Korece Tercüme

Korece Tercüme

Korece tercüme için deneyim kalite ve uygun fiyat arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Büromuz 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerine Korece Türkçe ve Türkçe Korece hizmet sağlamaktadır. Firmamız ayrıca ücretsiz kargo hizmeti ile de işlerinizi kısa sürede tarafınıza teslim etmektedir.

Korece’den Diğer Dillere Çeviri

Korece olarak sadece Türkçe ile ilgili tercümeler yapmıyoruz. Korece’den hangi dile veya diğer dillerden Korece’ye tercüme isteklerinizi karşılıyoruz. Ör: İngilizce Korece, Arapça Korece, Korece Fransızca vb. dillerde de çevirilerimizle hizmetinizdeyiz.

Korece Tercüme Fiyatları

Korece gerçekten tercüme sektöründe zor ve çok az kişinin tam olarak yetkin olduğu bir dildir. Korece bu kadar önemli iken sizlerden gelen taleplere ücret verirken bazı noktalara bakarak fiyatlandırmayı yaparız.

  • Tercüme edilecek evrakın hedef ve kaynak dili (Korece – Türkçe)
  • Tercüme edilecek evrakın konusu içeriği (Teknik – Akademik)
  • Tercüme evrağının karakter sayısı (Bin karakter – 100 bin karakter)
  • Tercüme evraklarının teslim tarihi (Acil – Standart teslim)
  • Yeminli tercüman veya noter onaylı olarak tercümelerin istenmesi

gibi bilgilere bakarak tercüme ücretlendirmesi yaparız. Daha fazla ayrıntı için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Korece Çeviri Hizmeti

Korece çeviride tercüme ofisimiz yeminli ve noter onaylı olarak sizlere hizmet vermektedir. Hizmet alanımız hayli geniş olup ticari, akademik, medikal, tıp, teknik, makale, edebi, hukuki vb. bir çok alanda deneyimli tercüman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Korece Sözlü ve Simultane Tercüman

Korece tercüme ve tercüman talepleri tarafımızca karşılanmaya devam ediyor. Korece tercüman isteklerini sözlü (ardıl) veya simultane olabilir. Bir gün öncesinde bizimle bağlantıya geçmeniz durumunda tercüman talepleriniz tarafımızca karşılanacaktır. Sözlü alanda firmamız tapu, noter, hastane, iş görüşmesi vb. bir çok konuda sizlerin hizmetindedir. Simultane istekleriniz firmamız ekipman ve kurulum için teknisyen sağlayarak karşılanmaktadır. Proje ekibimiz simultane veya sözlü Korece tercüman için yanınızda.

Korece tercüme zor ama bizim yüzlerce referansımız olan bir dildir. Korece ister yeminli, ister noter tasdikli veya apostil onaylı olarak sizlere çeviri desteği sunmaktayız.
www.imgetercume.com
Korece Tercüme/
4 5
İmge Tercüme