Fuar Tercüme

Fuar: Ticareti canlandırmak ve ürünleri tanıtmak için kurulan organizasyonlardır. Çeviri bürosu olarak 81 il ve dünyanın çeşitli ülkelerinde fuarlarla ilgili tercüme ve tercüman desteği sağlıyoruz. Fuar standlarına tercüman, fuar toplantılarına tercüman, fuar tanıtım ve açılışlarına tercüman desteği bu adreste.

Fuara Tercüman Talebi

120 dilde fuarlara çevirmen ve tercüman hizmetimiz için ofisimizle 24 saat kesintisiz bağlantıya geçebilirsiniz. Bir çok dilde fuara tercüme ve tercüman desteğimiz vardır. Sizlere fikir vermesi amaçlı bir kaç dili örnek olarak listelemek istedik.

 1. İngilizce
 2. Almanca
 3. Arapça
 4. Rusça
 5. Yunanca
 6. Farsça
 7. Peştuca
 8. Romence
 9. İtalyanca
 10. Korece

gibi aklınıza gelebilecek bir çok dilde tercüme büromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Fuara Tercüman Ücretleri

Tercüme bürosu olarak fuarlara tercüman ve çevirmen taleplerinizi 10 yılı aşkın süredir karşılıyoruz. Sizin için çok önemli olan fuarlarda tanıtım işini usta tercümanlarımızla üstleniyoruz. Güzel işbirliklerinin kurulmasına vesile olduğumuz içinde çok mutluyuz. Sizlerden fuarlara çevirmen talebi geldiğinde ücretlendirme konusunda birkaç kriterimiz mevcuttur.

 • İlk olarak fuarın yapılacağı yer
 • Fuarda çalışma süresi
 • Fuarın kaç gün süreceği
 • Kaç dilde tercüme yapılacağı
 • Fuarda tercüme yapılacak konunun ne olduğu

vb. konular göz önünde bulundurularak çeviri için bir ücretlendirme yapılır. Ayrıntılı bilgi almak için ofisimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul ve tüm Türkiye'deki fuarlara hatta yurt dışına tüm dillerde tercüman hizmeti veren tek bürodasınız.
www.imgetercume.com
Fuar Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.