Felemenkçe Tercüme

Hollanda dilini anlatmadan önce bir tanımamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu dil Hollanda devleti ile özdeşleşse de Afrika'da bile konuşulması sizlere ilginç gelebilir. Hollanda devletinin geçmiş yıllardaki yayılımcı politikaları ile doğru orantılı olarak dil Avrupa'da Hollanda, Belçika başta olmak üzere Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam'da konuşulmaktadır. Bizlerin Felemenkçe ile bağlantısı ise ülkemizden göç eden insanlar ve ticari ilişkilerle başlamıştır. Bu gün Felemenkçe tercüme istekleri ülkemizde en yoğun talep alan dillerden birisi olmuştur. Türk kardeşlerimiz Hollanda veya Hollandaca konuşulan Belçika vb. ülkelere yerleşerek Flemenkçe öğrendiler. Flemenkçe bu kadar çok insanın kullandığı dil olunca doğal olarak iki ülke arasında mekik dokuyan vatandaşlarımıza Flemenkçe tercüme de zaman zaman gerekli olmaya başladı. Sadece orada yaşayanlar değil okumak için bu ülkeye gidenler oradan gelenler, iş dünyası arasındaki ilişkilerde Hollandaca - Felemenkçe tercüme arzını artırmıştır.

Flemenkçe Yeminli Tercüme Yaptırmak İçin

Felemenkçe veya diğer yazılışı ile Flemenkçe tercüme için öncelikle evrakları bizlere ulaştırmanız gerekmektedir. Evraklar bize geldikten sonra Türkçe Flemenkçe mi yoksa Felemenkçe Türkçe mi öncelikle buna bakılara gerekli tercüme yapılır. Çeviri yapıldıktan sonra kontrol aşamaları tamamlanır. Sonra tercüme yine çeviriyi yapan tercümana gelir. Tercüman ıslak imzalı olarak tercümeyi imzalar. Tercüme bürosu kaşeleri ile tercüme tamamlanır. Biz bu tercüme işlemine Flemenkçe yeminli tercüme diyoruz. Geçmişte tercüme yaptırmak için;

 1. Mail
 2. Telefon
 3. Whatsapp
 4. Skype vb. bir çok araçtan bize ulaşıp teklif alıp bu arada zaman kaybı olabiliyordu. Müşterilerimiz artık online tercüme sipariş sistemimiz sayesinde hızlıca tercüme evraklarını sisteme yükleyip teklif alabiliyor. Teklif sonrası EFT, Kredi kartı ve Havale gibi seçeneklerle tercüme ücretini ödeyerek hızlıca işlerini halledebiliyorlar. Tercüme ödemesi yapıldıktan sonra mesai saati fark etmeksizin çeviri hızlıca başlamış oluyor.

Online Hollandaca tercüme sistemimiz sayesinde teklif beklemeden evrakınızı sisteme yükleyerek Flmenkçe tercüme tutarını 20 saniye içinde görürsünüz ödeme yaparak işleminizi başlatabilirsiniz. Firmamızdan bir çok alanda çeviri desteği alabilirsiniz. Medikal, Tıp Hukuk gibi bir çok dalda deneyimli çevirmenlerle hizmetinizdeyiz.

Felemenkçe Tercüme ve Noter Aşaması

Felemenkçe tercümede 4 onay vardır. Bunlardan ilki yeminli tercüme idi. Diğerleri sırası ile Noter onayı ve apostil işlemidir. Son olarak ta konsolosluk onayı yaptırılır. Felemenkçe'de yeminli tercüme sonrası sizden veya tercüme evraklarını teslim edeceğiniz kurumdan noter tasdiki istenirse o zaman tercüme büromuz notere evrakları hazırlar ve noter onayından geçirerek tercüme sizlere ulaştırılır. Müşterilerimizin noter konusunda merak ettikleri ve bilmek istedikleri diğer husus noterde tercüme onayı ne kadar tutacak sorusudur. Bu konuda proje ekibimizdeki arkadaşlarımız sizlere ayrıntılı bilgi vermektedir. Ödemeniz sonrası noter aşamaları tamamlanarak evrak size teslim edilir. Ayrıca noter fiyatları hakkında bilgi almak için "noter onaylı tercüme" sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Hollandaya Apostil Alınması

