Ukraynaca Tercüme

Ukraynaca Tercüme

Ukrayna ülkemizin Avrupa’ya açılan kapılarından bir tanesidir. Ukraynaca tercümede deneyimli ekibimizle çeviri desteği sağlıyoruz. Ukraynaca tercüme için doğru adrestesiniz. İster yazılı çeviride ister sözlü tercümede kadromuz sınırsız hizmet sağlıyor. Anadilde tercümanlarımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ukraynaca Tercüme İşlemleri

Ukraynaca dilinde sizlerin çeviri ihtiyacı olduğunda yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Geçmiş geleneksel yöntemleri bir kenara koyan ofisimiz sizlere 1 dakika içinde Ukraynaca tercüme teklifi sunmaktadır. Mail ve telefon trafiğine takılmadan sizlere hızlı çeviri sistemimizle hizmet sunmaktayız.

 • Sitemizi ziyaret ediyorsunuz.
 • Online sipariş sekmesinden dosya yükle ve metin gir bölümünden evrakları yüklüyorsunuz.
 • Uzmanlık ve kaynak hedef dil seçimi yapıyorsunuz.
 • Onay durumlarına bakıyorsunuz. (yeminli tercüman imzalı, noter onaylı, apostilli)
 • Kargo ve özel isteklerinizi belirtiyorsunuz ardından sistem size çeviri için ücret verecektir. Bu tutarı EFT, Havale ve Kredi kartınızı kullanarak ödeyebilir ve çeviriyi başlatabilirsiniz.

Ukraynaca Yeminli Çeviri

Ukraynaca geniş tercüman kadromuzla anadilde çevirmenlerimizle Ukraynaca yeminli çeviri hizmeti veriyoruz. Ukraynaca dilinde yeminli tercüme isteği olduğunda çeviriyi yapıyoruz ardından noter yeminli tercümanımız tercümeyi imzalar tercüme ofisimizin kaşeleri ile size teslim edilen çeviriye Ukraynaca yeminli tercüme denir.

Ukraynaca Belgelere Noter Onayı Almak

Ukraynaca dilinde ikinci onay yeminli tercüme sonrası noter onayıdır. Evraklarınızı tercüme ettikten sonra eğer evrakları vereceğiniz kurum sizden noter onayı isterse bu durumda yapmanız gereken bize bilgi vermek olacaktır. Sizin adınıza tercümeler notere hazırlanır çevirilere tutar alınır. Sonrasında sizden alınan onay sonrası tercümelere noter onayı yaptırılır. Noter tutarları tercümede;

 • Sayfa başı
 • Kelime sayısı
 • Satır sayısına göre verilir. Net noter ücretleri için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Ukraynaca Apostil Nereden Alabilirim?

Ukraynaca dilinde noter yaptıktan sonra birde apostil isterseniz bu durumda kaymakamlık ve valilikten noter onaylı evraklara apostil almanız gerekir. Apostil ücretiz bir işlem olup firmamız tarafından alınması durumunda ücret yansıtılır.

Ukrayna Konsolosluğu İçin Apostil

Konsolosluğun istediği düzende evraklarınız İmge Tercüme tarafından düzenlenir. Ukrayna’da bir kuruma teslim edeceğiniz evraklara konsolosluk kaşesi istenirse evrakın muhakkak tercüme, noter ve kaymakamlık ile valilik onayının alınması gerekir. Bu işlem sonrası konsoloslukta da onay alabilirsiniz. Ukrayna için konsolosluk onayları ek ücrete tabidir.

Ukraynaca Çapraz Tercüme

Ukraynaca Türkçe dilleri arasındaki tercüme dışında özellikle İngilizce Ukraynaca arasında da bir hayli talep vardır. Çeviri şirketimiz bu istekleri karşılamak için çapraz dillerde de yanınızda. Ukraynaca İngilizce tercüme için ofisimizden talepte bulunabilir referanslarımızla görüşebilirsiniz.

Ukraynaca Sözlü Tercüman Hizmeti

Ukraynaca dilinde bir diğer onay hizmetimiz ise sözlü ve simultane tercüman konusundaki hizmetlerimizdir. Sözlü tercümede hizmetlerimiz arasında Ukraynaca dilinde;

 1. Notere tercüman
 2. Tapuya
 3. Hastaneye
 4. Adliyeye
 5. Nikaha
 6. Bilirkişi işlerine vb. resmi kurumlarda yapılan tercümelerdir. Ayrıca Ukraynaca sözlü tercüman hizmetlerimiz iş görüşmeleri, toplantılar, refakat gibi bir çok alanda da sizlere Ukraynaca dilinde tercüman sağlamaktayız. Yine simultane alanında çevirmen , teknisyen ve ekipman hizmeti de sağlamaktayız. Ukraynaca sözlü ve simultane tercüman için proje ekibimizle bağlantıya geçebilir fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlandırma Ukraynaca tercümanda şu şekilde olmaktadır.
 • Çevirinin yeri
 • Konusu
 • Süreceği zaman dilimine bakılarak tercüman için planlama yapılır.
Ukraynaca ana dilde tercümanlarla medikalden hukuka Ukraynaca yeminli tercüme için doğru adrestesiniz. Ukraynaca Türkçe ve Türkçe Ukraynaca çevirinin yanında çapraz tercüme dediğimiz İngilizce Ukraynaca dillerinde de ofisimizden destek alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Ukraynaca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme