Gayrimenkul Tercüme

Gayrimenkul son yıllarda yabancıların ülkemizde çok sayıda ev, arsa, firma, şirket ve yat gibi bir çok mal edindiği düşünüldüğünde gayrimenkul sözleşmeleri tercümesi bir hayli önem kazandı. Gayrimenkul çevirileri konusunda kadromuzda bulunan yeminli tercümanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gayrimenkul Çevirisi

Gayrimenkul çeviri hizmetlerimiz arasında alıcı satıcı arasında arabuluculuk tercümesi, iş anlaşmaları konusunda sözlü olarak dil desteği, satılan gayrimenkul ile ilgili sözleşme tercümesi, emlak alım satımı ile ilgili her türlü çeviriler, matbu alıcı ve satıcı yetki sözleşmesi çevirisi ve kira kontratları tercümesi, yer gösterme ve komisyon paylaşım sözleşmesi ile ilgili tercümeler yer almaktadır.

Gayrimenkul Alanında Çeviri Hizmetlerimiz

 1. Gayrimenkul Alım
 2. Kiralama Aracılık Sözleşmesi
 3. Gayrimenkul Kiralama (Kiraya Veren)
 4. Aracılık Sözleşmesi
 5. Gayrimenkul Satımı Aracılık Sözleşmesi
 6. Emlak Alım Satım Sözleşmesi
 7. Emlak Kiralama Sözleşmesi
 8. Emlak Görme Belgesi ile
 9. Ekspertiz Raporu
 10. Tapuda İş Takip Sözleşmesi
 11. Tercüman Desteği Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları
 12. Yatırım Ortaklıkları Sözleşme
 13. Gayrimenkul Sertifikaları
 14. Gayrimenkul Danışmanlığı

bu ve benzeri alanlarda gayrimenkul tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yeminli Gayrimenkul Çevirileri

Gayrimenkul tercümeleri genelde yeminli tercüman imzalı istenir. Bazende firma ve alıcı arasında noter huzurunda da özellikle yabancıya satışlarda noterli işlme gerçekleştirilir. Bu anlamda yeminli gayrimenkul tercümelerimizden bir kaç örnek dil sizlerle paylaşalım.

 • İngilizce
 • Rusça
 • Yunanca
 • Arapça
 • Farsça
 • Azerice
 • Bulgarca
 • Çekçe
 • Felemenkçe
 • Romence

gibi bir çok dilde sizlere yeminli gayrimenkul tercüme desteği vermekteyiz. Gayrimenkul tercümelerinde ayrıca hukuk bürolarına da destek vermekteyiz. Özellikle gayrimenkul ve emlak avukatı aldıkları davalarda çeviriye ihtiyaç duyduklarında ofisimizden yeminli tercüme istemektedirler. Bu tercümeleri hukuk eğitimli genelde uzman ve avukat tercümanlarımız ile yaparak gayrimenkul avukatlarına dava süreçlerinde de destek vermekteyiz. Daha fazla ayrıntı ve tercüme ücretleri ile alakalı bilgiler için ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Gayrimenkul alanında uzman tercüman kadromuzla alım satımdan ekspertize kadar bir çok tercüme türünde yanınızdayız.
www.imgetercume.com
Gayrimenkul Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.