Romence Tercüme

Romence Tercüme

Romanya ülkemiz ile çok yakın ilişkileri olan bir ülkedir. Bu yakın ilişkiler iş adamlarının ilgisi ile ticaret dönüşmüş ve Romence tercüme ihtiyaçları hem Türkçe’ye hem de Romence yönünde giderek artmıştır. Tercüme ofisimiz Romence anadilde tercümanlar ile çalışarak sayısız referansı ile hizmetinizdedir. Yeminli veya noterli Romence çeviri ihtiyaçlarınız için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Romence Tercüme Aşaması ve Fiyatlandırması

Romence tercümede müşterilerimiz bizlerden çeviri talebinde bulunurlar. Normalde eski yöntem ile mail ve telefon trafiği ile zaman kaybı yaşayarak Romence tercüme için müşterilerimiz teklif alırken artık sitemizi online Romence tercüme sistemine taşıyarak müşterilerimiz 1 dakika içinde sitemizden teklif alabiliyor ve ödeme sonrası tercüme çalışmasına başlatabiliyorlar. Peki bu işlem nasıl oluyor derseniz?

 • Sitemize giriyorsunuz
 • Dosya yükle ve metin gir sekmelerinden çevirisini istediğiniz evrakları yüklüyorsunuz.
 • Kaynak ve hedef dili belirtiyorsunuz.
 • Uzmanlık seçimi yapıyorsunuz.
 • Onay durumu (yeminli tercüman imzalı, noterli ve apostilli) seçimlerini yapıyorsunuz.
 • Kargo ve özel isteklerinizi belirtiyorsunuz. Ardından sistem size tercüme tutarını hesaplayarak ödeme seçeneğini açıyor. EFT, Havale ve kredi kartı ile tercüme ödemesi yaparak çevirinizi saat fark etmeksizin başlatabiliyorsunuz.

Romence Türkçe Yeminli Tercümeye İhtiyacım Var

Romence Türkçe veya Türkçe Romence eğer evraklarınızın yeminli tercümesine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Belgeleriniz noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilerek sizlere ıslak imzalı ve tercüme bürosu kaşelerimizle teslim edilmesine Romence yeminli tercüme deriz.

Romence Evraklara Noter Onayı ve Ödenecek Ücret

Romence tercüme yaptırdınız evraklarınızı vereceğiniz kurum sizden noter onaylı çeviri istedi. Bu durumda tercümeler tamamlandıktan sonra tercüme bürosu olarak sizin için evrakları notere hazırlayıp noter tutarı alırız. Aldığımız noter fiyatını tarafınıza bildirerek gerekli işlemi yaparız. Biz bu işleme noter onaylı Romence tercüme diyoruz. Noter onayı sayfa başı, kelime sayısı ve satır sayısına göre fiyatlandırılmaktadır.

Romanya İçin Apostil Alınması

Romence tercümeler eğer yurt dışında kullanılacaksa onlara apostil almanız zorunludur. Apostilde önemli olan evrakı vereceğiniz kurumun evrakı hangi onaylarla istediği meselesidir. Eğer apostilli isteniyorsa evrak tercüme ve noter onayı sonrası kaymakamlık ve valilikten Romanya için apostil alınarak sizlere tarafımızca teslim edilir. Apostil ücretsiz bir işlemdir. Bizlerden talep edilirse işlem ücreti alınmaktadır.

Tercümeli Evraklara Romanya Konsolosluğu Onayı

Çeviride son onay olan konsolosluk onayında Romanya Konsolosluğu ile iş birliği içinde çalışan firmamız sizlere konsolosluğun istediği formatta çeviriler sunarak yardımcı olmaktadır. Tercümelerimiz yeminli, noterli sonrasında apostilli yapılarak sizlere iletilir ve sizlerde bireysel olarak evraklarınıza konsolosluğa giderek onay alabilirsiniz. Konsolosluk onayları ücretli olup evraklarınıza göre fiyat belirlenmektedir.

Romence Dilinde Verdiğimiz Hizmetler

Romence tercümede bir çok alanda sizlere hizmet sağlamaktayız. Belli başlı örnek olması açısından birkaç tanesini belirtmek istiyoruz.

 • Medikal
 • Tıp
 • Teknik
 • Mühendislik
 • Hukuk
 • Resmi evrak vb. bir çok alanda ofisimizden tercüme talebinde bulunabilirsiniz.

Romence İngilizce Tercüme İstekleri

Çapraz tercüme dediğimiz Romence İngilizce veya İngilizce Romence tercümede iddialıyız. En yoğun çalıştığımız alanlardan biri olan bu dil çiftinde sizlere de deneyimli ekibimizle destek olmak istiyoruz.

Romence Simultane ve Sözlü Tercüman Hizmeti

Romence dilinde profesyonel tercüme dediğimiz simultane tercüme konusunda ofisimiz sizlere şu imkanları sağlamaktadır. Toplantı ve konferanslarınıza deneyimli;

 1. Romence simultane tercüman
 2. Teknisyen
 3. Ekipman

Şirketimizce sağlanmaktadır. Ayrıca Romence sözlü tercüman hizmeti konusunda da

 • Notere
 • Tapuya
 • Adliyeye
 • Hastaneye
 • Nikaha
 • Bilirkişi işlerine veya özel görüşme toplantılara ister noter yemin zapıtlı isterseniz de adli yemin zabıtlı tercüman hizmeti tarafımızca verilmektedir. Tercüman isteklerinizde ücretlendirme firmamızca şu bilgiler ışığında yapılmaktadır.
 1. Tercüme türü konusu (medikal – ticari)
 2. Tercüme süresi (1 saat – yarım gün – tam gün – bir hafta)
 3. Tercüme yeri mekanı (İstanbul – şehir dışı – yurt dışı)

gibi bazı kriterler ışığında belli bir fiyatlandırma ortaya çıkar. Simultane ve sözlü çalışmalarınızda çevirmen istekleri için bizimle iletişime geçerek hem tercüman rezervesi sağlayabilir hem de ücretlerimiz hakkında net bilgilere ulaşabilirsiniz.

Romence belge ve evrak tercümeleriniz için online olarak yeminli,noterli ve apostilli çevirilerimizle hizmetinizdeyiz. Online tercüme hizmetini 24 saat alabilirsiniz. Sitemize Romence veya Romence tercüme olacak evrakı yükleyin fiyat alın ödeme sonrası tercümeniz başlasın.
www.imgetercume.com
Romence Tercüme/
4 5
İmge Tercüme