Fransızca Tercüme

Fransızca Tercüme

Fransızca tercüme için İstanbul ve Türkiye’nin en deneyimli ve kaliteli tercüme adresindesiniz. Anadili Fransızca olan tercümanlarla tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercüme büromuz Fransızca yeminli tercüme hizmeti veren uzun yıllardır sektörde sağlam yer edinmiş bir kuruluştur. Fransızca Türkçe ve Türkçe Fransızca dil yapılarının dışında Fransızca'da çapraz tercüme hizmetimizle de yanınızdayız. Kadromuzda bulunan noterli ve yemin zaptı bulunan deneyimli çevirmenlerle sorunsuz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Fransızca Tercüme İsteği

Fransızca dünyada önemli dillerden bir tanesi. Fransızca'nın üzerine güneş batmayan dil dersek hata etmiş sayılmayız. İş dünyasında ve kişisel hayatta bir çok kullanım alanı bulunan Fransızca tercüme istekleri tarafımızca karşılanmaktadır. Müşterilerimize bilgi amaçlı tercüme süreci hakkında kısa bilgi vermek istiyoruz.

 • Müşterimizden çeviri talebi gelir.
 • Çevrilecek evrak diline göre kaynak ve hedef dil olarak ayrılır.
 • Uzmanlık belirlenir.
 • Çeviri için müşteriye teklif verilir.
 • Onay sonrası Fransızca tercüme için çalışmalar başlar. Bu yöntem mail ile veya kargo ile yada Whatsapp üzerinden bize ulaşan dosyalar için geçerlidir. Bunların yanında online Fransızca tercüme dediğimiz sitemiz üzerinde bize ulaşan evraklar içinse teklif almak sadece 30 saniyenizi alacaktır.

Online olarak teklif almak için;

 1. Sitemize giriyorsunuz.
 2. Online sipariş sekmesini tıklıyorsunuz
 3. Açılan sayfada dosya yükle veya metin gir bölümünden çevirisini istediğiniz dosyayı sisteme ekliyorsunuz.
 4. Kaynak ve çevirisini istediğiniz dili belirtiyorsunuz.
 5. Uzmanlık seçimi yapıyorsunuz.
 6. Çeviri için onay talebiniz varsa (yeminli tercüman imzalı, Noter onaylı ve apostilli) gibi bunların seçimini yaparak bize bildiriyorsunuz.
 7. Fiyat hesaplaması sonrası EFT, Havale ve Kredi kartı ile tercüme ödemesini yaparak hızlıca sipariş vermiş oluyorsunuz. Online tercüme sistemimizi kullanarak hızlıca Fransızca tercüme fiyatı almış olursunuz. Mail ve telefon trafiği ile uğraşmadan çeviri fiyatı almanın en kolay yolunuz sizlere sunmuş bulunuyoruz..Teknolojik imkanlarla sizlere tercüme hizmeti sunan ofisimiz 24 saat kesintisiz dünyanın her yerinde hizmetinizde.

Fransızca Yeminli Tercüme Yaptırmak İstiyorum

Tercümede ilk onay yeminli tercüme olmasıdır. Fransızca tercüme yaptırdınız yeminli çevirmen imzalı olsun istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken bizden talepte bulunarak çeviriyi yapan kişi ve ofis kaşelerimizle sizlere teslim etmektir. Fransızca tercümeyi yapan çevirmenimiz tercümeyi tamamlar altını imzalar ofisimizin kaşeleri ile sizlere teslim edilen tercümeye Fransızca yeminli tercüme denir.

Fransızca Evraklara Noter Tasdiki Yapılması

İkinci onay dilde Fransızca evraklara noter onayı yaptırılmasıdır. Fransızca noter onayı istediğinizde ofisimize bilgi vererek evraklarınız noter için hazırlanır. Evraklarınıza noter tutarı alınarak tarafınıza bildirilir. Noter onayı tercüme dışında ücretli olan bir işlemdir. Ödeme yapmanızın ardından çeviriler onaylatılarak sizlere teslim edilir. Bu işleme noter onaylı Fransızca tercüme diyoruz.

Yurt Dışında Kullanacağınız Evraklara Apostil Alınması

Apostil genelde Türkçe evrakları tercüme ettirdikten sonra eğer yurt dışında kullanacaksanız bu evrakalara noter onayı ardından apostil almanız gerekir. Noter onaylı tercüme yaptıktan sonra apostil için kaymakamlık ve valiliklerden onay alabilirsiniz. Fransızca evraka aldığınız apostile de Fransızca apostilli tercüme denir.

Fransız Konsolosluğu İçin Evraklara Tercüme

Son onay tercümede konsolosluktan alınan onaydır. Yeminli tercüme, noter onayı ve apostil tamamlandıktan sonra konsolosluk onayına geçilir. Her evrak için konsolosluk onayı istenmezken başvuracağınız kurumun talebine göre bu durum değişir. Onlardan istek gelirse mecburi olarak yapmanız gerekir. Konsolosluk onayları tercümede ücretlidir. Evrak başı bir tutar belirlenerek sizlere bildirilir ödeme yapıldıktan sonra evraklar kontrole girer ve sorun yok ise sizlere teslim edilir. Fransa Konsolosluğu için de bu durum geçerlidir.

Fransızca Evrak Tercümeleri

Fransızca dilinde yurt dışına genelde iş amaçlı ve eğitim amaçlı çıkanlar evrak tercümesi sık yaptırmaktadırlar. Bu evraklar genelde;

 • Pasaport
 • Vekalet
 • Muvafakatname
 • Diploma
 • Vize evrakları
 • Şirket evrakları

Gibi belgeler olmaktadır. Fransızca Türkçe yönünde ise daha çok kullanım klavuzu tercümeleri ve patent çevirileri yaygındır.

Fransızca’da Tercüman Talepleri

Fransızca dilinde bir çok çevirmen talebi tarafımızca karşılanmaktadır. Bu çevirmenlerden resmi çeviri dediğimiz;

 1. Nikaha tercüman
 2. Tapuya
 3. Notere
 4. Adliyeye
 5. Hastaneye

Gibi resmi Fransızca tercüman talepleri dışında iş görüşmesi, toplantı, gezinti gibi bir çok konuda da sizlere Fransızca tercüman hizmeti sunmaktayız. Ayrıca firmamız Fransızca dilinde simultane dediğimiz eş zamanlı tercüme de sizlere deneyimli ekibi ile hizmet sağlamaktadır. Simultane teknisyen ve ekipman içinde bizlerden talepte bulunabilirsiniz.

Fransızca Çapraz Tercüme

Fransızca dilinde Türkçe dışında çapraz tercüme diye nitelendirdiğimiz çevirilerle de sizlerin hizmetindeyiz. Fransızca İngilizce tercüme ve İngilizce Fransızca çeviri desteğimiz devam etmektedir. Deneyimli ve bir çok alanda uzman kadromuz sizlerin yanındadır. Fransızca çapraz tercüme dışında firmamızdan Fransızca konulu; hukuk, tıp, medikal, ekonomi, resmi evrak vb. bir çok alan tercümesi içinde hizmet alabilirsiniz.

Fransızca dilinde online ve noterli tercüme bu adreste. İmge Tercüme olarak, Fransızca çeviri ve tercüme için 24 saat kesintisiz hem sitemizden hemde mail ile bizlerden proje ekibimizden destek alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Fransızca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme