Online Sipariş Oluştur →

İmge Tercüme aynı üniversiteden mezun iki girişimci arkadaşın kurduğu tüm dillerde yeminli tercüme bürosudur. İmge Tercüme 2000’li yılların başında faaliyete geçmiş olup 160 dilde noter onaylı hizmet veren İstanbul’daki birkaç tercüme ofisinden biridir. İstanbul Şişli Mecidiyeköy merkezli kurulan çeviri ofisinin en önemli özelliği ülkemizin her noktası, Avrupa ülkeleri, Arap yarımadası, Amerika ve Uzak doğuya hizmet vermesidir.

Tercüme Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Bizlerden tercüme desteği almak istediğinizde bizlere ulaşmanın birkaç yolu var. Genellikle teknolojiyi iyi kullanarak sizlerle kesintisiz iletişim yolunu seçtik.

Sitemizdeki canlı destek hattından dosya gönderme ve bilgi alabilirsiniz. We transfer’i kullanarak büyük dosyalarınızı bizimle paylaşarak tercüme yardımı alabilirsiniz.

Niye İmge Tercüme İle çalışmalıyım?

Belki de en önemli soru bu neden İmge Tercüme. Bu soruya madde madde cevap verelim. Sizin işiniz bizim işimiz anlayışımız. Sözde değil özde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma isteğimiz. 20 yıllık bir tercüme geçmişi ile işe hakimiyetimiz. Çalışan kadromuzun ülkemizin herkesçe bilinen üniversitelerinden mezun ve konularının uzmanı 5 yıldan az olmamak üzere deneyimli olmaları. Her işte anadilde tercüman ile çalışma anlayışımız. Tercümeyi 3 aşamalı kontrol sonrası sizlere teslim etmemiz. Müşteri beklentilerini olabilecek en iyi durumda yapma arzumuz. En iyi reklamın kişilerce yapıldığını bilerek işimize sarılmamız. Geniş yelpazemizle dünyadaki çeviri standartları ve çevirmenlerle yakın ilişkimiz. Her işi uzmanına yaptırma arzumuz. Son olarak bu makalede görüldüğü gibi son düşüncemizin “Para” olması bizimle çalışmanız için yeterli olacaktır.

İmge Tercüme Nasıl çalışır?

Tercüme ofisimiz çok geniş bir yelpazede müşteri portföyüne sahip olduğundan üzerinde güneş batmayan tercüme bürosu fikrinin tamda karşılığıdır. Türkiye’de 7-24 ve tüm dünya için 24-7 çalışma prensibimiz sayesinde sizler dünyanın neresinde olursanız olun bizlerle kesintisiz iletişim halinde olmaya devam ediyorsunuz. Ülkemiz için Pazar günleri dahil 0544 741 1071 nolu telefon üzerinden tercüme ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam ediyoruz.

Tercüme Aşamaları

Sizlerden bize çevrilecek metin ulaştığında şu aşamaları kullanarak sizlere önce fiyat ardından tercümenizi teslim ederiz.

  1. Tercüme talebi: Tercümenin hangi dilden dile olacağı, karakteri, teslim süresi, içeriği, yeminli, noterli ve apostilli olması.
  2. Fiyat Teklifi ve Değerli Onayınız: Yukarıdaki bilgilere göre verilen teklif sizlere sunulur ve onayınız sonrası çeviri işlemine geçilir.
  3. Tercümana İş Ataması ve Editör Kontrolü: Gönderdiğiniz işin içeriğine göre anadilde çevirmen anlayışı doğrultusunda tercüman görevlendirilir. Tercüman çeviriyi yaparken bir yandan da kullandığımız program üzerinden editör kontrol yapar. İş tamamlanınca son kontrol ekibimiz çeviriyi sorunsuz şekilde sizlere teslim eder.
  4. Yeminli, Noterli ve Apostilli Tercüme: Tercüme bittikten sonra sizlerden gelen talebe göre çeviri yeminli tercüman imzalı, noter onaylı tercüme veya apostil tasdikli olarak sizlere ulaştırılır.
  5. Ücretsiz Kargo: İmge Tercüme müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerden yurt içi gönderimlerde kargo ücreti almaktadır. Sorunsuz gönderim içinde bizden yardım alabilirsiniz.

Neler Yaptık?

Yıllardır tercüme hizmeti veren firmamız ilk yıllarda sadece yazılı tercüme alanında sizlere hizmet verirken gelinen noktada simültane tercüme ve ardıl çeviri alanında da talep edeceğiniz tüm dillerde geniş tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca ofisimiz ülkemizin sayılı kurum, kuruluş açmak gerekirse bankalar, holdingler, şirketler, inşaat firmaları, hava yolu şirketleri, denizcilik firmalar, lojistik, hastaneler, üniversiteler gibi yüzlerce kuruluşa hizmet verdi ve vermeye devam ediyor. Birinci sınıf tercüme için adresiniz İmge Tercüme olsun.