Bekarlık Belgesi Tercüme

Bekarlık belgesi evlenecek kişilerden biri yabancı uyruklu ise bağlı bulunduğu konsolosluktan bekarlık belgesi alarak tercüme ve apostil işlemini gerçekleştirip ilgili makama teslim eder. Yeminli çeviri büromuz bekarlık belgesi tercümelerinde hizmetinizde.

Bekarlık Belgesi Çevirisi

Evlenmek isteyenlere her konuda destek veren büromuz evlilik evrakları içinde önemli bir yer tutan evliliği mani yoktur yazısını içeren bekarlık belgesi çevirilerinde de istediğiniz dilde sizlere destek vermektedir. Bekarlık belgesinde evlilik dairelerinin isteklerine göre;

 • Yeminli bekarlık belgesi
 • Noter onaylı
 • Apostilli

gibi onaylar tarafımızca alınarak evlendirme dairelerine sunmanız tarafımızca sağlanmaktadır. Bir çok dilde hizmet veren büromuzdan Türkiye'de en fazla talep dillere göre sizin iç,in bir derleme yaptık.

 1. Almanca
 2. İngilizce
 3. Rusça
 4. Türkmence
 5. Özbekçe
 6. Farsça
 7. Ukraynaca
 8. Çince
 9. Japonca
 10. Romence
 11. Bulgarca
 12. Çekçe
 13. Portekizce
 14. İspanyolca
 15. Azerice

gibi dillerde ülkemizde genelde evlilik yapılan ülkeleri de bu diller göstermektedir. Bu sayı uzayıp bu şekilde gitmektedir. Sizde ihtiyacınız olan dilde bizlerden bekarlık evrakları ile ilgili çeviri desteği alabilirisiniz.

Bekarlık Belgesi Tercüme Ücretleri

 • Tercüme ofisimiz bekarlık belgesi alanında bir çok tercüme deneyimine sahiptir. Hizmet yelpazemizde müşterilerimizin en çok merak ettiği fiyatlandırma kısmı ile ilgili biraz bilgi verelim istedik. Bekarlık belgesi tercümesi yapılacak, Dokümanın kaynak ve hedef dili
 • Bekarlık belgesi tercümesinin karakter yoğunluğu
 • Bekarlık belgesi çevirisinin istenen teslim zamanı
 • Bekarlık belgesi tercümesinin resmi onay durumu var mı yok mu

bunlara bakılarak tercüme ücreti ortaya çıkar. Net bilgi için evrakınızı bize ulaştırarak veya bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Yabancı biri ile evlenirken veya yurt dışında evlilik yapmak için gerekli belge olan bekarlık belgesi tercümesinde yanınızdayız.
www.imgetercume.com
Bekarlık Belgesi Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.