Bulgarca Tercüme

Bulgarca bize çok yakın bir dil olmasa da Bulgaristan’ın komşumuz olması dolayısı ile çok sık karşılaştığımız bir dildir. Bulgarca dili Güney Slav dil ailesinden olup alfabetik olarak zor bir dildir. Bu bakımdan Bulgarca tercüme hizmeti alacağınız tercüme bürosu deneyimli ve dilin altyapısını bilen kadrosu ana dilde tercümanlardan oluşan bir kurum olmalıdır. Ofisimiz bu alanda yılların tecrübesi ile İstanbul merkezli ofislerimizde sizlere Bulgarca dilinden bir çok alana ve dile çeviri desteği vermekteyiz.

Bulgarca Tercüme Fiyatı Öğrenme

Bulgarca tercümede çok iddialıyız. Zira Bulgarca dil yapısını bilen deneyimli kadromuzla Bulgarca Türkçe Bulgarca arasında veya çapraz dediğimiz Bulgarca İngilizce Bulgarca yönlerine çeviri hizmetimiz devam etmektedir. Milyonları aşan karakter çevirilerimiz sayesinde bir çok alanda deneyim ve tecrübelerimizi harmanlayarak sizler için en ideal tercümeyi ortaya çıkarmaya çalışmaktayız. Tüm bu kalite süreci ile ilgilenirken bir taraftanda tercüme hizmetine hızlı ve kolay ulaşmanızı ayrıca çok seri şekilde evrak veya dökümanlarınıza fiyat almanızı istiyoruz. Bu bakımdan online Bulgarca tercüme dediğimiz sistemimizle birlikte elinizdeki evraka çok hızlı bir şekilde sistemimize girerek tercüme ücretini öğrenebilirsiniz. İstanbul Mecidiyeköy ve Üsküdar merkezli ofislerimizden Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerde seriliği sağlama adına eski yöntemleri yani mail ve telefon trafiğinden tercüme teklifini çıkararak internete taşıdık. İsteyen mail veya telefonla tercüme teklifi alabilirken dileyen mesai sınırı olmadan sitemizden Bulgarca tercüme fiyatını öğrenebilmektedir. Tercüme fiyatını öğrenmek için şu adımları takip edebilirsiniz.

 1. Bulgarca sayfamıza giriniz.
 2. Evrak yükle veya metin giriniz.
 3. Dil ve uzmanlık seçimi yapınız.
 4. Belgeye onay isteniyorsa belirtiniz.
 5. Özel istekleriniz varsa belirtin hesaplama kısmında çıkan tercüme fiyatını ödeyerek EFT, Havale ve Kredi kartı ile işlemi hızlıca başlatabilirsiniz. Bu sistem sayesinde hızlıca teklif alabilirsiniz. Ayrıca ofisimizden mail, telefon ve canlı destek gibi bölümlerimizden de ücret noktasında bilgi alabilirsiniz.

Bulgarca Yeminli Tercüme Yaptırmak İstiyorum

Bulgarca yeminli tercüme bürosu olarak İstanbul merkezli ofisimizle sizlere evrak ve dökümanlarınız noktasında yeminli çeviri hizmeti sunmaktayız. Çeviriyi yapan Bulgarca yeminli tercümanlarımız sayesinde evraklarınız tarafımızca hazırnalıp tercüman imzası ve tercüme bürosu kaşesi ile sizlere teslim edilmektedir. Bu evraklara yeminli tercüme evrakı diyoruz. Çevirmenlerimiz kurumlardan gelen isteklere göre size destek vermektedir.

Bulgarca Belgelere Noter Onayı

İstanbul'da hizmet veren Bulgarca tercüme bürosu olarak siz müşterilerimizden gelen evrak onayı taleplerini de karşılamaktayız. Yeminli tercüme talepleri dışında noter onaylı çeviri evrak onayı istekleri de tarafımıza ulaşmaktadır. Bu noktada da siz değerli müşterilierimize destek vererek noter onaylı Bulgarca çeviri hizmeti sağlamaktayız. Noter onayları ek ücrete tabi işlemlerdir. "Noter onaylı tercüme" sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi noterde ücreti belirleyen kriterler;

 1. Sayfa
 2. Kelime sayısı
 3. Satır sayısı bu kriterler noterde ödeyeceğiniz meblağı ortaya çıkarmaktadır.

Bulgaristan’a Apostil Alınması

Tercümeli evraklara veya Türkçe evrakların öncesine de ilgili ülke için apostil alabilirsiniz. Bulgaristan'a apostil istediğinizde ve noter onaylı evraklara Bulgaristan için apostil alabilirsiniz. Bu evrakları yurt dışında istediğiniz kurumda rahatça apostilli olduğundan kullanabilirsiniz. Bu hizmeti ofisimizden dilediğiniz ülke için alabilirsiniz. Kaymakamlık ve valiliklerde apoostil işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Tercüme İçin Bulgaristan Konsolosluğu Onayları

Bulgaristan Konsolosluğu için evraklarınıza onay gerekiyorsa doğru adrestesiniz. Ofisimiz Bulgarca dilinde yapılan işlemlerde tercümedeki tüm onaylarda destek olmaktadır. Bulgaristan için konsololuk süreci şu aşamalardan oluşmaktadır.

 • Tercüme
 • Noter
 • Bulgaristan'a kaymakamlıktan apostil alınması
 • Konsolosluk süreci bu aşamaların ardından evrakınıza konsolosluk mühürü alıp Bulgaristan'daki makamlarda belgenizi kullanabilirsiniz. Tüm bu evreler için ofisimizden destek alabilirsiniz.

Bulgarca İngilizce Tercüme Ücretleri

Bulgarca dilinde en yoğun hizmetlerimizden olan çapraz tercüme yani İngilizce Bulgarca veya Bulgarca İngilizce tercüme için 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Çeviri büromuz siz değerli müşterilerimize bu alanda yüzlerce referans ile destek sağlamaktadır. Bu alanda ister evrak ister doküman tercümelerini bizden talep edebilirsiniz.

 • Pasaport
 • Belge
 • Sözleşme
 • Teknik
 • Medikal
 • Tıp vb. bir çok alanda çeviri desteğimiz mevcuttur. Bu alanda tercüme istekleriniz olduğunda online olarak yine sitemizden çeviri ücreti alabilirsiniz. Dilerseniz proje ekibimizde sizlere destek verebilir.

Bulgarca Yeminli Tercüman

Bulgarca dilinde tercüman taleplerinizi de karşılamaktayız. Bulgarca resmi işlemler için veya görüşmelere yada simultane yani profesyonel toplantılara tercümanlık hizmetimiz mevcuttur. Bu konudaki hizmetlerimiz ve çalışma şartları ayrıca Bulgarca yeminli tercüman ücret tarifesini "sözlü tercüme" sayfamızdan daha ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Veya ofisimize ulaşarak proje ekibimizdeki arkadaşlarımız bu konularda sizlere tam destek vermektedir.

Bulgarca Tercümede hızlı çözüm, yılların deneyimi ile dil köküne ve kültürüne hâkim tercümanlarımızla Bulgaristan makamlarınca kabul gören uygun fiyatlı kaliteli ve kontrollü tercüme hizmeti.
www.imgetercume.com
Bulgarca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.