Online Sipariş Oluştur →

Rusça tercüme için doğru adrestesiniz. Rusya ülkemiz için çok önemli bir ülkedir. Hem ticari ilişkiler hem de turizm yoğunluğu bakımından Rusça tercüme her iki yönde de çok sık kullanılmaktadır. Türkçe Rusça veya Rusça Türkçe işlerinizde anadilde çevirmenlerle çalışarak sorunsuz ve kaliteli çevirilerle sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

Rusça Tercüme Talebi ve Müşteri

Rusça etki alanı gerçekten büyük bir dildir. Çok geniş bir coğrafyada konuşulan Rusça’da dolayısı ile iş akışı da fazladır. Büromuzda Rusça tercüme için gelen talepleri nasıl değerlendirir ve fiyatlandırma şekli nasıldır?

 • Müşteriden Rusça konulu tercüme talebi gelmesi
 • Gelen işin hangi yönde olduğunun belirlenmesi
 • Rusça Türkçe – Türkçe – Rusça veya çapraz tercüme
 • Rusça tercümenin konusu (medikal – sözleşme)
 • Rusça tercümenin yoğunluğu – karakter olarak
 • Rusça tercümenin istenen teslim süresi (acil – standart teslim)
 • Rusça tercümede ekstradan müşteriden kontrol talepleri
 • Rusça tercümenin yeminli noterli olarak istenmesi

gibi kriterler ışığında bir fiyatlandırma belirlenir. Müşteri onayından sonra çeviri işlemine başlanır. Tercüme tamamlanmasının ardından kotrol aşaması ve yeminli noterli müşteri talebi doğrultusunda hazırlandıktan sonra kargo ile teslim edilir.

Rusça Simultane ve Ekipman Hizmeti

Rusça dilinde sözlü alanın dışında simultane hizmeti de vermekteyiz. İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere ülkemizin 81 ilinde Rusça simultane çeviri desteği sağlıyoruz. Bir çok alanda simultane hizmeti verirken belli başlıları şunlardır. Teknik, ticari, finansal, ekonomi, edebi, mühendislik, otomotiv, spor, çevre, ,inşaat, kimya vb. alanlarda simultane de hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızdan Rusça simultane destek aldığınızda ekipman ve teknisyen ihtiyaçlarınızda tarafımızdan karşılanır.

 1. Simultane Sistem
 2. Kulaklık
 3. Ses Sistem
 4. Kabin
 5. El Telsiz
 6. Yaka Telsiz
 7. Kürsü
 8. Dvdplayer+arşiv
 9. Nevigator
 10. Teknisyen

hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır. Rusca tercüme hizmetimizden yararlanabilmek için kadromuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Rusça Hizmet Alanlarımız

Noterli, yeminli, sözlü, ardıl, simultane tercüme hizmeti, medikal, tıbbi, hukuki, ticari, edebi, pasaport çevirisi, yerelleştirme, diploma, sözleşme, teknik tercüme Rusça şartname, akademik, tez-ödev, makale çevirisi gibi bir çok konuda Rusça dilinde hizmet ağımız oldukça geniştir. Daha fazla ayrıntıyı proje ekibimizden alabilirsiniz.

Rusça Çeviri Desteği

İmge Tercüme Ofisi yılların deneyimi ile Rusça çeviride kişi, kurum ve kuruluşlar ile iş birliği içinde çalışmaya devam ediyor. Rusça tercümede amacımız uygun fiyatlarla hızlı ve kaliteli hizmet vermektir. Rusça çeviride konularının uzmanı tercümanlar ile ticari, teknik, hukuki, edebi, makale, tıbbi, medikal, makine, mekanik, elektrik, mühendislik , sözleşme, website tercüme, sanayi, elektronik ve gemi sektörleri başta olmak üzere bir çok konuda hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin lütfen.

Rusça Sözlü Tercüme ve Tercüman

Rusça sözlü tercüme istekleri özellikle İstanbul’da bir hayli fazladır. En çok rağbet gören sözlü tercüme istekleri ise şu alanlarda gelmektedir.

 • Notere Rusça sözlü tercüman
 • Adliyeye Rusça sözlü tercüman
 • Hastaneye Rusça sözlü tercüman
 • Tapuya Rusça sözlü tercüman
 • Bilirkişi heyetlerine Rusça sözlü tercüman

olarak sıralayabiliriz. Bunların dışında diğer talepler şöyledir. İş toplantılarına, özel görüşmelere, yabancı konuk ağırlamaya, refakat için, telefon görüşmelerine, fabrika ziyaretlerine, makine kurulumlarına, iş takiplerine, danışmanlık için, davetlere, basın toplantılarına ve evrak takiplerine gibi bir çok konuda Rusça sözlü çevirmen talebi gelmektedir. Tercümanlarımız ülkemizin sayılı üniversitelerinden mezun veya Rusya doğumlu kişilerden oluşmaktadır. Sözlü tercümelerde şirketlere özel indirimler sizi bekliyor.

Rusça Sözlü ve Simultane Tercüman Ücretleri

Rusça’da sözlü tercüman ve simultane tercüman ücretleri şu şekilde belirlenir.

 1. Tercümenin dili (Türkçe- İngilizce)
 2. Tercümenin konusu (tıbbi – teknik)
 3. Tercümenin süresi (1 saat – yarım gün – tam gün)
 4. Tercümenin yapılacağı yer (İstanbul – şehir dışı – yurt dışı)
 5. Tercüme için katılımcı ve konuşmacı sayıları

sözlü ve simultane tercümede fiyatlandırma yapılırken dikkate alınır. Rusça yeminli tercüme için ayrıntılı bilgiyi proje sorumlularımızdan alabilirsiniz.

Rusça Çeviri Fiyatlandırması ve İndirimlerimiz

Rusça çeviride firmamız öğrenci, öğretmen ve akademisyenlere özel indirimler sağlamaktadır. Bunun yanında firmamız Rusça tercümede yıllık çeviri indirimi Rusça tercümede proje bazlı indirim Rusça tercüme de 50 sayfa ve üzeri indirimler yapmaktadır. Tercüme talepleriniz için bizimle iletişime geçerek hem referans bilgilerimiz hem gizlilik ayrıca fiyatlarla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.