Danca Tercüme

Danca Tercüme

Danca İskandinavca olarak da bilinir. Danca tercümede çeviri büromuz kadrosunda bulundurduğu yeminli ve Danimarka'da yetişmiş tercümanlarla hizmetinizde. İskandinavca tercüme için yeminli veya noterli hizmet veren tek kurum olan tercüme büromuz 7/24 hizmetinizde.

Danca Çeviri

Danca çeviri hizmeti verdiğimiz alanların bazıları şunlardır. Teknik

 • Ticari
 • Yeminli
 • Hukuki
 • Sözlü
 • Simultane
 • Mühendislik
 • Gıda ve medikal

gibi bir çok alanda yeminli Danca çeviri hizmetimizle yanınızdayız. Danca çeviride her türlü doküman ve belgelerinizin tercümesi için hızlı, kaliteli ve uygun fiyat tarifeleri ile yanınızdayız.

Danca Sözlü Çeviri ve Çevirmen Hizmetlerimiz

Danca notere, tapuya, hastaneye, adliyeye tercümanb. İskandinavca basın toplantılarına, davetlere, balolara çevirmen. Danimarkaca, iş toplantılarına, gezilere, refakat işlerine tercüman. Danca fabrika gezilerine, ziyaretlere, makine kurulumlarına çevirmen vb. aklınıza gelebilecek her alanda yeminli Danca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Danca'da sözlü çevirmen ihtiyaçlarınız için proje ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dança Çapraz Tercüme

Danca - İskandinavca veya Danimarkaca dilinde Türkçe'ye veya Türkçe'den bu dillere tercüme hizmetimizin yanında diğer dillerede çeviri desteği veriyoruz. Ör: Danca - İngilizce, İskandinavca - Fransızca, Danimarkaca - Almanca vb. 120 dil ve lehçede çeviri hizmetimiz vardır.

Danca Simultane Tercüme ve Çevirmen

Danca dilinde çeviri firmamız sadece yazılı ve sözlü alanda hizmet vermemektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çalışan büromuz Danca simultane tercüman, ekipman ve teknisyen alanında da hizmetinizde. İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bursa, Antalya ve İzmir gibi büyük illerimizin dışında tüm ülkemizde sizlerin yanınızdayız.

Danca Tercüme Ücretlendirmesi

Danca dilinde firmamız müşterilerimizden tercüme talebi geldikten sonra fiyat verirken şu kritelere bakarız.

 1. Danca dilinde tercümenin kaynak ve hedef dilleri
 2. Danca dilinde çevirinin konusu (medikal - hukuki)
 3. Danca tercümenin karakter bazlı sayısı
 4. Danca çevirinin resmi onaylanması

gibi belli başlı kriterleri dikkate alarak Danca çeviri için fiyat verilir. Ayrıntılı bilgi için info@imgetercume.com'a mail göndermeniz yeterli. Danca tercümede çeviri ofisimiz diğer dillerde olduğu gibi eğitim sektörüne özel indirimler sağlamaya devam ediyor. Danca çeviride; Yıllık projelerde firmamız sizlere sözleşme ile hizmet vermeye devam ediyor. Proje bazlı işlerde sizlere özel indirimlerimiz var. Danca tercümede sözlü ve simultane çalışmalarınızda da indirimlerimiz mevcuttur. İndirimlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi için proje ekibimiz 7/24 hizmetinizde.

Danca tercümenin İstanbul ve Türkiye'de tek noter yeminli çeviri adresin desiniz. Bu dilde Türkçeden Dancaya veya tam tersi yönde çeviri ihtiyaçlarınız için ofisimizden bilgi alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Danca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme