Çekçe Tercüme

Çekçe dili dünyada 20 milyona yakın bir topluluğun konuştuğu dildir. Çekçe denilince akla gelen ülke Çek cumhuriyeti'dir. Bu ülke ile son yıllarda özellikle eğitim alanındaki iş birliklerimiz Çekçe tercüme taleplerine yansımış ve bu dilde de bir ekonomi oluşmaya başlamıştır. Tercüme bürosumuz bu dilde Türkiye'de kadrosunda yeminli, noter yemin zapıtlı ve adli yeminli tercüman bulunduran tek ofistir. Bu anlamda Çekçe çevirilerde dilediğiniz türde ve aşamada büromuzdan hizmet alabilmektesiniz.

Çekçe Yeminli Tercüme

Çekçe dilinde müşterilerimizin ilk isteği daima yeminli çeviridir. Bu bakımdan Çekçe yeminli tercümanlarımız ile bu hizmeti ofis olarak sizlere sağlamaktayız. Evrakı çeviren tercüman imzası ve yeminli tercüme bürosu kaşesi ile belgenin sizlere teslimine yeminli tercüme Çekçe dilinde diyoruz.

Çekçe Dilinde Noter Onayı

Tercüme ofisimizin en önemli özelliği olan kadrosunda noter yemin zapıtlı tercüman bulundurmak noktasında da ofis olarak yanınızdayız. Üsküdar 17. Noterlik ve Beyoğlu 3. noterliklerindeki tercümanlarımız ile sizlere çevirisi yapılan dokümanlarda noter onayı hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz belgeniz için ofisimize başvurarak noter tasdiki hizmeti alabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti'ne Apostil Almak

Çekçe konusunda bir diğer hizmet ve onay olan tercüme, noterli evraklara apostil alınması hizmeti de ofisimizce verilmektedir. Çekçe çeviri yapılan belgelerinizin apostil noktasında kaymakamlık ve valiliklerden evraka onay alınması hizmetinide vermekteyiz. Siz işinizi takip ederken çeviri aşamaları ofisimizce hazırlanmaktadır.

Çek Cumhuriyeti Konsolosluk Onayı

Özellikle şirket evrakları, eğitim evrakları konusunda Çek Cumhuriyeti hem vize aşamasında hemde sonrasında ülkede işlem yaparken evrakların konsolosluk onaylı olmasına dikkat eder. Hatta Türkçe evrakların öncesine apostil çeviri noter sonrası apostil istenir. Zaman zaman noterden sonra yapılan apostilinde Çek diline tercümesi Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu'nca istenmiştir. Tüm bu aşamalarda bilgi almak için ekibimizdeki konsolosluk işlerinden sorumlu proje danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilir ve tercüme işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Çekçe Çapraz Tercüme

Çekçe tercümede büromuz yeminli tercüman kadromuzla çapraz çeviri dediğimiz Türkçe dışındaki dillere de hizmet sağlamaktadır. Bu diller örnek olarak Çekçe İngilizce, Çekçe Almanca yönlerine çeviri şeklinde olmaktadır. Çekçeden diğer dillere tercüme talepleriniz için bizimle bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Çekçe Online Tercüme

Çekçe dilinde tercüme ofisi olarak bir çok konuda sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Tercüme büromuz 24 saat çalışan bir ofis olarak sizlere çağa uygun sistemi ile hizmet vermektedir. Büromuzdan bu dilde bir çok alanda hizmet almanız mümkün iken mesai kavramı olmadan mail ve telefon trafiğine girmeden sitemizden de evraklarınızın tercüme ücretini öğrenmeniz mümkün. Örnek olarak sitemize internetten eriştiğinizde Çekçe tercüme sayfamızda evrak yükleyerek veya metin girerek uzmanlık seçerek hemen 30 saniye içinde teklif alabilir ödeme sonrası mesai farketmeksizin hızlıca tercümenizi başlatabilirsiniz. Online Çekçe çeviri hizmetini ülkemizde sunan tek tercüme bürosu olarak sizlere tüm alanlarda hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Çekçe Tercüman

Çek dilinde ofis olarak tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Bu anlamda tercüman ağımız oldukça geniştir. Tercümanlarımızı tanımanız için;

Çekçe yeminli tercüman: Bu dilde eğitim almış en az beş yıllık deneyimli çevirmenlerdir.

Çekçe Noter Yemin Zapıtlı Tercüman: Çekçe dilinde eğtiim almış ve noterde de yemin zaptı olan tercüman.

Çekçe Adli Yeminli Çevirmen: Resmi dairelerde dava, adliye ve tapu gibi işlemlerde yer alan tercüman. Ofisimiz Çekçe dilinde tüm resmi dairelerde ve özel işlerinizde sizlere ister sözlü Çekçe çevirmen dilersenizde simultane tercüman noktasında hizmet sağlamaktadır.

Çek Cumhuriyeti ile özdeşleşen bu dilde, ana dilde tercümanlar ile kaliteli fiyat olarak uygun ve uzman ekibimizle belge, pasaport, diploma tercümelerinde noter onaylı ve apostilli aynı zamanda konsolosluk onaylı Çekçe tercüme desteği sizi bekliyor
www.imgetercume.com
Çekçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.