Çekçe Tercüme

Çekçe Tercüme

Çekçe tercümede firmamız İstanbul’da sizlere yeminli tercüman imzalı veya noter tasdikli şekilde tercüme hizmeti sunmaktadır. Ofisimiz Türkiye’nin en büyük tercüme firması olarak ülkemizin her noktasına hizmet götüren tek kurumdur. Çekçe tercümede tercüman kadromuz anadilde kişilerden oluşmakla birlikte konularının uzmanı ve en az beş yıllık deneyimli arkadaşlardır.

Çekçe Çapraz Tercüme Hizmeti

Çekçe tercümede büromuz yeminli tercüman kadromuzla Türkçe Çekçe ve Çekçe Türkçe dışında bir çok dilde sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Örnek olarak ise Çekçe - Almanca, Çekçe - İngilizce, Çekçe - Fransızca, Çekçe – Portekizce gibi bir çok dili verebiliriz. Çekçe çapraz çeviri ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekçe Çeviri Hizmet Alanlarımız

Çekçe dilinde tercüme ofisi olarak bir çok konuda sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Çekçe veya diğer dillerden en net bilgiyi proje ekibimizden alabileceğinizi tekrar hatırlatarak hizmetlerimizden bir kaç örnek verelim istedik.

 • Ticari
 • Teknik
 • Medikal
 • Hukuki
 • Pasaport
 • Sözleşme

vb. bir çok alanda Çekçe dilinde sizlere hızlı ve kaliteli çeviri desteği sunmaktayız.

Çekçe’de sözlü alanda;

 1. Notere
 2. Tapuya
 3. Hastaneye
 4. Adliyeye
 5. İş görüşmelerine
 6. Makine kurulumlarına
 7. Eğitimlere ve basın toplantılarına

tercüman desteğimiz devam etmektedir. Çekçe sözlü tercüman taleplerinizi her alanda karşılarken daha komplike bir konu olan simultane alanında da yanınızdayız. Simultane ekipman, tercüman ve teknisyen kadromuzla hizmete devam ediyoruz.

Çekçe Tercüme Fiyatları

Çekçe tercüme fiyatları talepleriniz için bizler şu kriterleri göz önüne alarak tercüme fiyatlarımızı belirlemiş oluruz. Ç
ekçe tercüme istediğiniz evrakın kaynak ve hedef dilleri hangileridir?

 • Çekçe çeviri istediğiniz evrakın içeriği nedir?
 • Çekçe çeviri evrakının karakter sayısı nedir?
 • Çekçe çeviri evrakının müşteri tarafından istenen teslim zamanı nedir?
 • Çekçe çeviri evrakı için noter veya resmi kurum onayı isteniyor mu?

Bu ve benzeri kriterler ışığında tercüme fiyatları belirlenir. Çekçe sözlü ve simultane tercüman ücretleri içinse şu faktörleri göz önüne alırız.

 1. Çekçe tercümenin yapılacağı yer
 2. Çekçe tercümenin konusu
 3. Çekçe tercümenin süreceği zaman saat veya gün olarak
 4. Simultane tercüme ise tercümanın çevireceği konuşmacı sayısı

vb. bir çok bilgiyi göz önüne alarak sözlü ve simultane olarak Çekçe dilinde fiyat belirleriz. Net bilgi için müşteri ekibimizle görüşebilirsiniz.

Çekçe evra ve belgelerinizin tercümesi online olarak tarafımızca yapılmakta ve yeminli noterli apostilli olarak tarafınıza gönderilmektedir.
www.imgetercume.com
Çekçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme