Online Sipariş Oluştur →

Farsça tercüme özellikle 2000’li yıllar sonrası ülkemizde iş adamlarının ikili ilişkileri sonrası bir hayli hareketlendi. İran ve ülkemizin girdiği ticari çalışmalar tercümeye de yansıdı. Özellikle İranlı turistlerin ülkemize akın etmesi Farsça sözlü tercüman isteklerini artırdı. Türkiye’den gayrimenkul alan İranlılar tapuya Farsça çevirmen talep patlaması yaşattı. İster yazılı Farsça tercüme isterseniz sözlü alanda çeviri isteklerinizi karşılamaya devam ediyoruz.

Farsça Tercüme İsteği ve Müşteri Fiyatlandırması

 1. Farsça dilinde çeviri talebi sizlerden geldiğinde tercümeye başlamadan önce müşterimize belli koşullar üzerinden fiyatlandırma veririz.
 2. Farsça tercümenin kaynak ve hedef dili (Farsça – Türkçe)
 3. Farsça tercümenin konusu (tıbbi- eğitim)
 4. Farsça çevirinin karakteri (1000 karakter – 30000 karakter)
 5. Farsça çevirinin teslim zamanı
 6. Farsça tercümenin resmi onaya tabi tutulması

gibi konular ele alınarak fiyat verilir. Tercüme ücreti onaylandıktan sonra Farsça tercümanımız çeviriye başlar. Varsa müşteri notunu dikkate alarak tercümeyi tamamlar. Sonrasında kontrol aşamalarından geçilir ve gerekli onaylar yapılarak iş teslim edilir.

Farsça Sözlü Çeviri – Tercüman

Farsça sözlü tercüman talepleri iki ülke arasında gelişen ticari ilişkilerle artış sağladı. Bu noktada çeviri şirketimiz yeminli Farsça tercüman kadromuzla yanınızda. Notere ve adliyeye Farsça çevirmen Hastane ve tapu işlerine Farsça tercüman Bilirkişi işleri ve özel toplantılara Farsça tercüman Özel görüşmeler ve yabancı konuk ağırlamaya Farsça çevirmen Refakat işleri ve telefon görüşmelerine Farsça tercüman Fabrika ziyareti ve makine kurulumlarına Farsça tercüman Davet, balo, açılışlara Farsça çevirmen Basın toplantısı ve danışmanlık işlerine Farsça çevirmen vb. bir çok alanda Farsça tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz. Sözlü tercüme alanda talepleriniz ve fiyat istekleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Farsça İndirim İstekleri

Genelde tercüme sektöründe müşterilerimiz indirim talebinde bulunurlar. Bizde ofis olarak müşterilerimize en uygun fiyatlarda çeviri hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Farsça tercümede yıllık çalışmalara firmalarımıza özel indirimler sağlıyoruz. Firmaların proje işlerinde yine özel indirimlerimiz mevcuttur. 50 sayfa ve üzeri Farsça dilindeki çevirilerde proje ekibimiz size en uygun teklif için yanınızda. Ayrıca Farsça’da yazılı çeviriler dışında uzun süreli Farsça çevirmen talepleri de özen indirimler uygulanarak firmamızca karşılanmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli tercümeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farsça Çeviri Hizmeti

Çeviri şirketimiz Farsça’da kadrosunda bulunan yeminli tercümanlarla hizmetinizde. Farsça dilinde ticari, siyasi, ekonomik, medikal, tıbbi, eğitim, inşaat, gıda, mühendislik vb. bir çok alanda uzman tercümanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Farsça çeviri istekleriniz için proje ekibimiz 7/24 hizmetinizde.

Farsça Çapraz Tercüme Hizmeti Bizden Alınır. Farsça dilinde Türkçe veya Farsça olarak hizmet dışında farklı dillere de çeviri hizmeti sağlıyoruz. En fazla talep gören Farsça İngilizce başta olmak üzere bir çok dil çiftinde yanınızdayız. Ör: Farsça – Arapça, Farsça – Almanca, Farsça – İngilizce, Farsça – Fransızca vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Farsça Simultane Tercüman Desteği

Simultane tercüme sözlü alan gibi iş yoğunluğunun bir hayli olduğu çeviri alanlarından bir tanesidir. Farsça simultane çevirmen kadromuzla bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Tıp, medikal, eğitim, gıda, elektrik vb. konularda deneyimli tercümanlarımız hizmetinizde. Simultane çeviri firması olarak teknisyen ve ekipman desteğimizde mevcuttur.

 1. Simultane Sistem
 2. Kulaklık
 3. Ses Sistem
 4. Kabin
 5. El Telsiz
 6. Yaka Telsiz
 7. Kürsü
 8. Dvd player+arşiv
 9. Nevigator
 10. Teknisyen

hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.