Anamnez Tercüme

Anemnez yani hasta öyküsü tercüme. Doktorun hastanın hastalık sürecini anlamak için sorduğu sorulara aldığı cevaplar bütününe denir. Anamnez tercümelerinde ülkemizin sağlık kuruluşlarına hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Anamnez Çevirisi

Kadromuzda bulunan uzman arkadaşlarla hasta öyküsü çeviri veya diğer ismi ile anamnez çeviri hizmeti vermeye devam ediyoruz. 120 dilde destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anamnez çevirilerinde İstanbul’da bir çok devlet, üniversite ve özel hastaneye hizmet verdik. Sayısız referansımızla kaliteli tercümelerimizle bu alanda önde gelen kuruluşlar arasında yer almaya devam ediyoruz.

Anamnez Çeviri Fiyatlarımız

Anamnez tercümesinin kaynak ve hedef dilleri nelerdir. Anamnez tercümesinin konusu Anamnez raporu çevrisinin çevrilecek karakter sayısı Anamnez tercümesinin müşteri tarafından istenen teslim süresi (acil – standart teslim) Anamnez çevirisi için resmi onay istenmesi gibi faktörlere bakılarak tercüme fiyatı verilir. Çeviri büromuz başta İstanbul olmak üzere tıp üzerine yeminli ve deneyimli tercüman kadrosu ile Bursa, İzmir, Ankara, Adana, Samsun, Trabzon, Konya, Antalya, Rize, Erzurum, Van, Antep, Diyarbakır ve Mardin gibi illerimizde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Anamnez veya hasta öyküsü tercümelerinde yeminli tercüme desteği bizden.
www.imgetercume.com
Anamnez Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.