Gürcüce Tercüme

Gürcistan çoğrafi olarak komşumuzdur. Bu şirin ülke ile yakın ilişkilerimiz mevcuttur. Özellikle Karadeniz yöresi ile yakın olması bu iki çoğrafya arasında ticari ilişkileri hızlandırmıştır. Gürcistan ile yapılan işlerde Gürcüce tercüme sık kullanılmaya devam etmektedir. Yeminli tercüman kadromuzla Gürcüce tercümede hızlı, kaliteli ve yeminli tercüme hizmetimizle yanınızdayız.

Gürcüce Yeminli Tercüme

Gürcüce dilinde ofisimiz İstanbul Merkezli iki ofisinde sizlere noter yeminli ve adli yeminli tercümanları ile hem yazılı alanda hemde sözlü dediğimiz çeviri türünde hizmet vermektedir. Ofisimiz ülkemizin en büyük kurumlarının Gürcüce dilinde iş ortaklığını yaparken tüm alanlarda da sizlere destek vermektedir. Son dönemde gelişen teknolojiye ayak uyduran ofisimiz hem telefonların yaygın kullanımı hemde internetin bir hayli fazla kişiye ulaşması ile sistemini online Gürcüce tercüme yani internetten çeviri hizmeti alabilme şekline taşıdı. Ofisimizden sitemize girerek sadece 30 saniyede elinizde çeviri evrakı veya metni hazır ise mesaiye takılmadan diledğiniz saatte hizmet alabilirsiniz. Ofisimizden alabileceğiniz çeviri anlamındaki ilk hizmetlerden biri olan yeminli çeviri desteği de tarafımızca sağlanmaktadır. Kadromuzdaki anadili Gürcüce olan tercümanlarımızla kurumların sizden talebi olan yeminli Gürcüce çeviri desteğimiz hizmetinizde.

Gürcüce Noterli Çeviri

Gürcüce dilinde büromuz kadrosundaki noter yemin zabıtlı tercümanlar ile sizlere dilediğiniz evrak veya metinde aynı zamanda noter onaylı çeviri desteği vermektedir. Noter onaylarında Üsküdar 17. Noterlik ile Beyoğlu 3. Noterlikleri ile çalışmaktayız. Noter onayında tercüme dışında evrak başı notere ücret ödenir. Bu konuda detaylı bilgiyi noter onaylı sayfamızdan alabilirsiniz.

Gürcistan'a Apostil

Gürcüce dilinde bir diğer hizmetimiz bu dilde olan evraklara kaymakamlık veya valiliklerden apostil almamızdır. Gürcistan'da kullanacağınız evraklara Türkiye'den apostil alarak evrakı resmileştirmiş olursunuz. Yine aynı şekilde Gürcistan'da buraya gelen evraklarında apostilli olması önemlidir. ÖR: Doğum belgesi, Bekarlık belgesi gibi. Bu iki evrakta bu ülkeden apostilli gelip burada işlem yapılabilmesi için ülkemizde tercüme ve ardından noter onayına tabi tutulur.

Gürcistan Konsolosluk Onayı

Ofisimizin bir diğer hizmeti de sizlere Gürcistan Konsolosluğu'nun talep ettiği şekilde çeviri desteği vermesidir. Bunun yanında dilerseniz konsolosluk işlemleri içinde sizlere destek vermekteyiz. Konsoloslukta evrak onayı vb. durumlar için firmamızdan talepte bulunabilirsiniz. Yine bu onaylar içinde ayrıca konsolosluk ek ücret almaktadır. Daha detaylı bilgiyi https://www.imgetercume.com/konsolosluklar-ve-adresleri bu sayfamızı ziyaret ederek alabilirsiniz.

Gürcüce Çapraz Tercüme

Gürcüce tercümede sadece Türkçe ile ilgili değil diğer dillerde de çevirilerimizle yanınızdayız. Ör: Gürcüce – İngilizce, Gürcüce – Almanca, Gürcüce – Fransızca vb. bir çok dil ve lehçede yanınızdayız.Gürcüce Hizmetlerimiz Gürcüce dilinde bir çok konuda yanınızdayız. Bazı örnekler şunlardır.

 1. Yeminli
 2. Ticari
 3. Teknik
 4. Simultane
 5. Noterli
 6. Sözlü
 7. Medikal vb. bir çok alanda Gürcüce tercümanlarımızla sizlerleyiz. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gürcüce dilinde firmalara, şirketlere, holdinglere, kurum ve kuruluşlara özel indirimler sizi beklemektedir.
 • Yıllık Gürcüce çeviri işlemlerinizde indirim
 • Proje bazlı Gürcüce tercüme işlerinizde indirim
 • Gürcüce simultane ve sözlü alanında uzun işlerde indirimler ve daha fazlası sizi bekliyor. Bizi arayın müşteri danışmanlarımız gerekli bilgileri versin.

Gürcüce Çeviri Ücretleri

Gürcüce tercüme isteği bize ulaştığında ofis olarak sitemizden 30 saniyede size fiyat verebilmekteyiz. Evrakı sisteme girdiğinizde yüklemiş olduğunuz evrakı sistem sayarak size Gürcüce tercüme fiyatını hemen hesaplar. Sizlerde EFT, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak tercümeyi başlatmış olursunuz. Bunun yanında mail veya telefon ile de çeviri yaptırabilirsiniz. Bu şekilde de fiyat alarak işinizi olabilecek en kısa zamanda tamamlamış olursunuz.

Gürcüce Yeminli Tercüman

Gürcüce dilinde ofisimiz kadrosunda şu tercümanları bulundurmaktadır.

 • Noter yeminli çevirmen
 • Adli yeminli tercüman
 • Sözlü çevirmen
 • Simultane tercüman. Bu 4 alanda da sizlere ofisimiz hizmet vermektedir. Bu tapu, hastane, sağlık kurulu, vatandaşlık görüşmesi veya şirket işlerine vb. alanlarda çevirmen ihtiyaçlarınız tarafımızca karşılanmaktadır. Tercüöanlar için ofisimizden bilgi alabilirsiniz.
Gürcistan’nın resmi dili olan Gürcüce tercüme ülkemizde sık kullanılmaktadır. Hem komşumuz hem ticari ilişkiler ile bu dilde yeminli, noterli çeviri kadromuzdaki adli yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.
www.imgetercume.com
Gürcüce Tercüme/
4 5
İmge Tercüme
Whatsapp
Yeminli, Noterli ve Apostilli tercüme için yardım hattı.