Online Sipariş Oluştur →

120 dilde yeminli çeviri hizmeti veren firmamız İspanyolca tercüme dahil bir çok alanda sizlere yeminli ve noter tasdikli hizmet sunmaktadır. İspanyolca çeviri de ticari, teknik, simultane, sözlü, tıbbi, medikal, hukuki, edebi, mekanik, diploma ve website tercüme vb. alanlarda çeviri hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İspanyolca çevirmen kadromuz İspanya’da eğitim almış ve ülkemizin sayılı üniversitelerinden mezun tercümanlarla hizmetinizdeyiz.

İspanyolca’dan bütün dillere çapraz tercüme (120 dil ve lehçe)

İspanyolca dilinde İstanbul Şişli merkezli ofisimizde çözüm ortağınız olarak hizmete devam ediyoruz. Türkçe İspanyolca ve tersi yönde tercüme hizmeti dışında çapraz alanda da yanınızdayız. Ör: İspanyolca – İngilizce, İspanyolca – Arapça, İspanyolca – Fransızca, İspanyolca - Almanca vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

İspanyolca Sözlü Çevirmen Hizmeti

İspanyolca dilinde ticari iş yükünün fazlalığı dolayısıyla sözlü tercüman talebi de bir hayli gelmektedir. İş akışı genelde şu alanlarda en fazladır. Notere ve adliyeye İspanyolca çevirmen Hastane ve tapu işlerine İspanyolca tercüman Bilirkişi işleri ve özel toplantılara İspanyolca tercüman Özel görüşmeler ve yabancı konuk ağırlamaya İspanyolca çevirmen Refakat işleri ve telefon görüşmelerine İspanyolca tercüman Fabrika ziyareti ve makine kurulumlarına İspanyolca tercüman Davet, balo, açılışlara İspanyolca çevirmen Basın toplantısı ve danışmanlık işlerine İspanyolca çevirmen vb. bir çok alanda İspanyolca tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz. Sözlü alanda talepleriniz ve fiyat istekleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

İspanyolca Çeviri Alanlarımız

Noterli, yeminli, sözlü, ardıl, simultane tercüme hizmeti Medikal, tıbbi, hukuki, ticari, edebi, pasaport çevirisi Yerelleştirme, diploma, sözleşme, teknik tercüme Şartname, akademik, tez-ödev, makale çevirisi Evlenme cüzdanı, boşanma kararı, doğum belge tercüme Deşifre, seslendirme, altyazı, sunum, dublaj çeviri Ölüm belgesi, maaş bordrosu, şirket yazışma tercümeleri Mektup, mailleşme, vize evrakları, konsolosluk çevirileri Resmi belge, evrak, web site, elektrik, elektronik tercüme Otomotiv, ilaç, endüstri, kimya, inşaat çevirisi Metalürji, petrol, petrokimya, tekstil tercümeleri Gıda, ekoloji, çevre, su arıtma, turizm çevirisi Telekomünikasyon, sigorta, spor yazışmaları tercüme Spor aletleri, sağlık raporu, spor sözleşme çeviri Vasiyetname, evlat edinme belgesi, apostil tercüme Transkript, uyruk değiştirme, göçmenlik çevirileri Finans, yıllık rapor, banka raporları, hisse bilgileri çevirisi Yatırım, pazarlama, makro anket, ekonomi, ihale dosya tercüme Yasa, kanun, yönetmelik, beyanname, iş teklifi çevirisi Patent, gümrük, vergi, toplantı evrakları tercümesi Tanık ifade, dava dosyası, kayıt belgesi, hukuki evrak tercüme Katalog, CAD ve CAM dosyası, eğitim kitapçık, kalite belge çevirisi Teknik bülten, kullanım kılavuzu, broşür, afiş tercüme Optik, diş, havacılık, uçak, sıvı - katı atık, gaz çevirileri Medikal araç-gereç, garanti belge, etiket ürün ve lisans tercümesi Diyagnostik, kurum ve literatür, uzman raporları çevirisi Klinik, laboratuvar, tıbbi makale, hasta bilgi föyleri tercümeleri.

İspanya Akdeniz ülkesi ve bize çok yakın bir toplumdur. İspanya ile mevcut kültür yakınlaşmamız bizi ekonomik faaliyetlerde de ileri taşımıştır. İş adamlarımızın ilgileri İspanyolca tercüme taleplerini de bir hayli artırmıştır. Kadromuzda bulunan İspanyolca yeminli ve anadilde çevirmenlerle hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti için sizlerin yanındayız.

İspanyolca Tercüme Araştırması ve Fiyatlar

Müşterilerimiz İspanyolca dilinde her hangi bir çeviri yaptırmak istediklerinde piyasa araştırması yaparlar. Ofisimize genelde müşterilerimiz referans vasıtası ulaşırlar. Bunun dışında gelen taleplerde veya referanslılarda tercüme öncesi izlenen yol ve fiyatlandırma konusunda bilgilendirme yaparız. Ofisimiz;

  1. İspanyolca tercümenin hedef ve kaynak dilleri üzerinden fiyatlandırma yapar.
  2. İspanyolca çevirinin konusu fiyatlandırmada etkilidir.
  3. Zira tıbbi bir çeviri ile düz bir yazının tercüme ücreti aynı olamaz.
  4. İspanyolca tercümenin uzmanlık alanı dışında müşteri tarafından istenen teslim zamanı da ücretlendirmede bir etkendir.
  5. İspanyolca çevirinin onaylı veya resmi işleme tabi tutulması

gibi faktörler göz önüne alınarak çeviri için müşterilerimize bir İspanyolca tercüme fiyatı sunarız. Fiyatlandırma onay aldıktan sonra ilgili ve konunun uzmanı çevirmen işe atanır. Proje ekibinin kontrolünde tercüme sonlanır ve gerekli son düzenlemeler ve onaylarla sizlere ulaştırılır. Tercüme aşamaları ve fiyatlar için proje ekibimizle bağlantıya geçiniz.

İspanyolca Simultane Tercüman ve Ekipman Hizmeti

İspanyolca büromuzun yoğun çalıştığı ve deneyiminin yüksek olduğu dillerden bir tanesidir. İspanyolca dilinde ekibimiz simultane tercüman kadromuzla bir çok alanda sizlere destek vermeye devam ediyor. Eğitimden sanata, medikalden tıbbi bilimlere, mühendislikten gıdaya vb. bir çok alanda yanınızdayız. Çeviri ofisimiz simultane için gerekli ekipman ve kurulumu için teknik eleman hizmeti de vermektedir. Hem ekipman hem de teknisyen istekleri ve tercüman talebi için 7/24 yanınızdayız.

İspanyolca Çevirilerde İndirimlerimiz

İspanyolca tercüme de diğer dillerde olduğu gibi eğitime ve eğitmenlere yardımcı oluyoruz. Özel indirimlerle eğitimin yanındayız. Bu alanın dışında firmalarımıza özel indirimlerimiz mevcuttur. Yıllık çeviri anlaşması indirimi Proje bazlı tercüme anlaşması indirimi 50 sayfa ve üzeri çeviri anlaşması indirimi Yazılı tercüme dışında uzun soluklu simultane ve sözlü çalışmalarda özel indirimler. Firma ve şirketlerimize sağlanmaktadır. Proje ekibimizle irtibata geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.