Felemenkçe Tercüme

Felemenkçe Tercüme

Hollanda bize aslında çok uzak olsa da ülkemizden buraya giden ve yerleşen son dönemde bir milyona yaklaşan bir nüfusun kullandığı dildir. Türk kardeşlerimiz Hollanda veya Hollandaca konuşulan Belçika vb. ülkelere yerleşerek Flemenkçe öğrendiler. Flemenkçe bu kadar çok insanın kullandığı dil olunca doğal olarak iki ülke arasında mekik dokuyan vatandaşlarımıza Flemenkçe tercüme de zaman zaman gerekli olmaya başladı. Sadece orada yaşayanlar değil okumak için bu ülkeye gidenler oradan gelenler, iş dünyası arasındaki ilişkilerde Hollandaca - Felemenkçe tercüme arzını artırmıştır.

Flemenkçe Yeminli Tercüme Yaptırmak İçin

Felemenkçe veya diğer yazılışı ile Flemenkçe tercüme için öncelikle evrakları bizlere ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklar bize geldikten sonra Türkçe Flemenkçe mi yoksa Felemenkçe Türkçe mi öncelikle buna bakılara gerekli tercüme yapılır. Çeviri yapıldıktan sonra kontrol aşamaları tamamlanır. Sonra tercüme yine Flemenkçe çeviriyi yapan tercümana gelir. Tercüman ıslak imzalı olarak tercümeyi imzalar. Tercüme bürosu kaşeleri ile tercüme tamamlanır. Biz bu tercüme işlemine Flemenkçe yeminli tercüme diyoruz. Geçmişte tercüme yaptırmak için;

 1. Mail
 2. Telefon
 3. Whatsapp
 4. Skype vb. bir çok araçtan bize ulaşıp teklif alıp bu arada zaman kaybı olabiliyordu. Müşterilerimiz artık online tercüme sipariş sistemimiz sayesinde hızlıca tercüme evraklarını sisteme yükleyip teklif alabiliyor. Teklif sonrası EFT, Kredi kartı ve Havale gibi seçeneklerle tercüme ücretini ödeyerek hızlıca işlerini halledebiliyorlar. Tercüme ödemesi yapıldıktan sonra mesai saati fark etmeksizin çeviri hızlıca başlamış oluyor.

Online Hollandaca tercüme sistemimiz sayesinde teklif beklemeden evrakınızı sisteme yükleyerek Flmenkçe tercüme tutarını 20 saniye içinde görürsünüz ödeme yaparak işleminizi başlatabilirsiniz. Firmamızdan bir çok alanda çeviri desteği alabilirsiniz. Medikal, Tıp Hukuk gibi bir çok dalda deneyimli çevirmenlerle hizmetinizdeyiz.

Felemenkçe Tercüme Noter ve Apostil Onayları

Felemenkçe tercümede 4 onay vardır. Bunlardan ilki yeminli tercüme idi. Diğerleri sırası ile Noter onayı ve apostil işlemidir. Son olarak ta konsolosluk onayı yaptırılır. Felemenkçe'de yeminli tercüme sonrası sizden veya tercüme evraklarını teslim edeceğiniz kurumdan noter tasdiki istenirse o zaman tercüme büromuz notere evrakları hazırlar ve noter onayından geçirerek tercüme sizlere ulaştırılır. Noter sonrası eğer evrakları yurt dışında kullanacaksanız istenen bir diğer onayda apostil damgasıdır. Apostil;

 1. Kaymakamlık
 2. Valilik

bu ilki kurumdan alınır. Apostil onayı ücretli bir işlem değildir. Noter onayı için Sayfa başı, satır sayısı ve karaktere göre noter ücret ödenerek tercümeli evraklara noter onayı alınır.

Hollanda'da Kullanmak İçin Evraklara Konsolosluk Onayları

Son onay Flemenkçe tercümede konsolosluk onayıdır. Konsolosluk ile ilgili gerekli bilgileri konsolosluk sayfasından alabileceğiniz gibi bizlerle de iletişime geçerek konsolosluk işlemleri sıralama ve yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz. Konsolosluk işlemleri şöyledir.

 • Tercüme, noter ve apostil yaptırılır
 • Konsolosluğa göre evraklar düzenlenir
 • Randevu alınır
 • Evraklar teslim edilir
 • Sayfa başı ücret ödenerek konsolosluk onayı alınır.

Hollandaca tercümede konsolosluk onayı bu aşamaları yaparak tamamlanır. Konsolosluklar bireysel başvuru veya vekalet ile çalışırlar.

Hollandaca İngilizce Tercüme Ücretleri

Hollandaca dilinde sadece Türkçeye veya Türkçeden Flemenkçe’ye çeviri yapmıyoruz. Bir diğer yoğun çalıştığımız alan Hollandaca İngilizce tercüme, İngilizce Felemenkçe, Flemenkçe İngilizce çeviri gibi alanlarda ofisimiz yüzlerce referansı ile çapraz tercüme de sizlerin yanında. Belge ve dokümanlarınız için bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Flemenkçe'de Diğer Hizmetlerimiz

Flemenkçe dilinde ayrıca firmamız;

 • Sözlü tercüme
 • Simultane tercüme hizmeti vermektedir.

Sözlü Hollandaca tercümede; tapu, noter, ehliyet sınavı, adliye, bilirkişi, nikah, hastane ve vatandaşlık görüşmesi gibi konularda resmi noter onaylı tercümanlarla sizlere destek vermektedir. Yemin zaptına gerek kalmayan ayrıca;

 1. İş görüşme ve toplantıları
 2. Konuk misafir etme
 3. İş takibi, danışmanlık
 4. Şantiye ve gezi işleri
 5. Fabrika ziyaretleri
 6. Makine eğitim ve kurulumu
 7. İş eğitimleri
 8. Telefon görüşmesi
 9. Açılış ve davetler
 10. Basın açıklamaları

Gibi alanlarda da Flemenkçe tercümanlarımızla sizlerin yanındayız. Yine profesyonel tercümanlık olan simultane tercümede ise Hollandaca tercüman, ekipmanlar ve teknisyenlerimizle toplantı ve konferanslarınızda sizlerin yanındayız.

Tercüman ücretlendirmeleri için Flemenkçe dilinde;

 • Hollandaca çevirinin yapılacağı yer
 • Saat süresi
 • Konusu
 • Konuşmacı sayısı gibi kriterlere bakılarak ister sözlü ister simultane Hollandaca tercüman için ücret belirlenir. Net fiyatlar ve gerekli planlama için proje ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.
Tercüme için internete girin dosyanızı yükleyin ücreti öğrenin Felemenkçe çeviri ayağınıza gelsin. Felemenkçe diline Hollandaca da denmektedir. Bu dilde yeminli, noter onaylı veya apostilli talebinize göre konsolosluk onaylı tercüme hizmeti bu adreste.
www.imgetercume.com
Felemenkçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme