Türkmence Tercüme

Türk Cumhuriyetleri'nden olan Türkmenistan'ın resmi dili Türkmence'dir. Bu dilde ofisimiz yılların deneyimi ile sizlere tercüme desteği sağlamaktadır. Türkmence tercüme için doğru adrestesiniz. Ofisimiz bünyesinde anadilde tercümanlık yapan arkadaşlarımızın yanı sıra noter yeminli ve adli yeminli Türkmence dilinde ihtisas yapmış kişiler yer almaktadır.

Türkmence Yeminli Tercüme

Tercüme bürosu olarak müşterilerimizden gelen isteklere göre çeviri sonrası onay hizmeti sunmaktayız. Tercüme sonrası onay noktasında Türkmence'den çevrilen veya Türkmenceye tercüme edilen belgelerinizi yeminli tercümanlarımız vasıtası ile imzalayarak yeminli büro kaşesi ile sizlere sunuyoruz. Ve sizden yeminli çeviri isteyen kuruma evrakı sorunsuz teslim edebilmektesiniz.

Türkmence Noter Onaylı Çeviri

Bu dilde ikinci onay ise noter tasdikidir. Çeviri sonrası örnek olarak pasaportu tercüme ettirdiniz. Ama vereceğiniz kurum sizden noterli talepte bulundu. Bu durumda yapmanız gereken ofisimizle bağlantıya geçerek evraklarınızı noter onayından geçirtmek olacaktır. Ofisimiz Beyoğlu 3.nolu noterliği ve Üsküdar 17. noterliklerle çalışarak sizlere bu alanda da tasdik desteği sağlamaktadır.

Türkmenistan'a Apostil Nasıl Alınır?

Eğer tercüme ve noterli evraklarınızı Türkmen ülkesinde kullanacaksanız bu durumda yapmanız gereken evrakın üzerine birde apostil almak olacaktır. Evrakların apostil olabilmesi için kaymakamlık veya valiliklerden bu işlemi talep edebilirsiniz. Eğer belge Türkmenistan'da geliyorsa bu durumda apostil o ülkeden yada Türkiye'de Türkmen konsoloslukları veya elçiliklerinden temin edilir. Genelde doğum belgesi, bekarlık belgesi gibi evraklara apostil istenir. Daha fazla bilgi için ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Evraklara Konsolosluk Onayı

Türkmenistan Devleti'nin bid diğer isteği de çeviri sonrası apostilin ardından konsolosluk onayıdır. Türkmenistan için ofisimiz sizlere destek olurken bu ülkede bir evrakı kullanacaksanız yapmanız gereken belge Türkçe ise önce tercüme, ardından noter sonra apostil almak olmalıdır. Ardından da konsolosluktan randevu alınarak evrak başı çıkacak ücreti ödeyerek konsolosluk mührünü evraklarınıza alabilirsiniz. Süreç konusunda ofisimizden de destek alabilirsiniz.

Türkmence Tercüme Türlerimiz

Türkmence ülkemizde son dönemin gözde dillerindendir. Kardeş ülkemiz ile ikili ilişkiler çeviri piyasasına da yansıdı. Şu alanlarda genellikle talepler gelmektedir.

  1. Belge
  2. Pasaport
  3. Diploma
  4. Sözleşme
  5. Vekalet
  6. Makale
  7. Medikal
  8. Tıp vb. alanlarda tercüme için Türkmence ana dilde tercümanlarla sizlere destek vermekteyiz.

Türkmence Çapraz Tercüme

Türkmence dilinde çeviri taleplerinden biri de dünyada en yaygın kullanılan İngilizce yönüne veya yönünden Türkmence'ye yapılan tercümelerdir. Ayrıca Türkmence Rusça vb. dillerde de ofisimizden hizmet alabilirsiniz.

Türkmence Tercüman

Türkmence dilinde ofisimiz ayrıca yazılı tercüme gibi sözlü çevirmenlik hizmeti de sunmaktadır. İsterseniz devlet daireleri veya diğer alanlarda da Türkmence tercümanlarımız vasıtası ile hizmet alabilirsiniz. Türkmence çevirmenlerimiz, noter yeminli ve adli yeminli olarak sizlere destek sunmaktadır. Ayrıca Türkmence dilinde dilerseniz özel işlerinizde toplantılarınızda da çevirmen tahsisi yapabiliriz. Yine özel toplantı ve konferanslarınızda simultane alanında da bizlerden destek alabilirsiniz. Simultane alanında teknik ekipman, teknisyen talebide tarafımızca karşılanmaktadır.

Türkmence Tercüme’de Bekarlık, doğum belgesi gibi evrakların yanında tüm alanlarda adli yeminli tercümanlarımızla sözlü ve yazılı noter tasdikli tercüme sizi bekliyor.
www.imgetercume.com
Türkmence Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.