Endonezce Tercüme

Endonezya dünyada adalar ülkesi olarak bilinir. 250 milyonu aşkın nüfusun çoğunluğunu müslümanlar oluşturur. Bu ülkede iki resmi dil vardır. Biri Endonzece diğeri ise Malayca dilidir. Bizim bugün üzerinde duracağımız Endonezce tercüme konusunda ofisimiz sizlere anadilde çevirmen kadrosu ile yıllardır hizmet sağlamaktadır. Tercüme bürosu olarak bu dilde ana yoğunluğumuz Türkçe Endonezce veya Endonezce Türkçe yönüne çeviri olmaktadır.

Endonezce Türkçe Yeminli Çeviri

Endonezce dilinde tercüme ofisimiz her iki yönede tercüme desteği vermektedir. Ama genelde tercümeler Endonezya dilinden Türkçe diline olmaktadır. Bu biraz bu ülkede yaşayan Türk kökenli vatandaşlarımızın buradaki ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleşmektedir. Bu dilde ofisimiz sizlere dilediğiniz evrak üzerinde yeminli tercüman onaylı hizmet vermektedir. Onaylı çeviri için ister sitemizden ister mail veya telefon ile bağlantıya geçerek tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Endonezce dilinde çeviri ofisi olarak noter evrakları, hukuki metinler, tıppı makaleler, pasaportlar, tez, akademik, doğum belgesi, sözleşme, transkript, ekonomi vb bir çok alanda tercüme hizmetimiz devam etmektedir. Endonezce tercüme talepleriniz hangi konuda olursa olsun bizimle bağlantıya geçerek kaliteli tercümenin keyfini yaşayın. Endonezce dilinde tercüme şirketi olarak

 1. Ticari
 2. Hukuki
 3. Medikal
 4. Tıp
 5. Makina
 6. Elektrik
 7. Websitesi vb. alanlarda tercüme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Endonezce çeviri taleplerinizi hızlı, kaliteli, uygun fiyatlarla karşılamaya çalışıyoruz

Endonezce Diline Noter Onayı

Endonezce için bir diğer istenen onay noter tasdiki olmaktadır. Bundan dolayı noter için eğer evraklarınıza bu şekilde talep iletilirse yapmanız gereken bizimle bağlantıya geçerek evraklarınızı noter onayından geçirmek olacaktır. Çeviri sonrası en fazla noter talebi gelen evraklar şunlardır.

 • Pasaport
 • Doğum belgesi
 • Diploma
 • Bekarlık belgesi
 • Transkript gibi evraklar için noter onayı istenmektedir. Ama diğer kişi veya şirket evrak ve dökümanları içinde talepler tarafımızca karşılanmaktadır.

Endonezya'ya Apostil ve Konsolosluk Onayları

Endonezya dilinde çeviri talepleri geldikten sonra istenen imzalı kaşeli onaylarda farklılık gösterebilmektedir. Diyelimki Türkçeden Endonezceye çeviri yaptırdınız bunu bu ülkede kullanacaksınız bu durumda tercüme ve noterin ardından bu ülke için valilikten apostil almanız gereklidir. Apostilin ardından evrakı diledğiniz kurumda kullanabilirsiniz. Eğer evrakın kaynağı yani aslı Endonezce ise ve bu evraklar doğum belgesi ve bekarlık belgesi ise Türkiye'de geçerli olabilmeleri için bu ülkeden apostilli gelmeleri gerekir. Burada çeviri ve noter yapılarak evraklar resmi kurumlarda kullanılır. Bunun yanında Türkçe Endonezyaca çeviri ye istenen bir diğer onayda konsolosluk onayıdır. Bu hizmette tarafımızca karşılanmaktadır. Endonezya Konsolosluğu hakkında detaylı bilgi ve konsolosluk için çeviri evrak prosedürleri noktasında bizden destek alabilirsiniz. Ayrıca ülkenin İstanbul Konsolosluk sitesinden de detayları alabilirsiniz. https://www.kemlu.go.id/istanbul/id/default.aspx

Endonezce'de Tercüme Hizmeti ve Ücretler

Endonezce tercüme hizmetini firma olarak ülkemizin saygın okullarından mezun tercümanlarla vermekteyiz. Tercümanlarımız Endonezya'da okumuş ve bu dile en az beş yıllık hakimiyeti olan kişilerden oluşmaktadır. Tercümanlarımız yüzlerce müşterimize hizmet vermemizde kaliteli işler çıkararak bizlere destek oldular. Endonezce tercüme taleplerinde çeviri şirketi olarak şu bilgilerle ücretlendirme yaparız.

Sitemize girerek online tercüme formumuz ile evrak yükle veya metin girden teklif alarak (bu teklifi dilediğiniz saat alabilir ve ödeme sonrası (EFT, Havale, Kredi Kartı) ile ödeyerek tercümeyi başlatabilirsiniz. Bunun yanında mail, telefon ve whatsapp ile de bizlerden teklif alarak çevirinizi başlatabilirsiniz. Online Endonezce çeviriyi Türkiye ile tanıştıran İmge Tercüme ailesi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Endonezce Yeminli Tercüman

Endonezce sözlü ve simultane tercüman talepleriniz de tarafımızca karşılanmaktadır. Endonezce yeminli tercüman olarak noter işlemlerinde, tapu işlerinde, hastane işlerinde, bilirkişi işlerinde, iş toplantılarında, davetlerde vb. işlerde sözlü endonezce tercüman hizmeti vermekteyiz. Sözlü tercüman hizmetimiz dışında simultane ekipman gerektiren konferans ve toplantılarda simultane çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Endonezyaca İngilizce Çeviri

Bir diğer çeviri alanımız dünya dili olarak bilinen İngilizce'ye yaptığımız tercümelerdir. Bir çok konu ve alanda hizmet veren ofisimiz İngilizce Endonezyaca yönüne de tercüme desteği sunmaktadır. Evrak veya dökümanların içeriklerine göre konunun uzmanları ile kaliteli çeviri sizi bekliyor.

Endonezyaca çeviride sizlere Türkçe, İngilizce alanında yeminli Endonezce tercüman onaylı, noter tasdikli ve Endonezya Konsolosluğu onaylı tercüme hizmetini hem mail hem de online olarak 24 saat sitemizden sunuyoruz.
www.imgetercume.com
Endonezce Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.