Online Sipariş Oluştur →

Romanya ülkemiz ile çok yakın ilişkileri olan bir ülkedir. Bu yakın ilişkiler iş adamlarının ilgisi ile ticaret dönüşmüş ve Romence tercüme ihtiyaçları hem Türkçe’ye hem de Romence yönünde giderek artmıştır. Tercüme ofisimiz Romence anadilde tercümanlar ile çalışarak sayısız referansı ile hizmetinizdedir. Yeminli veya noterli Romence çeviri ihtiyaçlarınız için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Romence Tercüme Aşaması ve Fiyatlandırması

Romence tercüme talebi müşterimizden geldiğinde bizler şu aşamalardan geçirerek işlemi sonlandırırız. Tercüme geldiğinde ilk olarak;

 1. Romence tercümenin konusuna bakılır (medikal, hukuki)
 2. Romence tercümenin içeriği yoğunluğuna bakılır (bin karakter – 180 kelime)
 3. Romence tercümenin teslim süresine bakılır (acil – standart teslim)
 4. Romence tercümenin yeminli ve noterli istenmesi

gibi kriterler ışığında çalışmalar yapılır. Bu bilgiler dahilince fiyatlandırma çıktıktan sonra müşteri onayına sunulur. Müşteri sonrası iş ilgili tercümana atanarak çalışmaya başlanır. Tercüman müşteri notu varsa dikkate alarak işlemi tamamlar ve ardından editör kontrolü sonrası resmi onay gerekli ise bu işlemler tamamlanır. Sonrasında ise tercüme ücretsiz kargo ile teslim edilir.

Romence Hizmetlerimiz

Romence noterli, yeminli, sözlü, ardıl, simultane, medikal, tıbbi, hukuki, ticari, edebi, pasaport, yerelleştirme, diploma, sözleşme, teknik, şartname, akademik, tez-ödev, makale, tıbbi makale ve hasta bilgi föyleri tercümeleri gibi çeviriler Romence diline veya Romence dilinden tarafımızca tercüme edilir. Listede olmayanlar için proje sorumlularımızdan bilgi alabilirsiniz.

Romence Tercüme Fiyatlandırması ve İndirimler

Romence çeviride eğitime desteklerimiz devam ediyor. Bunun dışında çeviri büromuz firmalara yıllık çeviri indirimi, proje bazlı çeviri indirimi ve 50 sayfa üzeri işlerde indirim sağlamaktadır. Romence tercüme veya çeviri ihtiyaçlarınızda proje ekibimizle bağlantıya geçerek hem indirim hem fiyatlandırma ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Romence Yeminli Tercüme Hizmeti

Romence dilinde çeviri firmamız yeminli hizmet vererek binlerce müşteriye ulaşmış ve takdir kazanmıştır. Romence’de ticari, teknik, finans, hukuk, tıp, eğitim, akademik, medikal ve mühendislik vb. bir çok alanda hizmet veriyoruz. Romence dilince yeminli, noterli veya apostilli ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tercümeler tamamlandıktan sonra ücretsiz kargomuzla sizlere teslim sağlanır.

Romence Sözlü Tercüme

Romence yazılı çeviri dışında sözlü tercüme ve tercüman hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. Yaptığımız sözlü çevirilerde en fazla talep görenler şunlardır.

 • Notere ve adliyeye Romence çevirmen
 • Hastane ve tapu işlerine Romence tercüman
 • Bilirkişi işleri ve özel toplantılara Romence tercüman
 • Özel görüşmeler ve yabancı konuk ağırlamaya
 • Romence çevirmen Refakat işleri ve telefon görüşmelerine
 • Romence tercüman Fabrika ziyareti ve makine kurulumlarına
 • Romence tercüman davet, balo, açılışlara
 • Romence çevirmen basın toplantısı ve danışmanlık işlerine Romence çevirmen

vb. bir çok alanda Romence tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz. Sözlü alanda talepleriniz ve fiyat istekleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Romence’de Çapraz Tercüme

Romence dilinden Türkçe’ye veya tam tersi yönde tercüme hizmetlerimizin yanında dünya çapında hizmet verdiğimiz için Romence’de çapraz tercüme talepleri de bir hayli olmaktadır. Örnek olarak Romence – Bulgarca, Romence – İtalyanca, Romence – İngilizce, Romence – Fransızca, Romence – Almanca, Romence – Rusça, Romence – Portekizce, Romence – İspanyolca, Romence -Korece, Romence – Arapça, Romence – Yunanca, Romence – Azerice, Romence – Fince, Romence – Sırpça, Romence -Makedonca, Romence – Farsça, Romence – Boşnakça, Romence – Gürcüce, Romence – Çince vb. 120 dil ve lehçe’de verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Romence Simultane Çeviri ve Ekipman Desteği

Romence dilinde ofisimiz müşteri talepleri doğrultusunda simultane dede hizmet vermeye devam ediyor. Bizi diğer tercüme ofislerinden ayıran şey simultane ekipmanımızın olması ve bu sayede uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmamızdır. Simultane çeviride ticari, ekonomi, finans, çevre, spor, makine, sigorta, teknik, hukuki, otomotiv, inşaat ve tıp vb. bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Simultane çeviride tercüman dışında asıl konu ekipman desteği verebilmektir. Kadromuzda bulunan teknisyenlerle simultane sistem, simultane kulaklık, simultane ses sistemi, simultane kabin, el telsizi, yaka telsizi, kürsü, dvdplayer+arşiv ve Nevigator hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır.

Romence Tercüman ve Çevirmen Ücretleri

Romence yazılı tercüme dışında gerek simultane veya sözlü işleriniz toplantılarınız için tercüman talebinde bulunduğunuzda fiyatlandırma için şu bilgilerden referans alırız.

 1. Tercüme edilecek diller (Türkçe – Arapça)
 2. Tercüme türü konusu (medikal – ticari)
 3. Tercüme süresi (1 saat – yarım gün – tam gün – bir hafta)
 4. Tercüme yeri mekanı (İstanbul – şehir dışı – yurt dışı)

gibi bazı kriterler ışığında belli bir fiyatlandırma ortaya çıkar. Simultane ve sözlü çalışmalarınızda çevirmen istekleri için bizimle iletişime geçerek hem tercüman rezervesi sağlayabilir hem de ücretlerimiz hakkında net bilgilere ulaşabilirsiniz.