Farmakoloji Tercüme

Farmakoloji: ilaçların özellikleri ve insan üzerindeki etkilerini inceleyen bilim dalıdır. Farmakoloji tercümelerinde uzman ve deneyimli ekibimizle 7/24 hizmet sunuyoruz. Tercümelerimiz bu alanda sizlere yeminli, noter onaylı talep halinde apostilli ve konsolosluk onaylı olarakta hazırlanmaktadır.

Farmakoloji Çevirisi

Farmakoloji alanında son yıllarda bir çok çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalar genelde uluslararası içerikli olduklarından tercümeleri de bir hayli ilgi görmektedir. Dünyanın her hangi bir ülkesinde Tayca dilinde yapılan bir çalışma Türkçe'ye tercüme ettirilerek insanlığın kullanımına sunulmaktadır.

 1. Arapça
 2. Rusça
 3. Fransızca
 4. Almanca
 5. İngilizce
 6. gibi bir çok dilde konularının uzmanı ve alanında deneyimli çevirmenlerle tercüme desteği.

Farmakoloji Çeviri Fiyatları

Farmakoloji konusunda uzman ekibimiz tercüme ücretlendirmesi yaparken şu maddeleri dikkate alır. Farmakoloji tercümesinin

 • Kaynak ve hedefte çevrileceği dil
 • Tercümenin konusu
 • Karakter sayısı
 • Teslim zamanı
 • Yeminli çevirmen veya noter

gibi resmi onay durumuna bakılarak farmakoloji tercüme fiyatı belirlenir. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizden gelen dönüşe göre ilgili tercümana işi verir çeviri başlar. Tercüme bittikten sonra kontroller sağlanır ve ücretsiz kargomuzla tercüme adresinize iletilir. Bize ulaşmak için ister telefon numaralarımızdan ister cep telefonumuzdan 7/24 açık 0544 741 1071 isterseniz internet sitemiz üzerinden online sohbet ile veya whatsapp üzerinden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Farmakoloji tercümelerinde doktor ve yeminli tercümanlarla sizlere çeviri hizmeti sağlamaktayız.
www.imgetercume.com
Farmakoloji Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.