Online Sipariş Oluştur →

İmge Tercüme Bürosu, Almanca tercüme için aradığınız adres. Anadili Almanca olan tercümanlarla tercüme hizmeti. Yeminli tercüman kadromuz ile,ister tercüman imzalı ister noter onaylı tercüme ile Almanca'da yanınızdayız. İmge Tercüme Ofisi; Almanca’da yeminli tercüme bürosu olarak yılların tecrübesiyle; Almanca'da noterli, ticari, teknik, hukuki, edebi, medikal, makale, tıbbi, makine, mekanik, akademik, elektrik, elektronik, sözleşme, pasaport, resmi evrak, kimlik, web site, diploma, ödev ve tez vb. konularda Almanca tercümede çeviri hizmeti sunuyoruz. Almanca tercüme yaptırmadan bizim fiyat ve kalitemizi görün sonra karar verin. Tercümeler şirketimiz tarafından ücretsiz kargo ile teslim edilir.

Almanca Tercüme İsteği

İmge Tercüme, Almanca tercüme talebi geldikten sonra nasıl bir yol izler. Veya şöyle söyleyelim kişi tercümesinin nasıl yapıldığını bilmek isterse sitemiz üzerinden bilgi verelim istedik. Talep bize ulaştıktan sonra Almanca çevirinin öncelikle konusu belirlenir. Örnek vermek gerekirse bankacılık üzerine Almanca bir sözleşme tercümesi olsun. Fakat tercüme Almanca’dan Türkçe’ye olsun. İş geldikten sonra müşterimizden istenen teslim tarihi ve gerekli terminoloji alınır ve onay sonrası tercüme başlar. Bu iş için tercüme bürosu olarak öncelikle anadili Türkçe olan fakat Almanca eğitimini ekonomi ve bankacılık üzerine tamamlamış sözleşme tercümesinde deneyimli bir arkadaş görevlendirilir. Kaliteli bir tercüme için anadil meselesi ve tercümanın çalışma alanları seçimi çok önemlidir. Tercüme tamamlandıktan sonra çeviri editörlerimiz tarafından kontrol edilir ve müşteri notu varsa onun üzerinden bakılarak son aşamaya geçilir. Son aşamada çeviri yeminli veya noterli isteniyorsa bu işlemler tamamlanır ve Almanca tercüme müşterimize teslim edilir. İmge Tercüme Bürosu şirket prensipleri gereği hiçbir müşterinin evrakını 3. Şahıslarla paylaşmaz. Gizlilik sözleşmemiz gereği çeviri bünyemizde saklanır veya müşteri talebi doğrultusunda silinir.

Almanca Sözlü Ardıl Tercüman İhtiyacı

İmge Tercüme kurulduğu günden bu yana almanca yazılı tercümenin yanında müşterilerine sözlü veya diğer ismi ile ardıl Almanca tercümede de yardımcı olmaya devam ediyor. Ülkemizin 81 ilinde ve Almanya başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde hizmet veren ofisimiz sayısız işe imza atarak büyümeye devam ediyor. Almanca tercüme alanında sözlü işlerde;

 • Hastaneye Almanca tercüman
 • Tapuya Almanca tercüman
 • Notere Almanca tercüman
 • Adliyeye Almanca tercüman
 • Bilirkişi Almanca tercüman bu başlıklar başta olmak üzere Almanca sözlü tercümede ekteki işlerde de sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.
 1. İş toplantıları
 2. özel görüşmeler de tercüme
 3. yabancı konuk ağırlama
 4. refakat
 5. telefon görüşmeleri
 6. iş takibinde gerekli tercüme hizmeti
 7. şirketlere danışmanlık
 8. yurt içi-yurtdışı
 9. evrak takibi vb. konularda Almanca konusunda ana dili Almanca olan en az 5 yıllık deneyimli arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için profesyonel kadromuzla yanınızdayız. Uzun soluklu çalışmalarda şirket indirimlerimiz sizi bekliyor.

Almanca Tercüme Hizmet Tablomuz

Büromuz, Almanca'da bir çok alanda hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır. Daha fazla ayrıntı için 7/24 müşteri temsilcilerimiz hizmetinizdedir.

