Rusça Tercüme

Rusça, ülkemizde en fazla tercümesi olan 3. dil konumundadır. Bu açıklama da şunu gösteriyor ki Rusya ile olan ticari bağlarımız ülke olarak önemli bir noktadadır. Hem ticari ilişkiler hem de turizm yoğunluğu bakımından Rusça Türkçe ve Türkçe Rusça çeviri dili her iki yönde de çok sık kullanılmaktadır. Rusça tercüme işlerinizde anadilde çevirmenlerle çalışarak sorunsuz ve kaliteli çevirilerle sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

Rusça Yeminli Tercüme Nedir?

Rusça etki alanı gerçekten büyük bir dildir. Çok geniş bir coğrafyada konuşulan Rusça’da dolayısı ile iş akışı da fazladır. Bu iş akışı yapılırken Rusça tercümelerde bazı onaylar ön plana çıkmaktadır. Bunlardan ilki Rusça yeminli tercüme talebidir. Yeminli Rusça tercümeyi açıklamak gerekirse sizin çeviriye ihtiyacınız oldu. Bunun yönü Rusça Türkçe veya Türkçe Rusça olabilir. Evrak çeviri işlemine tabi tutulur. Ardından tercüme editör kontrolünden geçer ve çeviriyi yapan yeminli tercüman tarafından imzalanır. Yeminli tercüme bürosu kaşe ve damgası basılan evrak yeminli Rusça çeviri olarak adlandırılır. Bu şekilde onaylı evrak müşteriye teslim edilir.

Rusça Tercümede Noter Onayı

Rusça dilinde ikinci onaylı talep çevirinin noter onaylı olması durumudur. Bu durumda tercümandan gelen çeviri tercüme bürosu kaşeleri ile desteklenir ve notere götürülür. Noterin Rusça yeminli tercümanın yaptığı çeviriyi onaylaması sonrası ortaya çıkan tercümeye noter onaylı Rusça tercüme diyoruz. Rusça dilinde bizlerden noter onaylı tercüme alabilmek için Beyoğlu 3. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliği ile sizlerle çalışmaktayız.

Rusya İçin Tercümeli Evraklara Apostil Alınması

Rusça tercüme yaptırdınız ardından yeminli ve noter onay aşamaları tamamlandı. Eğer yurt dışında kullanacaksanız evrakları Rusya için apostil almanız gerekir. Apostil için kaymakamlık ve valiliklerden destek alabilirsiniz. Yurt dışında kullanacağınız evraklara apostil almanız sonrasında sorun yaşamamamız için çok büyük önem arz etmektedir. Türkçeden Rusçaya tercüme ettiğiniz bir evraka apostil aldığınızda örnek olarak Rusya için bu evraka Rusça apostilli tercüme evrakı deriz.

Rusça İngilizce Tercüme

Rusça üzerine bir çok dile destek veren ofisimiz özellikle çapraz tercüme dediğimiz Rusça İngilizce Rusça alanında da çok sayıda müşterisine destek vermektedir. Bu alanda onlarca firmaya destek veren büromuz kadrosundaki geniş yelpazeli tercümanları ile her alanda hizmetinizdedir.

Rusça Tercüme Ücretleri

Rusça dili bu kadar yoğun talep gören bir dil olunca bizlerde müşterilerimize kısa sürelerde destek vermek adına güzel bir projeye imza attık. Geçmişte zaman kaybı olan mail veya telefon üzerinden teklif sürecini internet ortamına taşıyarak Rusça tercüme ücretini 30 saniyede öğrenme fırsatı sunuyoruz. Peki nasıl tercüme tutarını öğreneceğinizi soracak olursanız. İnternete bağlanarak sitemize giriyorsunuz

 1. Evrak yükleyin veya metin gir bölümünden metin ekleyebilirsiniz.
 2. Rusça Türkçe veya Türkçe Rusça yönüne çeviri yönünü seçiyoruz.
 3. Çevirinin konusunu belirtin.
 4. Çeviri teslim zamanını seçebilirsiniz.
 5. Onay durumunu seçebilirsiniz (yeminli,noterli, apostilli, ve konsolosluk onaylı)
 6. Çeviriye dair özel isteklerinizi belirtin
 7. Sonrasında EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak tercümenizi hemen başlatabilirsiniz. Sistem sizlere teslim tarihi vererek o tarihie göre tercümeniz tamamlanır. Hem sisteme yüklenir hem mail atılır hemde dilerseniz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Rusça çeviri fiyatını bu şekilde çok kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yine mail telefon gibi iletişim araçlarından da bizlerle bağlantıya geçerek tercüme evrakları için fiyat alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslim Rusça Tercüme

Rusça dilinde çeviri hizmeti almak için firmamızdan istediğiniz belgede talepte bulunabilirsiniz. Belgelerin teslim süresi evrakın uzunluğuna ve konusuna göre değişirken ofisimiz genelde alttaki evraklarda aynı gün içinde sizlere hızlıca destek olmaktadır.

 • Pasaport
 • Diploma
 • Transkript
 • Nüfus kayıt örneği
 • Sabıka kaydı
 • Vekalet
 • Doğum belgesi
 • Evlilik belgesi gibi evrakları aynı gün içinde sizlere teslim etmeye çalışıyoruz. Kaliteli Rusça çeviri hizmeti için ofisimizden destek alabilirsiniz.

Rusça Tercüman İstekleri

Rusça tercüman hizmetimizde bir çok alanda devam etmektedir.

 1. Notere
 2. Tapuya
 3. Nikah
 4. Sağlık Kurulu
 5. Adliyeye
 6. Hastaneye
 7. Sürücü Sınavına gibi resmi kurumlarda tercümanlık görevi yapan hem noter yeminli Rusça tercümanlarımız aynı zamanda da adli yemin zaptı olan Rusça çevirmenlerimiz kadromuzda mevcuttur. Resmi çeviri dışında ise toplantı ve görüşmelere anadili Rusça olan çevirmenlerimizle destek vermekteyiz. Rusça'da diğer hizmetimizde profesyonel tercümanlık olarak bilinen simultane tercümedir. Ekipmanlarla yapılan simultane toplantılara tercüme büromuz teknik ekipman ve teknisyen desteği de sağlamaktadır. Tercüman rezervasyonu için bir gün öncesinde bizimle bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.
Rusça tercüme hizmetini hızlı ve kaliteli şekilde yeminli, noter onaylı, apostilli şekilde ofisimizden alabilirsiniz. Ayrıca Rusça noter yeminli ve adli yeminli tercüman hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Rusça Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.