Distribütörlük Tercüme

Distribütörlük aslında satıcı ile dağıtıcının bir araya gelmesi ortaklık ilişkisidir. Distribütörlük tercümelerinde ofis olarak yılların deneyimi ile yanınızdayız. Distribütörlük anlaşmaları iki şekilde yapılır. Bir Distribütör ihracatçı adına satış yapacaksa başka, kendi adına mal stoklayıp satış yapacaksa farklı bir anlaşma ortaya çıkar.

Distribütörlük Sözleşme Tercümesi

Distribütörlük Sözleşmesi veya distribütörlük çevirisi bünyemizde bulunan yeminli tercümanlar tarafından yapılır. Gizlilik anlaşmamız gereği yapılan anlaşmalar 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Distribütörlük çevirilerinde firmamız sizlere 3 farklı onayda destek olmaktadır. Çeviriler için kadromuzda bulunan yeminli tercümanlarımızla yeminli tercüman imzalı onaylı çeviriler ile bu çevirilerin noter tasdiki ile tasdiklenmesi ve son olarakta yurt dışı kullanım istenirse apostil yapılması gibi onay çeşitlerimiz vardır. Bu onaylarda kendiniz ihtiyacınız olanı seçerek ofisimizden hizmet alabilirsiniz.

Distribütörlük Çevirisi

Bayilik, acentelik, genel temsilcilik, tek satıcılık gibi bir çok kavram distribütörlük kavramı ile benzeşir. Ofisimiz;

 • Bayilik Tercümesi
 • Acentelik Tercümesi
 • Genel Temsilcilik Tercümesi
 • Satıcılık Tercümelerinde deneyimli kadrosu ile yanınızda. Bu alanların hangisinde çeviri isteğiniz olursa olsun sizlere destek vermekten mutluluk duymaktayız.

Distribütörlük Tercüme Fiyatları

Distribütörlük tercüme hizmeti talebi siz değerli müşterilerimizden geldiğinde ofiste fiyatlandırmayı şu şekilde sağlarız.

 1. Distribütörlük tercümesi yapılacak belgenin kaynak ve hedef dili
 2. Distribütörlük tercümesi yapılacak dokümanın konusu
 3. Distribütörlük tercümesine konu olan evrakın karakter sayısı
 4. İşin teslim tarihi
 5. Son olarak ise yeminli veya resmi onay durumlarına bakılarak, müşterilerimize distribütörlük alanında tercüme ücreti bildiririz. Müşterilerimiz bu bilgiler sonrası tercüme işlemine onay verir ve çalışma tarafımızca yapılarak sizlere iletilir. Ayrıca ofisimiz online tercüme hizmeti ile de sizlere destek olmaktadır. Ofisimiz elinizdeki sözleşme çevirilerini sisteme girerek veya sisteme dosya yükleyerek dilediğiniz dile hizmet alabilirsiniz. Ödemeleri EFT, Havale ve Kredi kartı ile yaparak hızlı bir şekilde ve dilediğiniz saatte çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Distribütörlük Sözleşme Çeviri Dillerimiz

Distribütörlük sözleşme tercümesi istendiğinde bir çok dilde çeviri hizmeti tarafımızca verilmektedir. Bu diller arasında en fazla çalıştığımız ve ülkemizde talep gören diller şunlardır.

 1. İngilizce
 2. Çekçe
 3. Letonca
 4. Fransızca
 5. Rusça
 6. Korece
 7. Almanca
 8. Portekizce
 9. Romence
 10. Azerice

gibi diller bu alanda ilk sıralarda yer almaktadırlar. Distribütörlük sözleşme çeviri alanında aklınıza takılan sorularla ilgili ayrıntılı bilgi için proje ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Ofisimiz hem online olarak hemde klasik yöntemlerle hizmet veren bir firma olarak sizlere en hızlı ve en kaliteli çeviri hizmeti sağlamak için çalışmalara devam etmektedir.

Distribütörlük tercümesinde online tercüme sistemimizle hızlı ve kaliteli çevirilerle yanınızdayız. EFT, Havale ve Kredi Kartı ile çeviri ödeme imkanı.
www.imgetercume.com
Distribütörlük Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.