Online Tercüme

Çağı yakalamak terimi özellikle tercüme sektöründe olan firmalar için online tercüme ile doğru orantılı bir söz durumuna geldi. Artık bizler için siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti nasıl ulaştırırız telaşı ön plana çıktı. Bu telaş yenilikleri, yeniliklerde kalite ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkardı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan tercüme büromuz yaptığı ARGE çalışmaları ile sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için son olarak yazılım ve geliştirme ekibi ile online tercüme veya çeviriyi ayağınıza getirdi. Sloganımız: “Evinizden İş Yerinizden Çıkmadan Tek Tıkla Tercüme Ayağınıza Gelsin

Online Tercüme Hizmetini Nasıl Alacağım?

Eskiden tercüme desteği almak için yaptıklarınızı tamamen unutun. Elinizde internete erişebileceğiniz bir cihaz var ise artık sizlerde online tercüme bürosu üzerinden hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gerekenler;

 • Sitemize giriyorsunuz.
 • Online sipariş sekmesini tıklayıp artık tercüme hizmeti almak için hazırsınız.
 • Dosyanızı yükleyin veya metin gir bölümünden çevrilmesini istediğiniz paragrafı ekleyin.
 • Mevcut dil ve sonrasında çeviri istediğiniz dili belirtin.
 • 3. Aşamada uzmanlık belirtin (tıp, teknik, medikal)
 • 4. Aşamada evraklarınıza onay isteyip istemediğinizi belirtin.
 • Onaylarımız;
 • 1-Yeminli tercüman imzalı tercüme
 • 2-Noter tasdikli
 • 3-Apostil onaylı
 • Kargo isteğinizi belirtin. (hızlı kargo veya standart teslim)
 • Son olarak ta tercüme için notlarınızı belirtin ve teklifi aldıktan sonra ödeme aşamasına geçiniz.
 • EFT, Havale veya Kredi Kartı ile ödeme yaparak tercümeniz belirtilen zaman diliminde elinizde olsun.

Tercüme’de Online Ödeme Güvenli Mi?

Türkiye’nin en güvenilir firması ile çalışarak ödeme yaparken tamamen güvenlik duvarı ile sizlere destek vermekteyiz. Online tercüme ödemesi yaptığınız sistemimiz Türkiye’nin sayılı kurumlarının kullandığı ödeme sistemidir. (Bankalar – Hastaneler – Online alış veriş siteleri vb.)

Online Tercüme’nin Avantajları Nelerdir?

Online tercümenin bir çok avantajı mevcuttur. İlk olarak;

 1. Mail yükünden kurtulursunuz.
 2. Telefon trafiği olmaz.
 3. Zaman kaybı yaşamazsınız.
 4. Bir tercüme ofisine evrak götürüp çevirtmek durumunda kalmazsınız.
 5. Online olarak profesyonel çeviri desteği alırsınız.
 6. Tercümede yeminli veya noter ya da apostil gibi onaylarla uğraşmazsınız. Hepsi ofisimizce sizlerin adına yapılır.
 7. Zamandan tasarruf yaparak çeviriniz hızlıca başlar ve evrakınızı teslim alırsınız.

Online Tercümeyi Kimler Kullanıyor?

Online olarak ofisimizden ilk başladığımızda genelde evrak ve diploma tarzı belgelerin çevirileri çok talep görürken şu anda ülkemizin sayılı kurumları, holdingler, üniversiteler, hastaneler, yurt dışından bir çok kurum ve kuruluş online hizmetimizi kullanarak online referanslarımıza her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Son söz olarak gelecek zamanla yarışıyorsa bizde sizin en değerliniz zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak kaliteli tercüme hizmetini bir tık ötenize getirdik. Bir tıkla sitemizi ziyaret edin 30 saniye içinde teklif alın ödeme yaparak online çeviri keyfini yaşayın.

Online Tercüme İle Gece Hizmet Alabilir Miyim?

İmge Tercüme Bürosu Türkiye’de her zaman ilkleri yapmış bir çeviri merkezidir. İlk defa geçe nöbetçi tercüman sistemi ile işe başlayan ofisimiz ardından online sipariş sistemi ile Türkiye’yi tercüme alanında tanıştırdı. Son olarak bu sistemi 24 saat çalışan bir tercüme ekibi ile birleştirerek sizler dilediğiniz saate tercüme talebinde bulunarak bizlere gönderdiğiniz evrak veya belgeler çeviri için online tercümanlar ile paylaşılarak tercümenize start verilir. Size gerekli olan zaman diliminde teslim için hızlıca harekete geçilir. Online tercüme hizmeti ister evrak, ister belge, ister yeminli, ister noterli veya apostilli olsun tüm bu hizmetler ofisimizden alınır.

Online çeviri hizmeti için sitemize girerek 24 saat EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak diploma, pasaport, transkript, vekaletname, doğum belgesi vb. tüm evrak ve dökumanlarınızı hızlıca tercüme ettirebilirsiniz.
www.imgetercume.com
Online Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.