Danca Tercüme

Danca İskandinavca olarak da bilinir. Danca Kuzey Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılırken resmi dil olarak Danimarka ve Grönland'da kullanılmaktadır. Danca tercümede çeviri büromuz kadrosunda bulundurduğu yeminli ve Danimarka'da yetişmiş tercümanlarla hizmetinizde. Danimarkaca çeviri için yeminli veya noterli hizmet veren tek kurum olan tercüme büromuz 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Danca Çeviri

Danca dil olarak Cermen dil ailesi topluluğundandır. Bizim dilimiz Türkçe'ye uzak olsada ülke olarak ikili ilişkiler ve gelişen ticaret ağı ile tercümesine ihtiyaç duyulan diller arasında yer almaktadır. Ofisimiz bu dilde bir çok konuda siz değerli müşterilerine hizmet sağlarken bunlardan bir kaç örnek vermek istiyoruz.

 • Ticari
 • Yeminli
 • Hukuki
 • Mühendislik
 • Gıda ve medikal
 • Tıp gibi bir çok alanda yeminli Danca çeviri hizmetimizle yanınızdayız. Danca çeviride her türlü doküman ve belgelerinizin tercümesi için hızlı, kaliteli ve uygun fiyat tarifeleri ile hizmet vermekteyiz. Ofisimizin en önemli özelliği 24 saat zaman ve mekan sorunu olmadan sizlere bu dilde hizmet vermesidir. Online Danca çeviri sistemi sayesinde sitemize girdiğinizde 30 saniyede evrak veya metin elinizde ise sitemizden Danca çeviri ücretini öğrenebilmektesiniz. Bunun için yapmanız gereken;
 1. Danca tercüme sayfamızı ziyaret ediniz.
 2. Kaynak ve hedef dil uzmanlık seçimi yapınız.
 3. Varsa özel istek ve onay durumunu belirtiniz.
 4. Çıkan tutarı EFT, Havale ve Kredi kartı ile ödeyerek hızlıca tercüme çevirinizi başlatabilirsiniz.

Danca Yeminli Tercüme

Danca dilinde çeviri yaptırmak istediğinizde evrakı sunacağınız kurumun talebine göre bazı onay durumları olmaktadır. Onlardan biri olan Danca yeminli çeviri hizmeti de ofisimizce sizlere sağlanmaktadır. İster online sistem üzerinden satın alma yaparken dilerseniz mail veya telefon üzerinden de talepte bulunarak onaylı yeminli Danca çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Danca Evraklara Noter Onayı

Danca dilinde bir diğer onay devletin resmi kurumu olan noterliklerce yapılan onaydır. Ofisimiz Üsküdar 17. Noterliği ve Beyoğlu 3. noterliklerinde Danca çevirili evraklara noter tasdiki yaptırmaktadır. Bu onayda bilinmesi gereken konu evraklar için notere ek ücret ödenmesidir. Bu konuda detaylı bilgiyi "noter onaylı tercüme" sayfamıza bakarak öğrenebilirsiniz.

Danimarkaya Apostil

Danimarka ülkesinde eğer bir evrak kullanacaksanız bunu çeviri ve noter yaptırmanız gerekir. Sonrasında bu evraka kaymakamlık veya valilikten apostil alarak evrakı yurt dışında geçerli hale getirebilirsiniz. Bu konuda ofisimizden de destek alabilirsiniz.

Danimarka İçin Konsolosluk Onayı

Danimarka'ya genelde okumak için gidenlerden istenen bir diğer onayda bulunduğunuz ülke konsolosluğu veya elçiliğinden sizden istenen evraklara apostil alınması durumudur. Bu konuda da ofisimiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Proje ekibimizden bu alanda da bilgi alabilirsiniz.

Danca Tercüman

Danca dilinde 3 tercüman kadromuz şöyle oluşmaktadır.

 1. Danca tercüman
 2. Danca noter yeminli tercüman
 3. Danca adli yeminli tercüman. Bu tercüman kadromuz farklı alanlarda sizlere tercümanlık konusunda hizmet vermektedir. Noterde, tapuda, toplantılarda vb. bir çok konu ve alanda Türkçe Danca veya Danca Türkçe arası sözlü çeviri tarafımızca verilmektedir. Yine profesyonel tercüme dediğimiz simultane çeviri konusunda da Danca dilinde tercümanlık hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda ekipman ve teknisyen desteğimiz de mevcuttur.

Dança Çapraz Tercüme

Danca dilinde firmamız Danca İngilizce, İngilizce Danca konusunda da çeviri hizmeti vermektedir. Çapraz tercümede ülkemizin en yoğun çalışan çeviri bürosu olarak sizlere bu alanda da hizmet sağlamaktayız.

Danca Tercüme Ücretlendirmesi

Danca dilinde çeviri ücreti öğrenmek istediğinizde sayfamıza girerek 30 saniyede tercüme fiyatı alabilirsiniz. Sonrasında ödeme yaparak mesai farkı olmadan çevirinizi başlatabilirsiniz. Eğer internetten sipariş veremiyorsanız mail veya telefon ile iletişim kurarakta Danca çeviri ücreti konusunda proje ekibimiz sizlere hızlıca destek vermektedir. Yeminli tercüman kadromuz 24 saat yanınızda.

Cermen dillerinden olan Danca, Danimarka ve birçok kuzey ülkesinin resmi dillerinden olup ülkemizde yaygın kullanıma sahiptir. Danimarkaca dilinde ofisimizden yeminli, noterli ve uygun ücretli çeviri hizmeti alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Danca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.