Ermenice Tercüme

Ermenistan'ın dili olan Ermenice çeviride ofisimiz sizlere 15 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ermenistan ile ülke bazında ikili ilişkilerimiz çok iyi olmasa da Türkçe Ermenice Türkçe alanında çeviri zaman zaman olmaktadır. Çeviri alanında ofisimiz yeminli, noterli ve apostil onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Ermenice Yeminli Çeviri

Bu dilde çeviri ihtiyaçlarınızda sizlere dilediğiniz onay ile yardımcı olmaktayız. Yeminli tercüme onayı için çeviri sonrası tercümeyi yapan tercümanın imzası ve ofis kaşeleri ile çevirinin size teslim edilmesine yeminli Ermenice tercüme diyoruz.

Noter Onaylı Ermenice Tercüme

Ermenice dilinde İstanbul'da noter tasdiği alabilen nadir bürolardan bir tanesiyiz. Üsküdar 17. Noterlik ve Beyoğlu 3. Noterliklerde sizlere noter onayı noktasında destek olmaktayız. Noter onayları tercüme dışında ek ücrete tabidir. Noter tutarları için proje ekibimizden ve "noter onaylı tercüme" sayfamızdan hizmet alabilirsiniz.

Ermenistan'a Apostil

Ermenistan için evrak hazırlıkları yaptığınızda eğer evrakı bu ülkede kullanacaksanız apostil almanızda fayda var. Bunun içinde çeviri, noter aşamasını tamalayarak kaymakamlık ve valiliklerden bu ülke için apostil alabilirsiniz.

Ermenistan Konsolosluk Onayı

Ermenistan ile ülke düzeyinde ilişkiler sıkıntıda olduğundan konsolosluk onayları dışişlerimiz üzerinden yapılabilmektedir. Bu noktada yapılması gereken evrakların hazırlanması sonrası bakanlıklar bağlantıya geçmek ve evraklara onay almak olacaktır. Aynı şekilde Ermenistan'dan da gelecek evraklarında ülke bakanlık onayı ile buraya getirilmesi sonrasında tercüme ve noter ile evrak ülkemizde kullanılır.

Ermenice İngilizce Çeviri

Ermenice dilinde ağırlıklı çeviri durumu İngilizce Ermenice dilindedir. Ermenice dili Türkiye'de çok aktif kullanılmadığından ama ülkemizde yaşayan Ermeni vatandaşlarımız ve Ermenistan ile iş yapanlardan ötürü çeviri piyasası İngilizce yönüne daha ağırlıklıdır. Ofisimizde bu anlamda daha fazla hizmet vermektedir.

Ermenice Çalışma Ve Tercüme Alanlarımız

Ermenice tercümede

 • Ticari
 • Teknik
 • Akademik
 • Medikal
 • Hukuki
 • Finans
 • Diploma
 • Pasaport
 • Transkript
 • Kimlik vb. bir çok alanda firmamız tercüme hizmetini Ermenice olarak vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercüme desteğini tarafımızdan alabilirsiniz.

Ermenice Online Tercüme Ücretleri

Ermenice dilinde tercüme fiyatlarımız veya diğer ismi ile çeviri ücretlerimiz için şu yolları izleyerek sizlere çeviri fiyatı veririz. İster sitemizden online olarak çeviri için evrak yükleyip veya metin girerek hizmet alın. İstersenizde mail veya telefon ile hizmet alabilirsiniz. 24 saat online tercüme hizmeti alabilmek için EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak hizmet alabilirsiniz.

Ermenice Sözlü ve Simultane Tercüman

Ermenice alanında resmi işler veya diğer görüşmelerinizde tercümanlık hizmeti vermekteyiz.

 • Noter yeminli Ermenice tercüman
 • Adli yeminli Ermenice çevirmen
 • Anadilde Ermenice tercüman gibi çevirmenlik gereken durumlarda ofisimizden çevirmen talebinde bulunabilirsiniz.
Ermenice çeviri ihtiyaçlarınız online sitemizden, mail veya telefon üzerinden 24 saat uygun ücretlerle tarafımızca karşılanmaktadır.
www.imgetercume.com
Ermenice Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.