Azerice Tercüme

Azerice Tercüme

Kardeş ülkemiz Azerbaycan’ın son yıllarda gösterdiği büyüme ve ticari ilişkilerinin artması ile Azerice tercüme talepleri de artış göstermiştir. Çeviri büromuz Azerice dilinde anadilde tercüman kadrosu ile çalışarak Türkçe Azerice ve Azerice Türkçe yönlerinde sorunsuz çevirilerle sizleri buluşturmaktadır. Azerice’de isteğiniz ister yeminli ister noterli olsun anında hızlı geri dönüşlerimizle hizmetinizdeyiz.

Azerice Çeviri Talebi ve Fiyatlar

Azerice çeviri isteği müşterimizden geldikten sonra fiyatlandırma için bazı bilgilere ihtiyaç duyarız. Normalde mail veya telefon ile hizmet verirken tercüme dili, konusu, karakteri gibi bir çok bilgiye ihtiyaç duyarken Azerice online tercüme sistemimiz sayesinde bu bilgilere gerek duymadan 1 dakika içinde tercüme için fiyat teklifi alabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken sadece internete bağlanıp sitemizi ziyaret etmek.

 • Sitemize giriniz.
 • Online sipariş sekmesinden dosya yükle veya metin gir bölümünden çevirisini istediğiniz evrakı yükleyiniz.
 • Daha sonra dil ve hedef dili belirtiniz.
 • Uzmanlık seçiniz.
 • Onay durumunu belirtiniz. (yeminli-noterli-apostilli)
 • Özel istekleriniz ve kargo talebinizi belirtiniz.
 • EFT, Havale ve Kredi Kartı ile tercüme ödemesi yaparak çevirinizi hemen işleme aldırabilirsiniz.

Azerice Yeminli Tercümeyi Nerede Yaptırabilirim?

Tercüme zor ve meşakkatli bir iş olduğundan sonrasında da sıkıntı yaşamamak için özellikle Azerice çeviride kaliteli hizmet veren çeviri ofisi bulmak gerçekten zordur. Piyasadaki bu boşluğu gören firmamız Azerice tercümede kurduğu sağlam ekibi ile sizlere sorunsuz hizmet sunmaktadır. Ticari çeviriden tekniğe, teknikten medikale kadar bir çok alanda sizlerin yanında olan firmamız deneyimli ve konularının uzmanı tercümanlarla çalışmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız işlerle yüzlerce referans kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz. Azerice’de yeminli çeviri istediğinizde evrak bize ulaştıktan sonra noter yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılır. Ardından bu çeviri tercüman ve tercüme bürosu yetkilisi tarafından imza ve kaşelenerek sizlere teslim edilir. Biz bu tercümeye yeminli Azerice tercüme diyoruz.

Azerice Tercümeli Evraklara Noter Tasdiki

Tercümede Azerice dilinde yapılan çevirilerde bazen yeminli tercüme dışında noter onayı da talep edilir. Bu durumlarda tercüme notere hazırlanır ve sonrasında noter tasdiki alınır. Azerice tercümeye noter tasdikinin alınması için notere ek ücret ödenir. Noterler;

 1. Sayfa başı
 2. Satır sayısı
 3. Karakter ve kelime sayısına göre ücret alır.

Noterden onay aldığınız evraka Azerice noter onaylı tercüme deriz.

Azerice Evraklara Apostil ve Konsolosluk Onayı

Azerice dilinde yapılan tercümelerde yapmanız gereken eğer Türkiye’de bu işlemi yaptıysanız ve Azerbaycan’da vereceğiniz kurum sizden apostil ve konsolosluk onayı istiyorsa şu yolları takip etmelisiniz. Öncelikle tercümeli evraka apostil almak için noter onayı yaptırmalısınız. Noter sonrası ilgili kaymakamlık ve valiliklerden evrakınıza apostil alabilirsiniz. Konsolosluk onayı içinse Azerbaycan Konsolosluğu’na başvuru yaparak evrakınıza belli bir ücret ödeyerek onay alabilirsiniz. Hem apostil hem de konsolosluk işlemlerinde sorun yaşamamak için deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. http://istanbul.mfa.gov.az/ bu adresten gereken bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz.

Azerice Çapraz Tercüme

Azerice dilinden Türkçe dışında da diğer dillere hizmet vermekteyiz. Azerice çapraz tercüme istekleriniz için 24 saat hizmetinizdeyiz. Azerice İngilizce veya İngilizce Azerice tercüme isteklerinizde yüzlerce referansımızla hizmetinizdeyiz.

Azerice Sözlü ve Simultane Tercümanlık Hizmetlerimiz

Azerice dilinde bir çok alanda sizlere destek vermekteyiz. Sözlü çeviri alanında öncelikle resmi tercümanlık diye bilinen;

 • Notere
 • Adliyeye
 • Hastane
 • Tapu işlerine
 • Bilirkişi işleri
 • Nikaha
 • Ehliyet sınavına gibi işlemlere noter yeminli ve adli yeminli tercümanlarımızla hizmet sağlamaktayız. Bunun yanında
 1. Özel toplantılara
 2. Özel görüşmeler
 3. Yabancı konuk ağırlamaya
 4. Refakat işleri
 5. Telefon görüşmelerine
 6. Fabrika ziyareti
 7. Makine kurulumlarına
 8. Davet
 9. Balo
 10. Açılışlara
 11. Basın toplantısı
 12. Danışmanlık işlerine

vb. bir çok alanda Azerice tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz. Sözlü alanda talepleriniz ve fiyat istekleriniz için bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca profesyonel tercümanlık olarak bilinen simultane tercümede de Azerice dilinde;

 • Tercüman
 • Teknisyen
 • Ekipmanlarımızla sizlere tam destek sağlamaktayız. Azerice sözlü veya simultane tercüman ücretleri için proje ekibimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Fiyatların belirlenmesinde;
 1. Tercümenin yapılacağı diller (Azerice – İngilizce)
 2. Tercümenin konusu (eğitim- ticari)
 3. Tercüme yapılacak süre veya tercümanın çalışacağı süre (1 saat – yarım gün - tam gün)
 4. Tercümenin yapılacağı yer (İstanbul – şehir dışı – yurt dışı) bu ve benzeri kriterler ışığında tercümanlarımız görevlendirilir ve fiyatlandırma ortaya çıkar.
Azerice Türkçe veya Türkçe Azerice tercümede online sipariş hizmet ağımızla sizlerin yanındayız. Azerice doğum belgesi, pasaport, sözleşmeler vb. bir çok çeviri ihtiyaçlarınız için tercüme büromuzdan yardım alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Azerice Tercüme/
4 5
İmge Tercüme