Fransızca Tercüme

Fransızca tercüme için İstanbul ve Türkiye’nin en deneyimli ve kaliteli tercüme adresindesiniz. Anadili Fransızca olan tercümanlarla tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercüme büromuz Fransızca yeminli tercüme hizmeti veren uzun yıllardır sektörde sağlam yer edinmiş bir kuruluştur. Fransızca Türkçe ve Türkçe Fransızca dil yönlerinin dışında Fransızca'da çapraz tercüme hizmetimizle de çeviri dünyasına katkı sağlamaktayız.. Kadromuzda bulunan noterli ve adli yeminli tercümanlarımızla sorunsuz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.

  Fransızca Yeminli Tercüme Yaptırmak İstiyorum

  Dil hangisi olursa olsun eğer çeviriye tabi ise ve sonrasında bir onay isteniyorsa tercümede yapılan ilk onay yeminli tercüme tasdikidir. Türkçe Fransızca veya tersi yönde tercüme yaptırdınız yeminli çevirmen imzalı olsun istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken bizden talepte bulunarak çeviriyi yapan kişi ve ofis kaşelerimizle sizlere teslim etmektir. Fransızca tercümeyi yapan çevirmenimiz tercümeyi tamamlar altını imzalar ofisimizin kaşeleri ile sizlere teslim edilen tercümeye Fransızca yeminli tercüme denir. Çevirinin yeminli olabilmesi için noter onaylı tercüman ve yeminli tercüme bürosu kaşelerini taşıması şarttır.

  Fransızca Evraklara Noter Tasdiki Yapılması

  İkinci onay dilde Fransızca evraklara noter onayı yaptırılmasıdır. Fransızca noter onayı istediğinizde ofisimize bilgi vererek evraklarınız noter için hazırlanır. Evraklarınıza noter tutarı alınarak tarafınıza bildirilir. Noter onayı tercüme dışında ücretli olan bir işlemdir. Ödeme yapmanızın ardından çeviriler onaylatılarak sizlere teslim edilir. Bu işleme noter onaylı Fransızca tercüme diyoruz.

  Yurt Dışında Kullanacağınız Evraklara Apostil Alınması

  Apostil genelde Türkçe evraklara çeviri öncesi veya tercüme sonrası alabileceğimiz bir onaydır. Eğer bir evrak yurt dışında kullanılacaksa tercüme, noter onayı ardından apostil yapılması zorunludur. Noter onaylı tercüme yaptıktan sonra apostil için kaymakamlık ve valiliklerden onay alabilirsiniz. Fransızca evraka aldığınız apostile de Fransızca apostilli tercüme denir.

  Tercüme Evrakına Fransız Konsolosluğu Onayı

  Son onay tercümede konsolosluktan alınan onaydır. Yeminli tercüme, noter onayı ve apostil tamamlandıktan sonra konsolosluk onayına geçilir. Her evrak için konsolosluk onayı istenmezken başvuracağınız kurumun talebine göre bu durum değişir. Fransa için eğer bir evraka konsolosluk onayı alacaksanız oradaki mühür yada kaşe içinde ücret ödmeniz gerekir. Başvurduğunuz evrak için ödeme yapıldıktan sonra belgelerr kontrole girer ve sorun yok ise evraklar konsoloslukça onaylanarak sizlere teslim edilir. Fransa Konsolosluğu için de bu durum geçerlidir.

  Fransızca Tercüme Fiyatları

  Fransızca dilinde firmamız Türkiye'nin önde gelen kurumlarından bir tanesidir. Fransızca dilinde çeviri isteklerini geçmiş dönemde şu şekilde karşılamaktaydık.

  • Mail
  • Telefon
  • Kargo
  • Elden Evrak
  • Skype vb. yöntemlerle müşterilerimizle bağlantıya geçerek hem tercüme hizmeti veriyor hemde müşteri memnuniyeti açısından hızlı şekilde destek olmaya çalışıyorduk. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte zaman kaybı olmaması açısından siz değerli müşterilerimizin vaktini bu işlere harcamaması için online tercüme sistemine geçiş yaptık. Artık Fransızca evraklar için tercüme fiyatı almak sadece 30 saniye. Eskiden mail atıcaktınız sonra maile dönüş bekleyecektiniz. Veya telefonla arayıp mail atacaktınız artık bunlara gerek yok. Mesai kavramı olmadan internetle sitemize bağlanarak 30 saniyede Fransızca çeviri fiyatını öğrenebilirsiniz. Yapmanız gerekenler;
  1. Sitemize girerek evrak yükleyip metin girmek.
  2. Dil seçmek (Fransızca- Türkçe - Fransızca vb)
  3. Uzmanlık belirtmek
  4. Onay isteniyorsa yazmak.
  5. Özel istekleri belirterek ödeme kısmından EFT, Havale veya Kredi Kartı ile ödeme yaparak çeviriyi başlatabilirsiniz. Sistem size tercüme teslim zamanı, çeviri işlem aşamaları veya tercüme tamamlandıktan sonra ek talepleriniz için revizyon şansı vermektedir. Gecenin bir vakti Fransızca diplomanın tercümesine ihtiyacınız oldu. Hızlıca siteye girerek Fransızca Türkçe diploma tercüme ücretini öğrenip ödeme tamamlandıktan sonra tercümeyi başlatabilirsiniz.

  Fransızca tercüme işlerinde yoğun olarak evrak tercüme işlemi yapılmaktadır. En fazla talebi olan evraklardan bazı örnekler ise şunlardır.

  • Pasaport
  • Vekalet
  • Muvafakatname
  • Diploma
  • Vize evrakları
  • Şirket evrakları

  Fransızca’da Tercüman Talepleri

  Fransızca dilinde bir çok çevirmen talebi tarafımızca karşılanmaktadır. Bu çevirmenlerden resmi çeviri dediğimiz;

  1. Nikaha tercüman
  2. Sağlık kuruluna
  3. Tapuya
  4. Notere
  5. Adliyeye
  6. Hastaneye vb. resmi Fransızca tercüman talepleri dışında iş görüşmesi, toplantı, gezinti gibi bir çok konuda da sizlere Fransızca tercüman hizmeti sunmaktayız. Ayrıca firmamız Fransızca dilinde simultane dediğimiz eş zamanlı tercüme de sizlere deneyimli ekibi ile hizmet sağlamaktadır. Simultane teknisyen ve ekipman içinde bizlerden talepte bulunabilirsiniz. Fransızca dilinde verdiğimiz hizmetlerin detayları için sözlü tercüme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.imgetercume.com/sozlu-ardil-tercume

  Fransızca Çapraz Tercüme

  Fransızca dilinde Türkçe dışında çapraz tercüme diye nitelendirdiğimiz çevirilerle de sizlerin hizmetindeyiz. Fransızca İngilizce tercüme ve İngilizce Fransızca çeviri desteğimiz devam etmektedir. Deneyimli ve bir çok alanda uzman kadromuz sizlerin yanındadır. Fransızca çapraz tercümede başarımız anadili Fransızca olan tercümanlar ile çalışarak İngilizce'ye tercüme çalışması yapmamızdır. Birinci sınıf çeviri desteği için ofisimiz 24 saat hizmetinizde.

  Türkçe Fransızca Türkçe tüm evraklarınız için yeminli tercüman imzalı, noter kaşeli, apostilli (kaymakamlık-valilik) ve Fransız Konsolosluğu onaylı tercümeler için online ve mail yolu ile kesintisiz birinci sınıf tercüme desteği.
  www.imgetercume.com
  Fransızca Tercüme/
  4 5
  İmge Tercüme
  Whatsapp
  Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.