 • Yeminli
 • Noterli
 • Apostilli tercümenin yanında bir çok alan ve evrak tercümesinde sizlere Almanca dilinde hizmet sağlamaktayız.
 1. Hukuk
 2. Teknik
 3. Ticari
 4. Medikal
 5. Akademik
 6. Diploma
 7. Doğum belgesi
 8. Pasaport vb. gibi tüm alan ve sizlere gerekli tüm evrak tercümelerinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Almanca Tercüme Ve Fiyatlandırma

 • Almanca tercümede ofisimiz müşterilerine uygun fiyatlardan yardımcı olmaya devam etmektedir.
 • Almanca yıllık çeviri anlaşması indirimi
 • Almanca proje bazlı tercüme anlaşması indirimi
 • Almanca 50 sayfa ve üzeri çeviri anlaşması indirimi
 • Öğrencilere özel indirimler
 • Akademisyenlere özel fiyatlar Almanca tercüme hem iki ülke bağları hem de iş yoğunluğu bakımından İngilizce’den sonra ikinci sırada gelmektedir. İmge Tercüme; uzman kadrosu ile müşterilerine hızlı geri dönüşler yaparak zaman konusunda tasarrufu ilke edinmiştir. HIZLI, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET İÇİN SİZLERİDE BEKLİYORUZ. İmge Tercüme Bürosu Fiyatlandırma: Word belgesinde “Gözden Geçir” bölümünü tıkladığımızda “Sözcük sayımı” sekmesinden açılan sayfada Karakter (Boşluksuz) bölümündeki veriler ışığında fiyatlandırma yapılır. Almanca Çeviri 7/24 fiyat isteyebilirsiniz…

Almanca Çeviri Hizmeti

Almanca aslında Türklere hiç uzak bir dil değildir. Almanya üzerine türküler yazılan Anadolu toprakları nice evladını ekmek parası için bu topraklara göndermiş ve iki toplum neredeyse iç içe harmanlanmıştır. 3. kuşak nesil Almanya'da yetişirken Almanca Türkçe veya tam tersi Türkçe Almanca tercümede çok önem kazandı. Ülkemiz vatandaşları gerek Türkiye'den gerekse yurt dışında yaşayanlar Almanlar ile yakın ticari ilişkiler kurunca dil ve çeviri ihtiyaç haline geldi. Ofisimiz özellikle Almanca'da ülkemizin saygın üniversitelerinden mezun tercümanlar ile çalışmaktadır. Kaliteli tercümeye önem veren şirketimiz ana dili Almanca olan tercümanlar ile de çalışarak sorunsuz ve a kalite çeviri hizmeti sunmaktadır.

Almanca’dan bütün dillere çapraz tercüme (120 dil ve lehçe)

Büromuz, Türkçe Almanca ve Almanca Türkçe'nin yanında çapraz tercüme diye nitelendirilen çeviride de sizlerin yanında. Almanca'dan yaklaşık 120 dile tercüme hizmeti veriyoruz. Örneklemek gerekirse; Ör: Almanca-İngilizce, Almanca-Fransızca, Almanca –Rusça, Almanca-Portekizce, Almanca- İspanyolca, Almanca-Korece, Almanca- Yunanca, Almanca-Azerice, Almanca-Fince, Almanca-Bulgarca, Almanca-Sırpça, Almanca-Makedonca, Almanca- Farsça vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Almanca Simultane Tercüme

İstanbul ve Türkiye genelinde simultane hizmeti vermekten ve siz müşterilerinin yanında olmaktan son derece mutluluk duymaktayız. Simultane tercüme (Eş zamanlı tercüme) konuşmacının söylediklerini anında dinleyicilere hedef dile tercüme ederek aktarmaktır. Simultane tercümede tercüman kabin içinde konuşmacıların söylediklerini eş zamanlı olarak çevirir. Almanca simultane tercüme isteklerinizde çevirmen, ekipman ve teknik destek tarafımızdan sağlanır.

Simultane tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar:

Teknik, Ticari, Finansal, Edebi, Bilimsel, Ekonomi, Tıbbi, Medikal, Makine, Otomotiv, Eğitim, İnşaat ve Malzemeleri konulu tercümeler vb.gibi birçok konuda verdiğimiz simültane hizmetlerimizdir.

Simultane Teknik Destek ve Ekipman

Her hangi bir toplantı konferans için teknik ekip ve ekipman desteğine ihtiyaç duyduğunuzda İstanbul, Bursa, İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Samsun, Trabzon, ve Urfa gibi şehirler başta olmak üzere tüm Türkiye'de hizmetinizde. Almanca’da konusuna hakim en az 5 yıllık deneyimli arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Simultane’de teknik ekipman desteğimizle gücümüze güç katıyoruz.

 1. Simultane Sistem
 2. Kulaklık
 3. Ses Sistem
 4. Kabin
 5. El Telsiz
 6. Yaka Telsiz
 7. Kürsü
 8. Dvdplayer+arşiv
 9. Nevigator
 10. Teknisyen hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.