İspanyolca Tercüme

İspanya dünya tarihinde çok önemli bir yere sahip bir ülke. İspanya ile bağlarımız İslam'ın ilk yıllarına dayanırken sonraki dönemlerde de hem ticaret hem ikili ilişkileri ülkeler bazında sürekli geliştirerek bu güne gelindi. İspanya ile olan bağlarımız bu dile de ihtiyacı artırdı. İspanyolca tercüme ihtiyacı bir çok alanda karşımıza çıkarken bizlerde yeminli tercüme bürosu olarak bu dilde sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş tercüman kadromuz İspanya merkezli iş ortaklarımız sayesinde gerek İspanyolca Türkçe İspanyolca arasındaki tercümeler gerekse de İspanyolca İngilizce ve tersi yöndeki tercümelerde Türkiye'nin aranılan tercüme bürosuyuz.

 • Medikal
 • Teknik
 • Tıp
 • Hukuk
 • Resmi belge
 • Ekonomi
 • Mekanik
 • Elektrik. vb bir çok alanda sizlere tam donanımlı İspanyolca tercüme desteği sunmaktadır. Tercümanlarımız hem ülkemizin sayılı üniversitelerinden mezun hem de İspanya’da eğitim almış konularının uzmanı kişilerden oluşmaktadır.

İspanyolca Yeminli Tercüme Yaptırmak İçin;

İspanyolca dilinde her türlü evrak tercümesinde ofisimiz sizlere tam destek vermektedir. Yaptırdığınız çevirilerde yeminli tercüme talebiniz olduğunda çeviriyi yapan noter yemin zaptı bulunan tercümanımız İspanyolca tercümeyi imzalar. Sonrasında ofis kaşeleri basılarak tercümeli evrak İspanyolca yeminli tercüme olur. İspanyolca dilinde ofisimizden tercüme desteği almak gerçekten çok kolay. Geçmişte sık kullandığımız yöntemleri bir kenara bırakarak online olarak sizlere İspanyolca tercüme hizmeti sağlamaktayız. Oline sistemimize girdiğiniz de mail ve telefon trafiğine girmeden de yeminli İspnayolca çeviri siparişi verebilir. Sonrasında mail, sistem üzerinden yada kargo ile çeviriye ulaşabilirsiniz.

İspanyolca Çeviride Noter Onay Ücretleri

İspanyolca dilinde noter onayı gerçekten önemli bir konudur. Evraklarınızı teslim edeceğiniz kurum sizden tercüme isteyebilir. Tercümenin ardından noter onayı da talep edebilir. Bu durumda tercüme sonrası noter onayını da yine firmamız yapmaktadır. Yeminli tercüman imzalı evraklarınız notere hazırlanarak noterden tasdik alınır.. Biz bu tercüme onayına noter onaylı İspanyolca tercüme deriz. İspanyolca dilinde noter onayı içinde ek ücret notere ödenir. Notere ödenecek tutarlar için proje ekibimizce sizlere bilgi verilecektir. Ama genel olarak müşterilerimizin bilmesi açısından çeviri ücreti ile noter onayı aynı şey değildir. Tercüme bürosu tercüme, yeminli tercüme ücreti talep eder. Noterden eğer tercümeli evrak tasdik olacaksa devletin belirlediği rakamlar ölçüsünde bir tutarla evrak noter onaylı ispanyolca tercüme haline getirilir.

İspanya İçin Tercüme Evrakına Apostil

Tercümede, bir diğer onay tercüme ve noterli evraka apostil alınmasıdır. Evrak yurt dışında yani İspanya'da kullanılacaksa kaymakamlık ve valiliklerden apostil alınması şarttır. Hatta son dönemde Türkçe evrakın kendisine de apostil alınıp sonra tercüme ardından noter sonra yeniden apostil talebi ile de İspanyol makamları vatandaşlarımızdan belge istemektedir. Apostilli evrak uluslar arası geçerlilik kazandığından dilediğiniz kurumda işlem yapmanızda sakınca yoktur.

Tercümede İspanya Konsolosluğu Onayı

Çeviri sektöründe genelde eğitim ve iş amaçlı durumlarda kişilerden veya firmalardan ülke konsolosluk onayı da talep edilebilir. Bu durumda İspanya konsolosluğuna apostilli evrakınız ile başvurarak belgenize onay alabilirsiniz. İspanya için konsolosluk tercümeleri noter, apostil aşamaları ve konsolosluk onayları konusunda ofisimize tanışabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse diplomanızın İspanya Konsolosluğu onayına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu durumda şu aşamaları takip etmeniz gerekir. Öncelikle diplomanızın Türkçesine apostil alınız. Ardından hem diploma hem apostili İspnayolcaya tercüme ediniz. Sonrasında evraka noter tasdiki alınız. Ardından yine valilik ve kaymakamlıklardan apostil alarak bu evrak ile konsolosluğa başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu aşamalardan biri eksik olunca malesef konsolosluk onayını diplomanıza almanız mümkün olmamaktadır. Süreç ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ofisimizden alabilirsiniz.

