Ankara Tercüme Bürosu

Ankara ülkemizin başkenti. Siyasetin ve ekonominin şekillendiği merkezdir. Bir çok büyük firmayı kurum kuruluşu bünyesinde bulunduran Ankara'da bizlerde tercüme hizmeti vermekteyiz. Ankara'nın 25 ilçesinin tümünde internete erişebilme şansınız varsa evinizden ofisinizden çıkmadan tek tıkla tercüme desteğimizle yanınızdayız. Ankara tercüme bürosu olarak bu adresi tıklıyorsunuz ardından da online tercümenin keyfini yaşıyorsunuz.

Ankara’da Online Tercüme Hizmetini Nasıl Alacaksınız?

 • Sitemize girerek elinizdeki dokümanı yükleyerek veya sitemizdeki online sekmeden metin gir bölümüne metin ekleyerek.
 • Metin veya dosya sonrası kaynak ve hedef dil belirleyin.
 • Uzmanlık alanını seçin (medikal-hukuk-ticari-finans-tıp- belge)
 • Sonrasında onay isteyip istemediğinizi belirtin. (Yeminli-Noter onaylı – Apostilli)
 • Ardından kelime sayımı yaptırarak ödeme sayfasındaki tutarı ödeyerek hızlıca çeviri hizmeti satın alabilirsiniz. (EFT-Havale-Kredi Kartı)

Tercüme Size Nasıl Ulaşacak?

İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy merkezli ofisimizden hizmet aldığınızda eğer tercümeniz;

 1. Yeminli
 2. Noter Onaylı
 3. Apostil tasdikli

Değilse mail ile veya sistemimizden hemen indirerek kullanabilirsiniz. Tercüme için onay talep etmiş iseniz şu aşamalarla tercüme tarafınıza ulaşır.

 • Yeminli tercüme: Gönderdiğiniz evrak tercüme aşamalarından geçtikten sonra İmge Tercüme ve tercümanın kaşe ve imzaları metne eklenir ve ıslak imzalı olarak 1 iş gününde tarafınıza kargo ile ulaştırırılır.
 • Noter onaylı tercüme: Eğer tercümesini istediğiniz belge vereceğiniz kurum tarafından yeminli tercümenin yanı sıra noter tasdikli isteniyorsa evraklarınız noterde (sayfa başı en düşük 90 TL olarak) ücretlendirilerek noter onayı alınır ve kargo ile 1 iş gününde tarafınıza ulaşır.
 • Apostil tasdiki: Çeviriler eğer yurt dışında kullanılacaksa ofisimiz sizin için ilgili ülke için valilik veya kaymakamlıktan apostil onayı evraklarınıza alır. Belgeleriniz yine 1 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir.

Ankara’da Uygun Fiyatlarla Online Tercüme

Ankara'da hizmet veren ofisimizin farkı sizlere 24 saat kesintisiz destek vermesidir. Ofisimizden hizmet almak için cep, bilgisayar, tablet gibi araçlardan internete bağlanmanız yeterli olacaktır. Hem hızlı hem kaliteli hemde uygun fiyatlı tercümeler için Ankara ofisimize başvurabilirsiniz.

Ankara'da online olarak evrak, belge ve dokümanlarda yeminli ve noter tasdikli tercüme desteği.
www.imgetercume.com
Ankara Tercüme Bürosu/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.