Diğer Diller

Türkiye gerek coğrafi konumu gerekse de dünya ile olan çok yönlü bağlantılarından ötürü ciddi bir potansiyele sahiptir. Bu bakımdan dünya ile sürekli iş birliği içinde olan firmalarımız başta olmak üzere ticaret odaları vb. kurum ve kuruluşlar dünyada ismini duymadığımız sayısız ülke ile bağlantı içindedirler. Bu sayede bir çok farklı toplum ve dil ile de tanışarak bu dilleri kullanmak sureti ile toplumlarla iş birliği ve ticaret yapmaktadırlar. Tam bu noktada dünyada geçerli olan ancak toplum olarak ticaretten veya seyahatten uzak olanların pek bilmedikleri dillerde de sizlere destek verdiğimizi belirtmek için bu makaleyi kaleme aldık. Ofisimizden 160 dilde yeminli çeviri, noter tasdikli tercüme ve apostil onaylı çeviri desteği alabilirsiniz. Yine istek gelmesi durumunda bir çok ülke için konsolosluk onayı da tarafımızca yapılmaktadır.

Paraguayca Tercüme

Konuşma alanı çok geniş olmasa da son dönemde talebi olan diller arasında yer almaktadır. Bu diller ilgili ofisimizden ister online sistemimizden sipariş verebilir isterseniz de mail yolu ile teklif alıp Paraguayca çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Çuvaşça Tercüme

Bu dil genelde ticaret odalarının veya bu bölgelerde iş yapmak isteyen iş adamlarının ihtiyaç duyduğu dildir. Ofisimizden Çuvaşça dilinde Türkçe yönüne ve Çuvaşça yönüne teklif alabilirsiniz.

Bretonca Tercüme

Tercüme büromuz sizlerin ihtiyacı olabilecek tüm dillerde sizlere destek vermektedir. Bretonca dilinde de yeminli ve noter tasdikli çeviri hizmetini ofisimizden alabilirsiniz.

Samogitçe Tercüme

Online sipariş sitemiz sayesinde 24 saat ilgili dilde tercüme büromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Aragonca Tercüme

Son yıllarda bu bölgeye yönelik yatırımlarla gündeme gelen Aragonca dilinde de sizlere destek vermekteyiz. Ofisimize ulaşarak veya internet üzerinden çeviri talebiniz olan evrakı yükleyerek fiyat alabilir ödeme sonrası tercüme hizmetini satın almış olursunuz.

Komorca Çeviri

Gençlerin yakın ilgisini çeken bu dilde zaman zaman siyasete zaman zamanda ticaret erbaplarına lazım olmaktadır. Bu noktada da ofisimiz sizlere destek vermektedir.

İskoçça Çeviri

Gençlerimizin eğitim amaçlı gittiği ülkelerden biri olan İskoçya son dönemde gözde ülkeler arasındadır. Eğitim için bu ülkeye gidenlerin ikili ilişkileri ve zamanla ticaret için yapılan girişimler dile ihtiyacı doğurmuştur. Ana dilde çevirmen ekibimizle sizlere yeminli ve noter tasdikli İskoçça tercüme hizmeti sunmaktayız.

Fijice Tercüme

Farklı diller arasında son yıllarda iş adamlarımızın çok duyduğu bir diğer dilde Fijice’dir. Bu dilde ülkemizde her iki yöne tercüme yapabilen tek tercüme bürosu olmaktan mutluluk duymaktayız.

Çamorro Tercüme

Özellikle son yıllarda internetin gelişmesi ile pazarlama sektörü her yere ulaşmaya çalışmaktadır. Nadir dillerden biri olan Çamorro çeviri ile birlikte bu bölgelere de satış imkanı bulunabilmektedir.

Aymaraca Tercüme

Yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti veren ofisimiz bu dilde de sizlere Türkçe Aymaraca ve Aymaraca Türkçe alanında hizmet vermektedir.

Amharca Tercüme

Amharca tercümede dünya genelinde fazla konuşulan bir dil olmasa da talebi olan bir dildir. Etiyopya kökenli dil kuzey Avrupa ülkeleri ve İsrail gibi ülkelerde konuşulur. Noter yeminli tercüme bürosu olarak sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Galiçyaca Tercüme

Son yıllarda farklı dillerde gelen taleplerden bir tanesi de bu dildedir. Ofisimizden dilediğiniz alanda Galiçyaca çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Somalice Tercüme

Somalice çeviri alanlarımız başta ticari ekonomik ve sözleşmeler olmak üzere tıbbi, hukuki, akademik ve teknik metinler gelmektedir. Somalice dili 1000 karakter tercüme fiyatları evrakların yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Yeminli veya noter onaylı tercüme hizmetimizden yararlanmak için 24 saat online veya mail üzerinden tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Nepalce Tercüme

Nepalce dilinde ofisimizden destek almak istediğinizde yeminli veya noter onaylı çeviri hizmeti alabilirsiniz. Mail veya online olarak sitemizden destek alabilirsiniz.

