Online Sipariş Oluştur →

Portekiz bir Akdeniz ülkesi olarak bize hem tarihi açıdan hem de ekonomik olarak çok yakın bir ülkedir. Durum böyle olunca Portekizce tercüme de bir hayli yoğunluğa sahip bir dil konumundadır. Portekizce Türkçe – Türkçe Portekizce alanlarında tercüme ofisimiz anadilde tercümanlar ile çalışarak firmalara sorunsuz ve kaliteli çeviri hizmeti sunmaktadır. İstanbul merkezli ofisimizde ülkemizin her noktasında çeviri desteği sağlıyoruz.

Portekizce Çeviri İsteği ve Fiyatlandırması

Portekizce iş yükü yoğun olan bir dil olması tabi ki müşterilerimizin de en önemli isteklerinden ikisi kaliteli tercüme ve uygun fiyat istekleridir. Bu doğrultuda tercüme ofisimiz fiyatlandırma ön bilgisi için bu makaleyi hazırladı.

 • Müşteriden Portekizce çeviri isteği gelmesi
 • Gelen tercümenin kaynak ve hedef dil belirlenmesi (Türkçe – Portekizce)
 • Tercümenin konusunun ortaya çıkarılması (medikal – eğitim)
 • Portekizce çevirinin karakter bazlı yoğunluğu
 • Portekizce tercümenin teslim zamanı acil veya standart teslim
 • Portekizce çevirinin yeminli veya resmi onay istenmesi
 • Ek olarak çeviri için kontrol istenmesi

bu ve benzeri kriterler ışığında çeviri için fiyat teklifi sunulur. Ayrıntılı bilgi için 7/24 müşteri danışmanlarımız hizmetinizde.

Portekizce Sözlü Tercüme ve Çevirmen

Portekizce sözlü tercümede İstanbul’da aradığınız adrestesiniz. Firmamız ülkemizin her yöresinde Portekizce çevirmen taleplerinizi karşılamaya devam ediyoruz. Bu dilde iş yoğunluğu şu şekildedir.

 1. Notere Portekizce tercüman
 2. Adli işlere Portekizce tercüman
 3. Hastaneye Portekizce tercüman
 4. Tapuya Portekizce tercüman
 5. Bilirkişi taleplerine Portekizce tercüman
 6. İş toplantılarına Portekizce tercüman
 7. Özel görüşmelere Portekizce tercüman
 8. Yabancı konuk ağırlamaya Portekizce tercüman
 9. Refakat işlerine Portekizce tercüman
 10. Telefon görüşmelerine Portekizce tercüman
 11. Fabrika ziyaretlerine Portekizce tercüman
 12. Davetlere açılışlara Portekizce tercüman
 13. Basın toplantılarına Portekizce tercüman
 14. Danışmanlık firmalarına Portekizce tercüman
 15. Makine kurulumlarına Portekizce tercüman

vb. bir çok konuda Portekizce sözlü tercüman talebi gelmektedir. Daha fazla ayrıntı için proje ekibimiz hizmetinizde.

Portekizce Hizmet Başlıklarımız

Portekizce noterli, yeminli, sözlü, ardıl, simultane, medikal, tıbbi, hukuki, ticari, edebi, pasaport çevirisi, yerelleştirme, diploma, sözleşme, teknik, şartname, akademik, tez-ödev, makale çevirisi ve hasta bilgi föyleri tercümeleri gibi bir çok alan ve konuda ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilirsiniz. Portekizce tercümeye ihtiyacı olanların İstanbul ve tüm Türkiye'de birinci tercihi ofisimiz olmaya devam etmektedir. Bu güne kadar edindiğimiz yüzlerce referans sayesinde İstanbul’un en çok talep alan firmasıyız. Şahıs, kurum ve kuruluşlara kaliteli hizmet veren firmamızda ana öncelik müşteri memnuniyetidir. Tercüme talepleriniz için ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.

Portekizce’de Çarpraz Tercüme

Müşterilerimiz Portekizce'den Fransızca'ya veya farklı bir dile de tercüme talebinde bulunabilir. Bizde bu istekleri göz önünde bulundurarak çapraz çeviride de sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Ör: Portekizce - İspanyolca, Portekizce – Almanca, Portekizce - İngilizce, Portekizce -Fransızca, Portekizce – Rusça, Portekizce - Korece, Portekizce - Yunanca, Portekizce - Azerice, Portekizce -Fince, Portekizce - Bulgarca, Portekizce - Sırpça, Portekizce - Makedonca, Portekizce – Farsça, Portekizce - Çince vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Portekizce Simultane Tercüme ve Ekipman Desteği

Portekizce’de yazılı ve sözlü çeviri dışında simultane de de hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız toplantılarda, konferanslarda ve siyasi oturumlar vb. konularda simultane tercümede deneyimli Portekizce çevirmenlerimiz ile yanınızdayız. Ülkemizin bir çok yöresine tercüman ve çeviri için ekipman ayrıca teknisyen tarafımızdan gönderilmektedir. Bir çok konuda simultane çeviri hizmeti sunan ofisimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Simultane tercümede tek güvencemiz referanslarımızdır. Sayısız müşterimiz ile yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Simultanede en çok ihtiyaç duyulan malzemeler olarak bilinen

 • Simultane Sistem
 • Kulaklık
 • Ses Sistem
 • Kabin
 • El Telsiz
 • Yaka Telsiz
 • Kürsü, dvdplayer+arşiv
 • Nevigator
 • Teknisyen

hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır. Bunların dışında ek talepleriniz için bilgi isteyebilirsiniz.

Portekizce’de Sözlü ve Simultane Tercüman Fiyatları

Portekizce dilinde yazılı dışında tercüman talepleri için ücretlendirmeyi aşağıdaki kriterlere göre yapmaktayız.

 1. Tercümenin dili (Türkçe- Portekizce)
 2. Tercümenin konusu (tıbbi – eğitim)
 3. Tercümenin süresi (1 saat – yarım gün – tam gün)
 4. Tercümenin yapılacağı yer (İstanbul – şehir dışı – yurt dışı)

bu 4 ana kriter genel olarak fiyatlandırmada etkilidir.

Portekizce Çeviri’de İndirimlerimiz

Portekizce çeviri hizmetimizde eğitim öncelikli olmak üzere indirimlerimiz mevcuttur. Öğrenci, öğretmen ve öğretim görevlilerine özel indirimlerimiz vardır. Bunların dışında yıllık çalışmalarda, proje çalışmalarında ve yazılı tercüme olarak 50 sayfa üzeri işlerde indirim uygulanır.