Estonca Tercüme

Estonya'nın resmi dili Estonca'dır. Bu dilde ülkemizde son dönemde eğitim amaçlı giriş çıkışlarla Estonca çeviri sık kullanılan diller arasına girmiştir. Estonca dilinde ofisimiz onay şekillerinden olan yeminli, noterli, apostilli ve dilerseniz konsolosluk onaylı çeviri hizmeti vermekteyiz. 15 yılı aşkın süredir bir çok firma ve şahısa verdiğimiz hizmetlerle kaliteli ve uygun fiyatlarla çeviri desteği vermektedir. Ayrıca firmamızdan yeminli tercüman ve noter yemin zaptı olan veya adli yeminli çevirmen desteği de alabilirsiniz.

Estonca Yeminli Çeviri

Estonca tercüme hizmetlerimizle tüm ülkemizde sizlerin yanında olurken belli başlıca hizmet şemamız şunlardır.

  1. Yeminli
  2. Ticari
  3. Teknik
  4. Tıbbi
  5. Evlenme cüzdanı
  6. Doğum belgesi
  7. Evrak vb. gibi bir çok belge ve dokümanda Estonca dilinde yeminli tercümelerle yanınızdayız. Bu dilde tercüme ihtiyacınız olduğunda yeminli çevirmen ekibimiz tercümeyi tamamlar ardından da eğer onaya ihtiyacınız olursa kaşe ve çevirmen imzası ile çeviri tarafınıza Estonca yeminli tercüme olarak iletilir.

Estonca Dilinde Noter Tasdiki Yaptırmak

Türkçe Estonyaca tercüme veya Estonca Türkçe çeviri yaptırdığınızda eğer bu evrakı talep eden kurum sizden tasdik isterse bu durumda da ofisimiz sizlere destek vermektedir. Yeminli tercüman büromuz çeviri yapılan evrakın tüm kontrolleri tamamlandıktan sonra noterden onay için fiyatı alır ve sizlerle paylaşır. Yapılan ödeme sonrası evrakınız noter tasdikine sunulur ve size teslim edilir. Noter ücretleri ve hangi evraklara noter tasdiği yaptırılacağı konusunda proje ekibimizden destek alabilirsiniz.

Estonya'ya Apostil Nasıl Alınır?

Estonya'da kullanacağınız evraklar için ülkemizde sadece tercüme ve noter yapmanız yetmeyebilir. Evrakların geçerli olması için ayrıca sizden apostil istenir. Bu durumda yapmanız gereken çeviri ve noter tasdiğinin ardından evraklara kaymakamlıktan apostil almaktır. Apostil ile evrak yurt dışında geçerlilik kazanır. Ülkemizde süreç ise şöyle işler. Öncelikel ana evraka apostil alınır. Çevirisi ve noteri Türkiye'de yapılarak evrak resmi kurumlarda kullanılır hale gelir. Özellikle doğum belgesi ve evlenme belgesi gibi evraklarda bu prosedür şarttır.

Estonya İçin Evraklara Konsolosluk Onayı

Estonya Konsolosluğu Türkiye'de bir tek Ankara'da hizmet vermektedir. Türkiye'nin hangi noktasında yer alıyorsanız alın Estonya için onay istendiğinde ofisimiz sizlere bu kouda çeviri aşamaları ve evrakların hazırlanması dilerseniz de konsolosluk konusunda da destek vermektedir. Ofisimiz sizlere bu konuda danışmanlık hizmeti vererek evraklarınızın istenen şekilde hazırlanması noktasında destek olur.

Estonca İngilizce Çeviri

Estonca çapraz tercüme yani Türkçe dışında yaptığımız çevirilere çapraz çeviri diyoruz. Özellikle İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Ukraynaca gibi dillerde çapraz tercüme hizmeti sağlıyoruz. Toplamda Estoca’dan 120 dile tercüme desteğimiz mevcuttur.

Estonca Tercüman Hizmeti ve Ücretleri

Estonca çeviride firmamız sizlere sözlü ve simultane olarak tercüman desteği sağlamaktadır. Tercümanlarımız bu dilde noter yeminli, adli yeminli ve anadilde tercüman olarak sınıflandırılabilir. Çevirmenlerimiz sizlere ister sözlü işlerinizde ister resmi dairelerde çevirmenlik hizmeti sağlamaktadır.

Estonca Online Çeviri

Estonca çeviri taleplerinizde firmamız sizlere sitemizden mail veya telefon ile destek vermektedir. Sitemize girerek evrak yükle veya metin gir bölümünden hemen 30 saniyede Estonca dili ile ilgili teklif alabilir istediğiniz çeviri ve onay kısmını işaretleyerek tercüme yaptırabilirsiniz. Çıkan tutarı EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeyerek çeviriniz hızlıca başlamış olur. Yine Proje ekibimiz veya mail üzerinden de bizlerden destek alabilirsiniz. Estonca çeviri fiyatı öğrenmek sadece 30 saniye.

Estonca çeviri ihtiyaçlarınız ister online sitemizden veya mail yada telefon yolu ile 30 saniyede teklif alarak EFT, Havale ve Kredi kartı ödemesi ile uygun fiyatlı kaliteli çeviri sizi bekliyor.
www.imgetercume.com
Estonca Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.