İspanyolca İngilizce Tercüme Ücretleri

Aslında çapraz tercüme dediğimiz İspanyolca İngilizce İspanyolca tercümede ofisimiz gerçekten çok iddialıdır. Zira İspanya'daki iş ortaklarımız sayesinde anadili İspanyolca ve İngilizce olan çevirmenlerle size bu alanda hizmet sağlamaktayız. Türkiye'nin çapraz çeviri alanında en büyük firması olan çeviri ofisimizden bu dilde de dilediğiniz alan ve konuda destek alabilirsiniz.

Online İspanyolca Tercüme Fiyatı Öğrenmek

Ofisimiz yurt içi ve yurt dışı sayısız müşterisine destek vermeye devam ederken teklif verirken müşterilerimizin çok zaman kaybetmesini önleme adına online sitemizden tercüme siparişi verme durumunu geliştirdik ve Türkiye'ye çok özel bir alan getirmiş olduk. Bu sayede İsapnyolca çeviriye ihtiyacı olan müşterimiz alan ne olursa olsun 30 saniye içinde hızlı sipariş vererek tercüme hizmeti alabilmektedir.

 1. İspanyolca sayfamızı ziyaret ediniz.
 2. Çeviri olacak evrak veya metni sisteme yükleyiniz.
 3. Dil seçiniz (İspnayolca Türkçe İspanyolca veya İspanyolca İngilizce İspanyolca)
 4. Alan belirleyiniz.
 5. Tercüme onayı belirtin (yeminli, noterli, apostilli)
 6. Ek isteklerinizi belirtin
 7. Ödeme sonrası EFT, Havale ve Kredi Kartı ile çeviriniz başlasın. Tercüme hizmeti satın aldıktan sonra ister sitemizdeki üyeliğinizden tercümeye ulaşın isterseniz çeviri mailinize gelsin veya kargo ile adresinize gönderelim. İspanyolca tercüme fiyatını öğrenmek sadece internet üzerinden 30 saniye. Sitemiz üzerinden evrak veya diledğiniz döküman için ücret alabilir ve tercümeniz hemen başlar. Aynı gün içinde tercüme istekleriniz için hızlı teslimat sekmesini tıklayabilirsiniz. Bir çok belgede aynı gün içinde acil işlerinizde sizlere destek vermekteyiz.
 • Vekalet
 • İmza sirküleri
 • Sicil gazete
 • Pasaport
 • Ehliyet
 • Diploma
 • Transkript
 • Vize evrakları
 • Sigorta belgeleri gibi bir çok evrakta hızlı çeviri ve hızlı teslimat ile sizlere destek olmaktayız.

İspanyolca Tercüman Talepleri

Firmamız yazılı çeviri gibi sözlü tercüman konusunda da İspanyolca dilinde hizmet sağlamaktadır. Hizmet dallarımız çok geniş olup resmi tercüme dediğimiz;

 1. Tapu
 2. Noter
 3. Adliye
 4. Hastane
 5. Nikah dairesi
 6. Sağlık kurulu
 7. Bilirkişi gibi alanlar başta olmak üzere bir çok konuda bizlerden İspanyolca tercüman talebinde bulunabilirsiniz.Bu tarz resmi mercilerde noter yeminli İspanyolca tercüman veya adli yeminli İspanyolca çevirmenler görev yapar. Ayrıca resmi yani devlet daireleri dışında da anadili İspanyolca olan tercümanlarımızla tüm projelerinizde destek olmaktayız. Bu konunun dışında profesyonel tercüme dediğimiz simultane tercümanlık konusunda hem tercüman, hem teknisyen hemde ekipman hizmetini ofisimiz sağlamaktadır. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi sözlü tercüme sayfamızdan da edinebilirsiniz.
  İspanyolca Türkçe İspanyolca tercümede Türkiye'nin bir numarası İmge Tercüme Bürosu'na hoş geldiniz. Tercüme (yeminli, noterli,apostilli) ve Tercüman istekleriniz için 0212 217 5541 bize ulaşabilirsiniz.
  www.imgetercume.com
  İspanyolca Tercüme/
  4 5
  İmge Tercüme
  Whatsapp
  Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.