Yunanca Tercüme

Yunanca Tercüme

Yunanca tercüme için İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de doğru adrestesiniz. Yunanistan ve Yunanca bize çok yakın bir dil ve ulustur. Yıllarca savaş süreci olsa da neredeyse gelenek göreneklerimiz aynı denecek kadar birbirimize benzemekteyiz. Bu durum ikili ilişkilere pek yansımasa da 2000’li yıllardan sonra iş ilişkileri ve turizmle birlikte Yunanca tercüme talebi arttı. İstanbul’da bu talebi karşılayan nadir firmalardan olan büromuz 24 saat yanınızda.

Yunanca Tercüme Hizmetini Nereden Alabilirim?

Yunanca tercüme hizmetimizi Mecidiyeköy ve Üsküdar merkezli ofislerimiz başta olmak üzere tüm Türkiye ve hatta internete erişim yapabileceğiniz dünyanın her noktasında vermekteyiz. Tercümeye ihtiyaç duyduğunuz anda yapmanız gereken internete girerek sitemizi ziyaret etmek.

 1. Online sipariş sekmesini tıklayarak çeviri sistemine giriş yapınız
 2. Dosya yükle veya metin gir bölümünden tercümesini istediğiniz evrakı yükleyiniz
 3. Kaynak ve çeviri dilini belirtiniz
 4. Uzmanlık belirleyiniz
 5. Onay durumu (yeminli-noterli-apostilli) belirtiniz
 6. Kargo ve özel isteklerinizi bize yazarak bizlerden destek alabilirsiniz.
 7. Sistem tarafından çıkan tutarı EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeyerek tercüme işlemini başlatabilirsiniz. Online tercüme hizmeti için internete ulaşabilmeniz yeterlidir. 1 dakika içinde teklif alın siz evinizden iş yerinizden çıkmadan çeviriniz ayağınıza gelsin. Bu yöntemin dışında geleneksel olarak;
 • Mail
 • Faks
 • Skype
 • Whatsapp gibi yöntemler üzerinden de tercüme hizmeti vermekteyiz.

Yunanca dilinde fiyat almak ile uğraşmadan online tercüme sistemimizden faydalanarak hızlıca Yunanca tercüme ücretini öğrenebilir ve çevirinize başlattırabilirsiniz.

Yunanca Yeminli Çeviri İstiyorum

Yunanca dilinde ana dilde tercüman kadromuzla sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Yılların tecrübesi ile çeviri şirketimiz Yunanca’da

 • Ticari
 • Teknik
 • Gıda
 • Mühendislik
 • Çevre
 • Spor
 • Sanat gibi aklınıza gelebilecek bir çok alanda Yunanca çeviri desteği sağlıyor. Yunanca yeminli tercüman kadromuzla kaliteli işler çıkartarak sizlerin hem güvenini kazanmaya hem de işlerinizde bir nebze bile olsa destek olmaya gayret ediyoruz. Yunanca yeminli tercüme için evraklar bize ulaştıktan sonra noter ve adli yeminli tercümanlarımız tarafından çevirileri yapılır. Bu tercümelerin daha sonra tercüman tarafından onaylanmasına ve büromuzun kaşeleri ile desteklenmesine Yunanca yeminli tercüme diyoruz.

Yunanca Evraklara Noter Onayı Alınması

Yunanca tercümede yeminli çeviriden sonra ikinci onay noter onayı yapılmasıdır. Noter onayında evraklar notere hazırlanır ve noter onayından geçirilir. Noter onayları tercüme dışında ek ücrete tabidir. Ücretler;

 • Sayfa başı
 • Karakter hesabı
 • Satır sayısına bakılarak noter onay ücreti tercümede belirlenir.

Yunanca Apostil ve Konsolosluk Onayları

Yunanca dilinde çeviri yaptırdığınızda son onay yunanca dilinde tercüme, noter ve apostil olarak sıralanır. Apostil kaymakamlık ve valiliklerce verilmektedir. Apostil işlemlerini de sizin adınıza takip etmekteyiz. Apostil sonrası nadir de olsa bazen evraklarınızı vereceğiniz kurumlar konsolosluk onayı talep ederler. Yunan Konsolosluğu’ndan onay almak için evraklar tarafımızca tam olarak sizlere teslim edilir. Sizlerde konsolosluğa bizzat başvuru yaparak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yunanca Çapraz Tercüme

Yunanca Türkçe veya diğer yöne çeviri dışında ofisimiz müşterilerimize talep gelmesi durumunda çapraz alanda da hizmet vermektedir. Ofisimiz özellikle İngilizce Yunanca tercüme ve Yunanca İngilizce tercümede sizlere sınırsız destek sunmaktadır. Çapraz tercüme için 40’ı aşkın dilde sizlere çeviri hizmeti sunmaktayız.

Yunanca Tercüman Hizmetimiz

Yunanca dilinde ayrıca sözlü ve simultane işlerinize tercüman desteği de tarafımızca verilmektedir. Yunanca sözlü tercümede bizlerden her türlü destek almanız mümkündür. Sözlü çeviride resmi tercümanlık olarak bilinen;

 1. Noter
 2. Tapu
 3. Adliye
 4. Bilirkişi
 5. Ehliyet
 6. Vatandaşlık başvuru
 7. Nikah

Gibi işlemlerin yanında resmi tercüman mecburiyeti olmayan iş görüşmesi, toplantı, ticari eğitimler, makine kurulumları, fabrika ziyaretleri gibi bir çok konuda Yunanca sözlü tercüman desteği vermekteyiz. Bunun yanında kulaklıklar eşliğinde yapılan simultane tercüme de Yunanca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Sözlü çeviriden daha profesyonel olan simultanede;

 • Yunanca simultane tercüman
 • Teknisyen
 • Ekipmanlarımızla sizlere destek vermekteyiz. Yunanca sözlü ve simultane tercüman ücretleri içinde şu bilgilere bakarız.
 1. Sözlü çevirinin hedef ve kaynak dili
 2. Sözlü çevirinin süresi asgari 1 saat üzerinden fiyatlandırılır. (Yarım gün – Tam Gün)
 3. Sözlü çevirinin konusu (medikal, ticari, eğitim vb.)
 4. Sözlü çevirinin yeri (İstanbul, Şehir dışı, Yurt içi, Yurt dışı) gibi bilgilere bakarak sizlere tercüman ücretleri için fiyat verilir. Net fiyatlar ve tercüman ayarlaması için proje ekibimizden destek alabilirsiniz.
Yunanca tercümeye mi ihtiyacınız var? Sitemize girerek online dosyanızı yükleyin fiyat alın çeviriniz hemen başlasın. EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeme yaparak tercüme imkanı ayağınıza geldi.
www.imgetercume.com
Yunanca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme