüme istekleriniz için 7/24 hizmetinizdeyiz. Ör: Azerice – Almanca, Azerice – İngilizce, Azerice – Fransızca, Azerice – Rusça vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Azerice Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz

Azerice sözlü tercüme ve tercüman hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. İsteklerinize göre tercümanlar görevlendirilir ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırlıklarını tamamlarlar.
Notere

 1. Adliyeye
 2. Hastane
 3. Tapu işlerine
 4. Bilirkişi işleri
 5. Özel toplantılara
 6. Özel görüşmeler
 7. Yabancı konuk ağırlamaya
 8. Refakat işleri
 9. Telefon görüşmelerine
 10. Fabrika ziyareti
 11. Makine kurulumlarına
 12. Davet
 13. Balo
 14. Açılışlara
 15. Basın toplantısı
 16. Danışmanlık işlerine

vb. bir çok alanda Azerice tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz. Sözlü alanda talepleriniz ve fiyat istekleriniz için bizimle iletişime geçiniz.