Romence Tercüme

Romanya ülkemiz ile çok yakın ilişkileri olan bir ülkedir. Bu yakın ilişkiler iş adamlarının ilgisi ile ticaret dönüşmüş ve Romence tercüme ihtiyaçları hem Türkçe’ye hem de Romence yönünde giderek artmıştır. Tercüme ofisimiz Romence anadilde tercümanlar ile çalışarak sayısız referansı ile hizmetinizdedir. Tercüme büromuz Romanya Konsolosluğu isteklerine göre tercüme hizmeti vererek firma, ve şahısların tüm bu dildeki çeviri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Romence Yeminli Tercüme Onayı

Romence Türkçe veya Türkçe Romence eğer evraklarınızın yeminli tercümesine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Yeminli tercüme için öncelikle çeviri yapılması gerekir. Bu evrakın hangi yöne çevrildiği önem taşımaksızın tercüme edilen evrak çevirisini yapan yeminli tercümanca imzalanır. Sonrasında imza aşamasından sonra yeminli tercüme bürosu kaşeleri evraka ilave edilir. Bu evraka dili Romence olduğu için Romence yeminli tercüme deriz. Yeminli tercümeyi ülkemizdeki bazı kurumlar talep etmektedir.

Romence Evraklara Noter Onayı ve Ödenecek Ücret

Romence tercüme yaptırdınız evraklarınızı vereceğiniz kurum sizden noter onaylı çeviri istedi. Bu durumda tercümeler tamamlandıktan sonra tercüme bürosu olarak sizin için evrakları notere hazırlayıp noter tutarı alırız. Aldığımız noter fiyatını tarafınıza bildirerek gerekli işlemi yaparız. Biz bu işleme noter onaylı Romence tercüme diyoruz. Noter onayı sayfa başı, kelime sayısı ve satır sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Bu konuda evrakların noterde tutarlarını proje ekibimiz veya "noter onaylı tercüme" sayfamızdan takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Romanya İçin Apostil Alınması

Romence tercümeler eğer yurt dışında kullanılacaksa onlara apostil almanız zorunludur. Apostilde önemli olan evrakı vereceğiniz kurumun evrakı hangi onaylarla istediği meselesidir. Eğer apostilli isteniyorsa evrak tercüme ve noter onayı sonrası kaymakamlık ve valilikten Romanya için apostil alınarak sizlere tarafımızca teslim edilir. Apostil ücretsiz bir işlemdir. Bizlerden talep edilirse işlem ücreti alınmaktadır.

Tercümeli Evraklara Romanya Konsolosluğu Onayı

Çeviride son onay olan konsolosluk onayında Romanya Konsolosluğu ile iş birliği içinde çalışan firmamız sizlere konsolosluğun istediği formatta çeviriler sunarak yardımcı olmaktadır. Tercümelerimiz yeminli, noterli sonrasında apostilli yapılarak sizlere iletilir ve sizlerde bireysel olarak evraklarınıza konsolosluğa giderek onay alabilirsiniz. Yada konsolosluk onayı için ofisimizdeki danışmanlarımızdan da bilgi alarak işlem yaptırabilirsiniz. Konsolosluk onayları ücretli olup evraklarınıza göre fiyat belirlenmektedir.

Romence İngilizce Tercüme Talepleri

Tercüme büromuz bir çok alanda çeviri hizmeti vermektedir. Bu alanlardan örnek vermek gerekirse;

 • Medikal
 • Tıp
 • Teknik
 • Mühendislik
 • Hukuk
 • Resmi evrak vb. bir çok konuda çeviri hizmeti sunmaktayız. Durum böyle olunca tercüme isteği Romence'den Türkçe dışındaki dillere de gelebilmektedir. Romence İngilizce - İngilizce Romence bu isteklerin en yoğun olduğu dil çiftleridir. Bu bakımdan tercüme bürosu olarak sizlere çapraz çeviri dediğimiz bu alanda da hizmet sağlamaktayız.

Romence Tercüme Aşaması ve Fiyatlandırması

Romence dilinde yoğun şekilde çalışan ofisimiz online tercüme ağı ile sizlere hızlıca teklif vermektedir. Web sitemiz üzerinden hızlı teklif alarak tercümenizi başlatabilir ödeme sonrası sistemin verdiği tarihe göre çeviri mail, sistem üzerinden veya kargo olarak tarafınıza iletilir. Sitemiz üzerinden teklif alırken bir çok talepte bulunabilirsiniz.

 1. Tercümem onaylı olsun
 2. Kargo yapılsın
 3. Özel isteklerinizi belirtebilirsiniz.
 4. Çeviride revize yaptırabilirsiniz.
 5. Ayrıca teslim süresi için talepte bulunabilirsiniz. Bir çok hizmet sizi bu sistem üzerinde bekliyor olacak. Ayrıca tercüme büromuzdan geleneksel yöntemlerle de teklif alabilir mail veya telefon üzerinden tercümenizi yaptırabilirsiniz. Online Romence tercüme ücretini sistem size verdikten sonra Kredi kartı, EFT, Havale ile ödeme yaparak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Romence Simultane ve Sözlü Tercüman

Romence dilinde ofisimizden tercüman hizmeti de alabilirsiniz. Romanya Konsolosluğu işlemlerinde hizmet veren tercümanlarımızın yanında resmi çevirmenlik dediğimiz;

 • Noter
 • Tapu
 • Sağlık kurulu
 • Nikah
 • Ehliyet
 • Adliye
 • Hastane gibi yerlerde tercümanlık hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında yine sözlü tercüme dediğimiz toplantı ve görüşmelere Romence çevirmen sağlamaktayız. Aynı zamanda profesyonel tercümanlık hizmeti olan simultane tercüme hizmeti de vermekteyiz. Simultane tercüman, teknisyen ve ekipman hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Simultane ve sözlü çeviri işlemleri için Romence tercüman fiyatlarını ofisimizden öğrenebileceğiniz gibi sözlü tercüme sayfamızı da ziyaret ederek sözlü Romence tercüman ücreti nasıl belirlenir bu konuda bilgi alabilirsiniz.
Romanya Konsolosluğu onaylı tercüme bürosu olarak sizlere tüm evrak ve belgelerinizde Romence Türkçe ve Türkçe Romence yönünde çeviri desteği sunuyoruz. 0212 2175541
www.imgetercume.com
Romence Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.