Galce Tercüme

Galce dilinde İstanbul’da yeminli tercüme veren tek çeviri şirketi biziz. Bu doğrultuda firmamız Galce’den diğer dillere de çeviri desteği sağlayarak çapraz çeviri hizmeti de sunmaya devam ediyor. Ör: Galce İngilizce, Galce Almanca, Galce Fransızca vb.

Laoca Tercüme

Çeviri şirketimiz sizlere yeminli tercümanlar ile noter onaylı hizmet vermektedir. Laos’un resmi dili olan Laoca’da sorunsuz çeviri desteği sizi bekliyor. Sözleşme, yeminli, akademik, teknik, gıda vb. alanlarda hızlı ve uygun fiyatlı çevirilerle yanınızdayız.

Rumca Tercüme

Rumca ülkemizde çok kullanılmasa da son dönemde ortamın yumuşaması ile iki ülke arasında azda olsa ticaretin olması ve turistik geziler sebebiyle Rumca tercüme ihtiyacı doğdu. Ana dili Rumca olan çevirmen ve tercüman arkadaşlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Tibetçe Tercüme

Tibetçe dilinde ofisimizden istediğiniz konu ve alanda ister yeminli ister noter onaylı tercüme hizmeti sizi bekliyor.

Bengalce Tercüme

Bengalce – Assamca tercümede ofis olarak yılların tecrübesiyle sizlere yeminli tercüme hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Güneydoğu Asya’da konuşulan dilimizde anadilde tercümanlarla hizmet veriyoruz.

Tatarca Tercüme

Son dönemde sağlık turizmi sayesinde ismini çok duyduğumuz Tatarca dilinde sizlere alan farkı olmaksızın 24 saat online sipariş sistemimiz ve mail üzerinden destek vermekteyiz.

Burmaca Tercüme

Tercüme ofisimiz 160 dilde hizmet veren Türkiye’deki tek çeviri firmasıdır. Bu bağlamda Burmaca tercümeye de ihtiyacınız olduğunda adresiniz burası olmalıdır.

Vietnamca tercüme

Vietnamca tercüme konusunda İstanbul merkezli ofisimizle yeminli ve noter onaylı olarak tercüme desteği veriyoruz. Amacımız hesaplı fiyatlarla siz müşterilerimize birinci sınıf çeviri sunmaktır.

Maltaca Tercüme

Maltaca tercümede ister yeminli tercüman imzalı isterseniz de noter onaylı olarak hizmetinizdeyiz. Maltaca tercümenin Türkiye’deki tek adresi biziz.

Moğolca Tercüme

Moğolca tercüme ve çeviri bürosu olarak kadromuzdaki yeminli tercümanlarla çalışmaktayız. İstanbul Şişli ve Üsküdar merkezli ofisimizde çalışma arkadaşlarımızla birinci sınıf tercüme hizmeti sizi beklemektedir.

Belarusça Tercüme

Belarusça veya Beyazrusça tercüme. Büromuz anadilde tercüman kadrosu ile sizlere kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul merkezli çeviri ofisimizde sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olup tercümeleriniz ücretsiz kargomuzla tarafınıza teslim edilmektedir. Belarusça çeviride noter yeminli çeviri ofisi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Filipince Tercüme

Filipince tercümede noter yeminli tercüme bürosu olarak siz müşterilerimizin yanında yıllardır yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Filipince Türkçe tercüme veya Türkçe Filipince çeviri hizmeti için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

İzlandaca Tercüme

Avrupa dilleri arasında son yıllarda eğitim amaçlı bu ülkeye gidenlerin sık olması ve bir çok evrak çevirisine ihtiyaç duyulması ile gündeme gelen İzlandaca tercüme her geçen gün ihtiyaç duyulan bir dildir. Büromuzdan İzlandaca alanında yeminli tercüme başta olmak üzere noter onaylı ve dilerseniz apostil onaylı tercüme desteği alabilirsiniz.

Tercüme büromuz ülkemizin en fazla dilde hizmet veren tek çeviri firmasıdır. Ofisimizden online sipariş ile kredi kartı, eft veya havale yolu ile yada maille yeminli, noterli ve apostilli çeviri hizmeti alabilirsiniz.
www.imgetercume.com
Diğer Diller/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.