Ukraynaca Tercüme

Ukrayna ülkemizin Avrupa’ya açılan kapılarından bir tanesidir. İki ülkenin gerek jeopolitik konumu gerekse de ticari ve eğitim hayatındaki gelişmelere dayanılarak Ukraynaca tercüme talebi bir hayli yoğun olmaktadır. Bu noktada deneyimli kadromuzla sizlere çeviri alanında tüm konularda destek vermekteyiz. Tercümanlarımız konularının uzmanı olup birinci sınıf tercüme desteği alabileceğiniz ofistesiniz.

Online Ukraynaca Tercüme Teklifi Almak

Ukraynaca dilinde sizlerin çeviri ihtiyacı olduğunda yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Geçmiş geleneksel yöntemleri bir kenara koyan ofisimiz sizlere 1 dakika içinde Ukraynaca tercüme teklifi sunmaktadır. Mail ve telefon trafiğine takılmadan sizlere hızlı çeviri sistemimizle hizmet sunmaktayız.

  • Sitemizi ziyaret ediyorsunuz.
  • Dosya yükle ve metin gir bölümünden evrakları yüklüyorsunuz.
  • Uzmanlık ve kaynak hedef dil seçimi yapıyorsunuz.
  • Onay durumlarına bakıyorsunuz. (yeminli tercüman imzalı, noter onaylı, apostilli)
  • Kargo ve özel isteklerinizi belirtiyorsunuz ardından sistem size çeviri için ücret verecektir. Bu tutarı EFT, Havale ve Kredi kartınızı kullanarak ödeyebilir ve çeviriyi başlatabilirsiniz. Yaklaşık bir dakika içinde Ukraynaca tercüme fiyatı alabilirsiniz. Bunun dışında mail ve telefon ile de teklif alabilirsiniz.

Ukraynaca Yeminli Çeviri

Ukraynaca dilinde ofisimiz her türlü çeviri onayı yapmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan yeminli tercüme hizmeti de Ukraynaca dilinde tarafımızca verilmektedir. Çevirisi yapılan evrakın tercüman ve tercüme bürosu tarafından imzalanıp kaşelenmesi ve üstüne yeminli tercüman mühürünün eklenmesi ile yeminli çeviri ortaya çıkar. Bu konuda sizlere gelen talepleri bize ileterek bu şekilde tercüme desteği alabilirisiniz.

Ukraynaca Noter Onaylı Çeviri

Ukraynaca diline tercüme yaptık veya Ukraynacadan Türkçeye çeviri işimiz oldu. Bu durumda da eğer noter oayı gerekiyorsa ofisimiz sizlere destek vermektedir. Ofis olarak evrak, noter onayına tarafımızca hazırlanır, noter fiyatı alınır, ve bu fiyat sizlere iletilir. Noter ödemesi yapıldıktan sonra noter onayı tamamlanarak evrak tarafınıza gönderilir. Noter onaylı tercümede en çok merak edilen konu olan ne kadar ücret öderim meselesine gelince ücret kısmını "noter onaylı tercüme" sayfamızı ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yada bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

Ukraynaya Apostil Nereden Alabilirim?

Ukraynaca dilinde noter yaptıktan sonra birde apostil isterseniz bu durumda kaymakamlık ve valilikten noter onaylı evraklara apostil almanız gerekir. Apostil ücretiz bir işlem olup firmamız tarafından alınması durumunda ücret yansıtılır. Tercümeli veya tercümesiz evraklara apostil Türkiye'de valilik ve kaymakamlıklardan alınır. Eğer evrak yurt dışından geldi ise ve apostil yoksa evraklarda ör: doğum belgesi gibi bu durumda ilgili ülke konsolosluğundan apostil veya konsolosluk onayı alarak evrakları kullanabilirsiniz.

Ukrayna Konsolosluğu İçin Apostil

Konsolosluğun istediği düzende evraklarınız büromuz tarafından düzenlenir. Ukrayna’da bir kuruma teslim edeceğiniz evraklara konsolosluk kaşesi istenirse evrakın muhakkak tercüme, noter ve kaymakamlık ile valilik onayının alınması gerekir. Bu işlem sonrası konsoloslukta da onay alabilirsiniz. Ukrayna için konsolosluk onayları ek ücrete tabidir. Yani tercüme, noter ve apostil için yaptığınız masraflara ek evraklarınıza göre konsoloslukta sizden evrak başı ücret talep eder.

Ukraynaca Çapraz Tercüme

Ukraynaca dilinde ofisimizden sadece Türkçe ile alakalı değil dünya dili İngilizce de dahil olmak üzere bir çok dile tercüme desteği alabilirsiniz. Özellikle şirketler işleri hızlandırmak adına İngilizce Ukraynaca İngilizce arasında tercüme isteklerinde çok sık bulunmaktadırlar. Tercüme büromuzdan bu alanda destek almak için 24 saat hizmetinizdeyiz.

Ukraynaca Yeminli Tercüman

Tercüme ofisimiz bu dilde sizlere tercüman hizmetide vermektedir. Bizlerden resmi görüşme veya devlet daireleri başta olmak üzere özel firma görüşmeleri gibi bir çok alanda Ukraynaca çevirmen talep edebilirsiniz. Sözlü tercüme dışında kapsamlı toplantılarınızda yani simultane ekipman gereken toplantılara da simultane Ukraynaca tercüman hizmetimiz mevcuttur. Tercüman istekleriniz için 1 gün öncesinde talepte bulunursanız sorunsuz şekilde sizlere destek vermekteyiz.

Ukraynaca dilinde medikalden tıp alanına yeminli, noterli apostilli ve konsolosluk onaylı tercüme hizmeti sizi bekliyor. Ukraynaca çeviri için 24 saat 0212 217 5541
www.imgetercume.com
Ukraynaca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.