Apostil Tasdikli Tercüme

Apostil Tasdikli Tercüme

Apostil: Bir tercümenin yurt dışında geçerlilik kazanması için noter onayından sonra kişinin bulunduğu kaymakamlık veya valilikten tercüme belgesine aldığı onaydır. Apostil tasdikli tercüme de büromuz İstanbul’da sizlerin adına apostil alarak işlerinizde bir adım önde olmanızı sağlamaya devam ediyor.

Apostil Onayı ve Çevirisi

Bazen yurt dışından da Türkiye’de kullanılması için apostilli evraklar gelir. Onlarında tercümeleri ve sonrasında noter onayları tarafımızca yapılmaktadır. Apostil onaylı çeviri hizmetimiz haftanın beş günü devam etmektedir. Mesai saatleri içinde bizimle bağlantıya geçerek apostil hizmeti ve desteği alabilirsiniz.

İstanbul'da Apostil Çeviri Hizmetlerimiz

İstanbul dünyanın sayılı metropolerinden biri. Bu bağlamda bir çok vatandaşımız veya müşterimizin şehrimizin farklı noktalarında apostilli tercümeye ihtiyaçları olmaktadır. Müşterilerimize daha iyi hizmet için apostil onayını ilçelerimize indirgedik.

 1. Adalar
 2. Arnavutköy
 3. Ataşehir
 4. Avcılar
 5. Bağçılar
 6. Bahçelievler
 7. Bakırköy
 8. Beşiktaş
 9. Esenyurt
 10. Fatih
 11. Kadıköy
 12. Taksim
 13. Sarıyer
 14. Ümraniye
 15. Zeytinburnu

gibi ilçelerde çeviri ofisimiz yeminli tercümanlarımız ve ekibimizle apostil çeviri hizmeti sunmaya devam ediyor.

Apostilli Tercüme ve İşlem Aşaması

Tercüme ofisimiz yurt dışında kullanacağınız resmi evrak, belge doküman vs. ne olursa olsun her türlü evrakta 160 dilde hizmetinizde. Firmamız noter işlemleri ve apostil onaylarında bünyesinde bulundurduğu yardımcı elemanlarla hızlı bir hizmet sunar. İşlerin hızlı ilerlemesi için apostil onayları ve noter işlemleri tarafımızca takip edilerek evraklar sizlere teslim edilir. İster yurt dışından gelen belgeler için isterseniz de yurt dışına çıkacak evraklar için apostil hizmeti tarafımızca sağlanır.

Apostil’de Çeviri Dillerimiz

İstanbul’un en köklü firması olan İmge Tercüme Bürosu 120 dilde apostil çeviri hizmeti sunmaktadır. Dillerimizden birkaç örnek vererek sizleri bilgilendirelim istedik.

 • İngilizce
 • Almanca
 • Arapça
 • Rusça
 • Fransızca
 • Bulgarca

gibi dillerde hizmet veriyoruz. Müşteri temsilcilerimiz istediğiniz dillerde apostil gereken tercüme işlemleri için yanınızda.

Tercümeli evraklarınıza apostil mi gerekiyor noter, kaymakamlık ve valilik onayları da tarafımızca alınmaktadır.
www.imgetercume.com
Apostil Tasdikli Tercüme/
4 5
İmge Tercüme