Online Sipariş Oluştur →

Fransızca tercüme için İstanbul'un en deneyimli ve kaliteli tercüme adresindesiniz. Anadili Fransızca olan tercümanlarla tercüme hizmeti. Fransızca yeminli tercüme hizmeti veren uzun yıllardır sektörde sağlam yer edinmiş bir kuruluştur. Fransızca Türkçe ve Türkçe Fransızca dil yapılarının dışında Fransızca'da çapraz tercüme hizmetimizle de yanınızdayız. Kadromuzda bulunan noterli ve yemin zaptı bulunan deneyimli çevirmenlerle sorunsuz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Fransızca Tercüme İsteği

Fransızca dünyada önemli dillerden bir tanesi. Fransızca'nın üzerine güneş batmayan dil dersek hata etmiş sayılmayız. İş dünyasında ve kişisel hayatta bir çok kullanım alanı bulunan Fransızca tercüme istekleri tarafımızca karşılanmaktadır. Müşterilerimize bilgi amaçlı tercüme süreci hakkında kısa bilgi vermek istiyoruz. Müşteriden Fransızca tercüme isteği veya talebi Müşteriye Fransızca fiyat teklifi verilmesi Müşteri onayı ve Fransızca tercüman görevlendirmesi Tercüme konusuna göre tercüman (sözleşme, teknik, medikal) Fransızca tercümanın çeviriye başlaması ve müşteri notu varsa bu doğrultuda ilerlemesi Tercüme sonrası son kontrol ve yeminli noterli talebe göre hazırlanması Ücretsiz kargo ile adrese teslimat. İmge Tercüme Bürosu gizlilik ilkeleri çerçevesinde kesinlikle dokümanları 3. şahıslarla paylaşmaz.

Fransızca Ardıl (Sözlü) Tercüme

Fransızca sözlü ardıl tercüme de kadromuzda bulunan yeminli tercümanlarla bir çok hizmet veriyoruz. Bunlardan en temel olanları şunlardır.

  • Fransızca notere tercüman
  • Fransızca adliyeye tercüman
  • Fransızca hastaneye tercüman
  • Fransızca bilirkişi tercüman
  • Fransızca tapuya tercüman

gibi genel konuların dışında iş toplantıları tercümesi, özel görüşmelerde birebir tercüme, yabancı konuk ağırlama da tercüme, refakat tercümesi, iş takibinde tercüme hizmeti, şirketlere danışmalık tercümesi, telefon görüşmeleri tercümesi vb. konularda Fransızca konusunda ana dili Fransızca olan en az 5 yıllık deneyimli arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İmge Tercüme Bürosu müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Fransızca sözlü çeviride uzun soluklu işlerde indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

İmge Tercüme Fransızca Hizmet Listesi

Fransızca noterli, yeminli, apostil tercüme Fransızca sözlü, simultane tercüme ve tercüman Fransızca medikal, tıbbi, hukuki, ticari, edebi çeviri Fransızca teknik, şartname, akademik, sözleşme tercüme gibi aklınıza gelebilecek bir çok alanda deneyimli ekibimizle tercüme konusunda yanınızdayız.

Fransızca Çeviri Hizmeti Bizden Alınır

Fransızca Tercüme İngilizce ve Almanca’dan sonra çeviride en fazla iş yoğunluğunun olduğu dildir. Fransızca çeviride İstanbul Tercüme Bürosu olarak hizmetlerimiz arasında noterli, yeminli, ticari, teknik, hukuki, edebi, makale, tıbbi, medikal, makine, mekanik, akademik, elektrik ve elektronik, sözleşme, pasaport, resmi evrak, web site, kimlik, diploma, tercümesi ve diğer konulardaki her türlü belge, doküman, kitap vb. tercümeler için hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla sunduğumuz tercüme hizmetlerimizdir. Tercüme hizmeti sonrası gönderimleriniz ücretsiz kargomuz tarafından sizlere teslim edilir.

Fransızca Çapraz Tercüme

Fransızca tercümede talepler çok farklı olabilmektedir. Sadece Türkçe'ye yönelik taleplerin yanında farklı diller arasında da firmamız müşterilerimizin isteklerini karşılamaktadır. Ekte bir kaç örnek vererek bu konuya netlik kazandıralım. Ör: Fransızca – Almanca, Fransızca - İngilizce, Fransızca – Rusça, Fransızca - Portekizce, Fransızca - İspanyolca, Fransızca - Korece, Fransızca - Yunanca, Fransızca - Azerice, Fransızca - Fince, Fransızca - Bulgarca, Fransızca - Sırpça, Fransızca - Makedonca, Fransızca - Farsça, Fransızca - Arapça vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Fransızca Simültane Tercüme

Fransızca Simültane tercümede ofisimiz ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyor. Simültane tercüman, ekipman ve teknik elemanlar tarafımızdan sağlanır. Yüzlerce referansımızla yapacağınız toplantı, konferans ve benzeri oluşumlarda sizlere kaliteli hizmete devam ediyoruz.

Simültane Teknik Destek ve Ekipman

Tercümanlarımız en az 5 yıl deneyimli olmak kaydıyla hizmet verir. Malzemelerimiz son teknoloji teknik servisimiz donanımlı arkadaşlardan oluşmaktadır. Simültane için gerekli “Simültane Sistem, Kulaklık, Ses Sistem, Kabin ,El Telsiz, Yaka Telsiz, Kürsü, dvdplayer+arşiv , Nevigator, Teknisyen” hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır. Fransızca’da kaliteli tercüme hizmeti için 7/24 proje sorumlularımız hizmetinizdedir. Fransızca Çeviri için fiyat isteyin....