Bulgarca Tercüme

Bulgarca Tercüme

Bulgarca bize çok yakın bir dil olmasa da Bulgaristan’ın komşumuz olması dolayısı ile çok sık duyduğumuz ve Bulgarca tercümeye sürekli ihtiyacımız olan bir dildir. Bulgarca tercüme hizmeti veren büromuz kadrosundaki yeminli Bulgarca çevirmenlerle sizlere hizmete devam ediyor.

Bulgarca Tercüme Hizmeti

Bulgarca tercümede çok iddialıyız. İster yazılı ister sözlü tercüme ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. İstanbul Mecidiyeköy ve Üsküdar merkezli ofislerimizden Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerde seriliği sağlama adına eski yöntemleri geliştirerek online tercüme sipariş sistemimizi sizlerin hizmetine sunduk. Geçmişte mail at, telefon aç gibi zaman kaybına neden olan yöntemlere takılmadan artık sitemizden hızlıca Bulgarca tercüme fiyatı alabilirsiniz.

 • Online tercüme sipariş sekmesini tıklıyorsunuz.
 • Metin gir veya dosya ekle bölümünden çevirisini istediğiniz evrakı sisteme yüklüyorsunuz.
 • Sonrasında kaynak ve hedef dil bölümlerinden dil seçeneklerini belirliyorsunuz.
 • Uzmanlık seçimi yapıyorsunuz
 • Onay durumu (yeminli tercüman imzalı, noter onaylı ve apostil onayı)
 • Kargo ve müşteri özel istekleri varsa belirterek çeviri için fiyatlandırma ortaya çıkıyor. Bulgarca tercüme ücretini EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeyerek çevirinizi başlatmış oluyorsunuz. Yaklaşık bir dakika içinde teklif alarak işleminizi yaptırabilirsiniz. Hem zamandan hem de hızlı işlem yaptırarak paranızdan tasarruf edebilirsiniz.

Bulgarca Yeminli Tercüme Yaptırmak İstiyorum

Bulgarca dilinde tercüme büromuz sizlere istediğiniz onayda çeviri fırsatı sunmaktadır. İster yeminli tercüman imzalı ister diğer çeviri onayları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yeminli tercüme için evrak bize ulaştıktan sonra ilgili çevirmen tercümesini yapar sonrasında kontroller yapılır ve tercüman çevirisini imzalar tercüme bürosu kaşesi ile tamamlanan tercümeye yeminli Bulgarca tercüme deriz.

Bulgarca Belgelere Noter Onayı

Yeminli tercüman imzalı dışında vereceğiniz kurum noter tasdiki isterse yine ofisimiz sizlerin yanında. Noter onayında ek ücret ödemek zorunda kalırsınız.

 • Sayfa başı
 • Kelime sayısına göre
 • Satır hesabına göre

Gibi kriterler ışığında noter çeviri belgelerinden ücret almaktadır. Noter onayı için firmamızdan talepte bulunduğunuzda hem noter işlemlerinin yapılması hem de evraklarınızın net noter fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi tarafınıza verilmektedir.

Bulgaristan’a Apostil Alınması

Bulgarca tercümeli evraklara sonrasında apostil istendiğinde yine ofisimiz sizlere destek olmaktadır. İlk olarak kaymakamlık veya valilikten tercüme ve noter onaylı evraklara Bulgaristan için apostil alabilirsiniz. Bu evrakları yurt dışında istediğiniz kurumda rahatça apostilli olduğundan kullanabilirsiniz.

Tercüme İçin Bulgaristan Konsolosluğu Onayları

Çeviride son onay konsolosluk onayıdır. Bulgaristan Konsolosluğu için onay almak isterseniz konsolosluk evrakları konusunda deneyimli ekibimize önce tercümeleri yaptırın ardından noter onayı ve apostil alınması gerekir. Tüm bu işlemleri sizin adınıza ofisimiz yapmaktadır. Ardından evraklarınız konsolosluğun istediği şekilde hazırlanarak sizlere sunulur ve sizlerde konsolosluktan evraklarınıza onay alırsınız. Bu onaylar ücretli olup evraklara göre fiyat belirlenmektedir.

Bulgarca Çalışma Alanlarımız

Bulgarca dilinde;

 1. Pasaport
 2. Belge
 3. Sözleşme
 4. Teknik
 5. Medikal
 6. Tıp

vb. bir çok alanda Bulgarca dilinden veya Türkçe'den Bulgarca diline çeviri hizmetimiz vardır. Yeminli çevirmen kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz.

Bulgarca İngilizce Tercüme Ücretleri

Bulgarca dilinde en yoğun hizmetlerimizden olan çapraz tercüme yani İngilizce Bulgarca ve Bulgarca İngilizce tercüme için 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Çeviri büromuz siz değerli müşterilerimize bu alanda yüzlerce referans ile destek sağlamaktadır.

Bulgarca Sözlü ve Simultane Tercüman

Bir başka tercümede hizmetimiz Bulgarca dilinde sözlü ve simultane tercüman desteği vermektir. Tercüman desteği verirken fiyatlandırmada şu kriterlere öncelik veririz.

 • Çevirinin yeri
 • Çalışma süresi
 • Konu
 • Kaç kişiye tercüme yapılacağı bu ve benzeri kriterlere bakarak Bulgarca tercüme ücreti tarafınıza bildirilir. Simultane sözlü tercümeye göre daha profesyonel bir çalışma olduğundan toplantı ve konferanslarınıza;
 1. Bulgarca simultane tercüman
 2. Teknisyen
 3. Toplantı için ekipman tarafımızca sağlanmaktadır.

Ayrıca sözlü tercümede yeminli tercüman gereken;

 • Noter
 • Tapu
 • Ehliyet
 • Adliye
 • Nikah
 • Bilirkişi
 • Hastane gibi başlıklar için adli yeminli veya noter yemin zapıtlı tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca toplantı, iş görüşmesi, makine kurulumu ve fabrika ziyareti gibi alanlarda da tercüman desteği tarafımızca verilmektedir. Sorularınız için ofisimize ulaşarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.
Türkçe Bulgarca tercümede Bulgar kökenli Bulgarca Türkçe çeviride Türk kökenli tercümanlarla çalışarak birinci sınıf tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Bulgarca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme