Çankırı Tercüme Bürosu

Bir tercüme bürosundan ne talep ediyorsanız hepsini bulabileceğiniz adrestesiniz. Çankırı ilimizde şahıs, kurum veya firmalara diledikleri tüm evrakların çevirisi konusunda hzmet vermekteyiz. Ülkemize online tercüme sistemini kazandıran İmge Tercüme Bürosu olarak sitemizden 24 saat dilediğiniz dilden dilediğiniz dile çeviri imkanı sizlerin ayağına kadar geldi. Sadece internete girerek sitemizi açmanız sonrası ister yeminli ister noterli ister apostilli ister konsolosluk onaylı, ister sistemden ister mail ile istersenizde kargo ile adresinize tercüme hizmeti alabilirsiniz. Çankırı tercüme bürosu olarak şehrimizde sizlere

 • Yeminli tercüme
 • Noterli tasdikli (sayfa başı notere ücret ödenir)
 • Apostilli onayı
 • Konsolosluk onayı

tercüme hizmeti sunmaktayız.

Çankırı’da Tercüme Hizmetini Nasıl Alacağım?

 1. Sitemize girerek online sipariş sekmesini tıklayın.
 2. Evrak belge veya metin gir bölümünden tercüme edilecek dosyaları sisteme gönderin
 3. Dil ve uzmanlık belirleyin.
 4. Tercümede resmi onay var mı belirtin. (yeminli, noter tasdikli, apostil onaylı)
 5. Kargo isteğinizi belirtin.
 6. EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yapın.

Çankırı’da Diploma Tercümesi Noter Onaylı

Çankırı tercüme bürosu olarak siz değerli müşterilerimize diploma tercüme hizmetinden diğer tüm resmi evraklara kadar çeviri hizmeti sunmaktayız. Diploma tercümesinde bizlerden yeminli, noter onaylı veya yurt dışı kullanımlarda apostilli olarak talepte bulunabilirsiniz. Çankırı çeviri ofisi olarak 24 saat hizmetinizdeyiz.

Çankırı'da Tercüme Elime Nasıl Ulaşacak?

İlimizde tercümeye ihtiyacınız olduğunda sadece yapmanız gereken sitemize girerek dilediğiniz hizmet türünü seçmek olacaktır. Çeviriniz sizlere;

 • Sistemdeki üyelik panelinizden
 • Mail ile
 • Kargo ile
 • Whatsapp üzerinden iletilecektir. 24 saat boyunca sitemizden hiç bir müşteri danışmanına ulaşmaya gerek kalmadan basitce çeviri hizmeti sizi bekliyor. Çankırı tercüme bürosu olarak sizlere daha kaliteli hizmet için yanınızdayız.
Çankırı'da tercüme ihtiyaçlarınız ofisimizce, yeminli tercüme, noter onaylı tercüme, apostil onaylı çeviri ve konsolosluk onaylı belge çevirisi olarak sizlere online tercüme sistemimizle hizmet sağlamaktayız.
www.imgetercume.com
Çankırı Tercüme Bürosu/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.