Eğer tercüme edilen evrakı yurt dışında kullanacaksanız yapmanız gereken evraka apostil almaktadır. Bu konuda da ofisimiz sizlere çözümler sunmaktadır. Tercüme ve tüm onay aşamalarını tamamlayan ofisimiz evraklarınıza kaymakamlık ve valiliklerden apostil alarak sizin kullanımınıza sunmaktadır.

Hollanda'da Kullanmak İçin Evraklara Konsolosluk Onayları

Son onay Flemenkçe tercümede konsolosluk onayıdır. Konsolosluk ile ilgili gerekli bilgileri konsolosluk sayfasından alabileceğiniz gibi bizlerle de iletişime geçerek konsolosluk işlemleri sıralama ve yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz. Konsolosluk işlemleri şöyledir.

 • Tercüme, noter ve apostil yaptırılır
 • Konsolosluğa göre evraklar düzenlenir
 • Randevu alınır
 • Evraklar teslim edilir
 • Sayfa başı ücret ödenerek konsolosluk onayı alınır. Hollandaca tercümede konsolosluk onayı bu aşamaları yaparak tamamlanır. Konsolosluklar bireysel başvuru veya vekalet ile çalışırlar.

Hollandaca İngilizce Tercüme Ücretleri

Hollandaca dilinde ofisimizin en önemli özelliği çapraz çeviri dediğimiz İngilizce Felemenkçe İngilizce arasında da tercüme yapmıyor olmamızdır. Bu alanda Türkiye'nin sayılı ofislerinden olan firmamız sizlere hem kısa zamanda tercüme ücreti konusunda fiyat ve süre verirken hem online sistemi sayesinde 24 saat kesintisiz tercüme ücreti öğrenip EFT, Kredi Kartı ve Havale ile ödeme yaparak mesaiye gerek kalmadan çeviri evrakınızın işlemlerine başlanır. Kalite ve çağa uygun tercüme hizmeti sizi bekliyor.

Flemenkçe'de Diğer Hizmetlerimiz

Flemenkçe dilinde ayrıca firmamız;

 • Sözlü tercüme
 • Simultane tercüme hizmeti vermektedir.

Sözlü Hollandaca tercümede; tapu, noter, ehliyet sınavı, adliye, bilirkişi, nikah, hastane ve vatandaşlık görüşmesi gibi konularda resmi noter onaylı tercümanlarla sizlere destek vermektedir. Yemin zaptına gerek kalmayan ayrıca;

 1. İş görüşme ve toplantıları
 2. Konuk misafir etme
 3. İş takibi, danışmanlık
 4. Şantiye ve gezi işleri
 5. Fabrika ziyaretleri
 6. Makine eğitim ve kurulumu
 7. İş eğitimleri
 8. Telefon görüşmesi
 9. Açılış ve davetler
 10. Basın açıklamaları gibi alanlarda da Flemenkçe tercümanlarımızla sizlerin yanındayız. Yine profesyonel tercümanlık olan simultane tercümede ise Hollandaca tercüman, ekipmanlar ve teknisyenlerimizle toplantı ve konferanslarınızda sizlerin yanındayız. Tercüman ücretleri konusunda ise proje ekibimiz veya "sözlü tercüme" sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Felemenkçe veya Hollandaca Batı Germen dil ailesindendir. Bu dilde ana dilde tercümanlar ile milyon karakterlik deneyimimiz ile hem yazılı akademik, tıp, medikal alan tercümelerinde hem de Felemenkçe yeminli tercümanlarla toplantı ve görüşmelerinizde hizmet veriyoruz.
www.imgetercume.com
Felemenkçe Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.