Google'da Tercüme Bürosu Kelime Araması

Tercüme bürosu kelimesi google aramalarında tercüme ve yeminli tercümeden sonra belki de en çok kullanılan kelimedir. İmge Tercüme olarak bizlewrde sektörümüzde önemli bir yere sahip olan “tercüme-bürosu” kelimesi üzerine bir araştırma yapmaya karar verdik. Yaptığımız çalışmanın sonuçlarını sizlerle paylaşarak sizlerden de gelen geri dönüşlere göre çalışmayı bir nevi olarak test etmiş oluyoruz. Ülkemizde tercüme bürosu kelimesi aramalarda önemli bir yere sahiptir. Zira kullanıcılar çeviri yaptırmak istediklerinde genel olarak yeminli tercüme, yeminli tercüman veya tercüme bürosu kelimelerini arama motorlarında aratıp tercüme ofislerine ulaşmaya çalışırlar. Ülkemizde de çeviri konusunda bir karmaşa yaşansa da genel olarak tercüme ve tercüme bürosu yazılı metin yaptırmak isteyen kişi ve firmaların arama yaptıkları başlıca kelimeler arasındadır.

En Çok Aranılan Kelime "Tercüme Bürosu"

Bu kapsamda baktığımızda direkt hedef odaklı aramalarda ana kelime tercüme bürosu olmuştur. Bu kelimeyi ülkemizde yeminli tercüman ve noterli tercüme gibi kelimeler takip etmektedir. İngilizce tercüme kelimesi arama motorlarında bir hayli aranmasına rağmen google translate ile karıştırıldığından direkt hedef kelime olarak bu kapsama girmemektedir. Yeminli tercüman kelimesi bu anlamda ikinci sırada yer alır.

Müşterilerin Tercih Ettikleri 'Tercüme' Arama Listesi

  1. Tercüme Bürosu
  2. Yeminli Tercüman
  3. Noterli Tercüme
  4. Yeminli Tercüme
  5. İngilizce Tercüme
  6. Pasaport Tercüme
  7. Arapça Tercüme
  8. Sözlü Tercüme
  9. Simultane Tercüme

gibi bir sıralama ülkemiz için oluşmaktadır. Bu veriler google analitik üzerinden aylık ve yıllık alınan verilerden hazırlanmıştır.

Tercüme sektöründe hizmet veren İmge Tercüme firması olarak google aramalarında en fazla aranan işimizle alakalı kelimeler üzerine kısa bir çalışma yaptık.
www.imgetercume.com
Google'da Tercüme Bürosu Kelime Araması/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.