Korece Tercüme

Korece dilini biraz tanıyalım. Bu dil üzerinde birçok görüş olsada Altay dil ailesinden olduğu en yaygın kabul edilen görüştür. Fakat dil bilimcilerin kesin bir ortak kararı bu konuda yoktur. Bu tarz karmaşık bir dil için Korece tercüme yaptırmak istediğiniz de ihtiyacınız olan tek şey deneyim olacaktır. Tercüme büromuz bu alanda kadrosundaki alanının uzmanı kişiler ile birlikte çeviri desteği sunmaktadır. 10 yılı aşkın deneyimimizle Korece Türkçe ve Türkçe Korece hizmet sağlamaktayız. Firmamız ayrıca ücretsiz kargo hizmeti ile de işlerinizi kısa sürede tarafınıza teslim etmektedir.

Korece Yeminli Tercüme

Korece'de ofisimiz çok geniş kitlelere hizmet vermektedir. Ofisimizin bu kadar geniş alana hitap etmesi ile birlikte çevirilerde de talepler farklılaşmaktadır. Bu taleplerden biri olan yeminli tercüme konusunda da elinizdeki evrak veya dökümanlar üzerinden sizlere hem tercümanlarımız hemde ofis olarak bu hizmeti tarafımızdan alabilirsiniz. Online sitemizden bu talepte bulunabileceğiniz gibi mail veya telefon üzerinden de talep iletebilirsiniz.

Korece Noter Onaylı Çeviri

Korece dilinde ercüme ofisimiz yeminli ve noter onaylı olarak sizlere hizmet vermektedir. Hizmet alanımız hayli geniş olup ticari, akademik, medikal, tıp, teknik, makale, edebi, hukuki vb. bir çok alanda deneyimli tercüman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bu bakımdan çeviri sonrası onay dediğimiz "noter tasdiki"nde de bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Kore'ye Apostil Nasıl Alınır?

En iyi Korece çeviri hizmeti sunan ofisimiz kadrosundaki Korece çevirmenlerle verdiği hizmetlerin bir diğeri de apostil onayıdır. Kuzey Kore veya Güney Kore olmak üzere apostil talebiniz kaymakamlık ve valiliklerce tarafımızdan yaptırılır. Apostil için ofisimizden talepte bulunmanız yeterli olacaktır.

Kore İçin Konsolosluk Onayı

Kore için konsolosluk onayı almak istediğiniz evrakların yeminli tercüme, noter tasdiki ve apostili tarafımızca yapılmaktadır. Dilerseniz Kore için konsolosluk onayı noktasında da ofisimizden destek alabilirsiniz. Konsolosluk onayları ücretli işlemlerdir. Evrak başına konsolosluk onay ücreti alırken ofis olarak bizlerde danışmanlık hizmeti almaktayız.

Korece’den Diğer Dillere Çeviri

Korece çeviri yapan büromuz bu dilden bir çok alanda tercüme desteği vermektedir. Ör: İngilizce Korece, Arapça Korece, Korece Fransızca vb. dillerde de ofisimizden hizmet alabilirsiniz. Çapraz çeviri dediğimiz alanda Türkiye'nin en kapsamlı bürosu size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Korece Online Tercüme Fiyatları

Korece gerçekten tercüme sektöründe zor ve çok az kişinin tam olarak yetkin olduğu bir dildir. Korece bu kadar önemli iken sizlerden gelen taleplere ücret verirken bazı noktalara bakarak fiyatlandırmayı yapmaktaydık. Son dönemde ise online Korece tercüme sistemimiz sayesinde sizler elinizdeki evrakı sisteme girerek hızlıca çeviri için fiyat alabilmektesiniz. 30 saniye içinde evrakı sisteme yükleyerek dil seçimi ve uzmanlık belirttiğiniz taktirde sistem size Korece çeviri fiyatını belirtecektir. Bu ücreti EFT Havale ve Kredi Kartı ile ödeyerek işlemi hızlıca başlatabilirsiniz. Bunun yanında mail ve telefon ile de bizlerden destek alabilirsiniz.

Korece Tercüman

Korece tercüme ve tercüman talepleri tarafımızca karşılanmaya devam ediyor. Korece tercüman isteklerini sözlü (ardıl) veya simultane olabilir. Bir gün öncesinde bizimle bağlantıya geçmeniz durumunda tercüman talepleriniz tarafımızca karşılanacaktır. Sözlü alanda firmamız tapu, noter, hastane, iş görüşmesi vb. bir çok konuda sizlerin hizmetindedir. Simultane istekleriniz firmamız ekipman ve kurulum için teknisyen sağlayarak karşılanmaktadır. Proje ekibimiz simultane veya sözlü Korece tercüman için yanınızda.

Altay dil grubu ailesinden olan Korece’de Gerek bu ülkede okumuş gerekse de ülkemizde eğitim alan en az 5 yıllık deneyimli arkadaşlar ile tüm alanlarda yazılı ve sözlü Korece tercüme hizmeti sizi bekliyor.
www.imgetercume.com
Korece Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.