Arnavutça Tercüme

Arnavutuk ülkemiz için önemli ülkeler sıralamasında en önde gelenler arasında yer alır. Hem geçmişimiz hem Osmanlı Devleti'nin bağları halen bu topraklarda bize dair izler, yaşayan ve Türkçe konuşan insanların fazlalığı ile Arnavutça tercüme bizim için geçmişten günümüze hep önemli olmuştur. Arnavutlarla Osmanlı’dan bu tarafa olan dostluğumuz bu gün hala devam etmektedir. Arnavutça dilinde mevcut kadromuzda bulunan anadilde çevirmenlerle sizlere yeminli Arnavutça çeviri hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Arnavutça Yeminli Çeviri

Arnavutça çeviri alanında büromuz tüm yemin ve gereken onaylarda sizlere destek olmaktadır. Yeminli onayı anlatmadan önce size hizmet verdiğimiz çeviri alanlarından bir kaç örnek vermek istiyoruz.

 1. Teknik
 2. Akademik
 3. Medikal
 4. Tıp
 5. Makale
 6. Transkript
 7. Evrak
 8. Pasaport
 9. Hukuk gibi alanlar ve daha fazlası için Arnavutça yeminli çeviri hizmeti tarafımızdan alabilirsiniz. Yeminli çeviri istediğinizde sitemizde online platformumuzdan talep edebileceğiniz gibi aynı zamanda mail yolu ile de bize evrak konusunda talepte bulunarak Arnavutça çevirinizi yeminli tercümanımızın imzası ve ofis kaşemizle alarak kullanabilirsiniz.

Arnavutça Online Çeviri Ücretleri

Arnavutça dilinde ofisimiz sizlere bir çok alanda çeviri hizmeti sunmaktadır. Tercüme alanında hizmet almak istediğinizde sitemize girerek 30 saniyede tercüme ücretini öğrenmeniz mümkün. Sitemizde evrak yükle veya metin gir bölümünden gerekli seçimleri yaparak hızlıca dilediğiniz dilde çeviri desteği alabilirsiniz. Online olarak çeviri ücretini öğrenebileceğiniz gibi mail veya telefon ile de bağlantıya geçerek online Arnavutça çeviri ücreti yanında manuel yöntemlerle de tercüme için fiyat alabilirsiniz. Online çeviri ağımızın size kattığı avantaj mesai saatini ortadan kaldırdık sitemiz üzerinden tüm sorularınıza cevap alarak 24 saat ister yeminli, ister noterli veya diğer onayları içeren çeviri hizmeti almanız artık çok kolay.

Arnavutça Noter Onayı

Bu dilde verdiğimiz resmi hizmetlerden biri de noter onayıdır. Evrakın çeviri sonrası kurumlardan noter talebi gelmesi durumunda yapılacak işlem noter tasdikidir. Noter için yüklü dökümanlardan pasaport, diploma, nüfus kayıt örneği gibi bireysel evraklara kadar noter hizmeti verilir. Bir evrakın yeminli çevirmence tercümesi ardından tercüme bürosunun onayı ve noterin kaşesi ile tamamlanan sürece noter onaylı tercüme deriz. Noterde bilinmesi gereken konu evrak onayı ek ücrete tabidir.

Arnavutluk İçin Apostil

Noterden sonraki onay evrak bazında bu ülkeye apostil alınmasıdır. Apostil Avrupa ülkelerine kaymakamlıklarca verilir. Bu hizmeti de ofisimizden ister online ister mail veya telefon ile de talepte bulunarak alabilirsiniz.

Arnavutluk İçin Konsolosluk Tasdiki

Arnavutluk için bizler tercüme alanında bu ülkeye eğitime gidenler, vize başvurusu yapanlar, şirket işlemleri olanlar, ticari faaliyetler gibi benzeri durumlarda konsolosluk tasdikine ihtiyaç duyulur. Arnavutluk için tüm çeviri ve buradan onay süreçlerinde ofis olarak sizlere destek vermekteyiz. Takıldığınız yerler konusunda arayıp bilgi alabilirsiniz.

Arnavutça Çapraz Tercüme

Arnavutça dilinde bizler İngilizce Arnavutça veya Arnavutça İngilizce yönünde ülkemizde en fazla hizmet veren ofisiz. Bu anlamda sizlere dilediğiniz alan ve konuda destek vermekteyiz. Bu yönde veya farklı dillerde olan çeviri ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Arnavutça Tercüman

Arnavutça son yıllarda talebi bir hayli olan ancak yetişmiş tercüman anlamında sayının az olduğu dillerdendir. Bu eksiği ülkemizde doldurmaktan ve simultane ve sözlü yani ardıl tercüman kadromuzla sizlere destek olmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. Bir çok alanda yetişmiş ve uzman çevirmenlerimizle ticari, finans, inşaat, tekstil ve otomotiv vb. bir çok alanda simultane Arnavutça tercümanlarımız yanınızda. Tercüman desteği dışında ofisimiz teknik eleman ve ekipman hizmeti de vermektedir. Arnavutça dilinde tercüman talepleriniz için ister profesyonel işlerde ister devlet dairelerinde yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacaktır.

 • Noter
 • Tapu
 • Sağlık kurulu
 • Vatandaşlık görüşmesi
 • Adliye
 • Nikah vb. bir çok alanlarda sizlere destek olmaktayız. Tercüman istekleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Arnavutça Çevirilerde Özel İndirimler

Arnavutça tercümede şirket, firma ve holdinglere yıllık anlaşma indirimi Proje bazlı işlerde özel indirimler 100 sayfa ve üzeri işlerde indirimler Arnavutça içerikli tercüman taleplerine uzun bir çalışma ise indirimler Ayrıca eğitim amaçlı çalışmalara firmamız özel indirim sağlamaktadır. Ayrıntılı bilgiler için müşteri danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Arnavutça çeviriye olan hakimiyetimiz sayesinde sizlere dilediğiniz evrak, doküman için yeminli, noter onaylı ve apostilli olarak hizmet vermekteyiz. Online olarak bu dilde sitemizden dilediğiniz saatte hizmet alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Arnavutça Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.